elektryczne samochody

Karta stacji ładowania samochodów

Jak to działa?

Odbierz samochód

Do każdego kontraktu na samochód elektryczny w Arval oferujemy Ci dostęp do systemu ładowania GreenWay. 

Zamów kartę

Wyślij zapotrzebowanie na dostęp do kart GreenWay do swojego opiekuna floty w Arval lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta: bok@bokarval.pl

Korzystaj

Po zgłoszeniu otrzymasz kartę RFID oraz dostęp do Portalu Kierowcy, które umożliwią identyfikację w sieci GreenWay oraz łatwe i sprawne korzystanie z ładowarek.

Ładuj

Jeśli jesteś zarejestrowany, wepnij kabel do samochodu i przyłóż kartę do czytnika lub uruchom ładowanie przez Portal Kierowcy. Rozliczenie nastąpi bezgotówkowo.

Co zawiera oferta systemu ładowania samochodów elektrycznych?

• Dostęp do największej sieci ładowania samochodów elektrycznych w Centralnej i Wschodniej Europie (267 stacji ładowania w Polsce i 100 na Słowacji)
• Możliwość autoryzacji ładowania za pomocą karty RFID lub aplikacji
• W razie problemów z ładowaniem dostępna całodobowa Infolinia techniczna GreenWay
• Jedna refaktura kosztów ładowania po zakończeniu miesiąca
• Dostęp do aplikacji GreenWay poprzez MyArval Mobile

 

Jak zamówić karty GreenWay?

Dla Klientów korporacyjnych:

wyślij zapotrzebowanie na dostęp do kart GreenWay do swojego opiekuna floty w Arval

Dla Klientów retail / MŚP:

skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta: bok@bokarval.pl
lub wypełnij ponizszy formularz:

Masz pytania o system ładowania GreenWay? Napisz do nas

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Niniejsza informacja nie jest ofertą  w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Warunki i ceny pojazdów mogą ulec zmianie.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Arval Service Lease Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 w Warszawie. Dane zbierane są w celach marketingowych Administratora, w tym przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych na podstawie Twojej zgody (art. 6 lit. ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”). Dążymy do ciągłego ulepszania naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko intersujące Cię, spersonalizowane informacje i aby to osiągnąć będziemy korzystać z profilowania. W przypadku profilowania podstawą przetwarzania jest prawnie usprawiedliwiony cel Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) - jak najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do Twoich potrzeb i zainteresowań. Dane będą przechowywane do momentu wycofania przez Ciebie zgody. Dane będą przez nas wykorzystywane w tym celu do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu. Dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Ciebie. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przekazane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie (np. agencjom marketingowym), ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji usługi. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego możesz ją w każdym momencie wycofać i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem. W razie realizacji jednego ze swoich praw wyślij e-mail na adres privacy@arval.pl. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do kontaktu w celu przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych. Arval powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz skontaktować się pisząc na adres privacy@arval.pl. Zobacz pełna wersję noty informacyjnej.