usługi w wynajmie długoterminowym aut

Dlaczego Arval: zaufany partner

Po prostu jedź - my zajmiemy się resztą.


Od ponad 30 lat pomagamy firmom każdej wielkości zachować elastyczność i bezproblemowo korzystać z wynajętych pojazdów. Eksperckie doradztwo i jakość usług są cechą charakterystyczną zaangażowania i troski Arval o Klientów.

 • DLACZEGO WYBRAĆ ARVAL?

  Zaufany partner

  Jako lider rynku od ponad 30 lat, mamy doświadczenie, któremu możesz zaufać. Nasi pracownicy w 29 krajach opiekują się ponad 1,2 mln samochodów na drogach. Sama skala naszej działalności oznacza, że możemy kupować pojazdy i usługi bezpośrednio a oszczędności przekazywać  naszym Klientom. Jesteśmy również częścią BNP Paribas, jednego z największych banków na świecie.

  Dbamy o Ciebie

  Nasze dedykowane zespoły wsparcia technicznego poświęcają czas na zrozumienie Twojego biznesu. Przybliżamy Ci wszystkie usługi, które posiadamy i identyfikujemy, co najskuteczniej pomoże. Twojej firmie zaoszczędzić czas i pieniądze. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc i dbamy o to, aby dostarczyć jak najlepsze rozwiązania.

  Wsparcie eksperta 24/7

  W przypadku awarii, konieczność dostarczenia pojazdu zastępczego lub po prostu codziennego wsparcia kierowcy, nasze zespoły są dostępne i gotowe odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i prośby. Jesteśmy Twoimi niezależnymi przewodnikami, których celem jest uproszczenie i optymalizacja Twojego biznesu. 

  Wyjątkowe doświadczenie

  Oferujemy neutralne, bezstronne doradztwo dla wielu marek. Wykorzystując wszechstronne doświadczenie, dostarczamy Ci to, czego potrzebujesz. Na bieżąco analizujemy potrzeby i proponujemy zmiany, aby Twój biznes działał jeszcze lepiej.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zapytaj nas o szczegóły, zamów kontakt z doradcą.

DLACZEGO ARVAL?

WARTO NAM ZAUFAĆ

Arval to potęga 30-letniego doświadczenia w leasingu.

JESTEŚMY PARTNEREM

Nasz zespół ekspertów wskaże najlepsze rozwiązania.

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

Jesteśmy zawsze, kiedy nas potrzebujesz – wirtualnie lub osobiście.

PO PROSTU JEDŹ

Z nami proces obsługi pojazdu jest dużo łatwiejszy.