wszystko o arval

O Arval

Arval to wiodący dostawca usług związanych z szeroko rozumianą mobilnością.

W Polsce jest liderem w obszarze najmu długoterminowego aut oraz zarządzaniu flotą samochodową (Car Fleet Management - CFM). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom, Arval przejmuje od klientów większość procesów związanych z obsługą mobilności: od finansowania, poprzez doradztwo w doborze pojazdów do floty, obsługę techniczną, po atrakcyjny produkt ubezpieczeniowy. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom klientów, firma stale poszerza ofertę o innowacyjne rozwiązania, wykraczające poza schematy tradycyjnego zarządzania firmową mobilnością. Dzięki usłudze Arval Car Sharing możliwe jest użytkowanie jednego samochodu przez wielu kierowców, przy maksymalnie uproszczonym procesie wypożyczania i zwracania auta. Arval Bike Lease daje natomiast unikalną możliwość poszerzenia firmowej floty pojazdów o tradycyjne i elektryczne rowery.

Arval oferuje także kompleksową ofertę dla firm i klientów indywidualnych, zainteresowanych wdrożeniem pojazdów elektrycznych do flot. Oprócz bogatego portfolio ekologicznych pojazdów, firma stworzyła także pakiet usług GO ELECTRIC, przełamujący główne bariery dla rozwoju elektromobilności. Arval umożliwia klientom wynajem aut elektrycznych z dopłatami w ramach programu NFOŚiGW „Mój elektryk”, a także testowe wypożyczenie eko-samochodu, pakiet auto i ładowarka, kartę do stacji ładowania GreenWay i spalinowe auto zastępcze na wakacje.

Najwyższą jakość usług oraz fachowe wsparcie zapewnia 7200 pracowników w 30 krajach. Łączna flota leasingowana przez Arval to 1,4 mln pojazdów na całym świecie.

W Polsce Arval działa od 1999 r. i zarządza flotą ponad 50 000 samochodów, co plasuje go na pozycji lidera branży. W latach 2016-2020 był najszybciej rozwijającą się firmą w sektorze CFM. 

nagrody 2022


Arval na świecie

mapa Arval na świecie

 

Skontaktuj się z nami
Arval: +48 22 45 45 500
Assistance: +48 22 45 45 550
Mail: arval@arval.pl

DLACZEGO ARVAL?

WARTO NAM ZAUFAĆ

Arval to potęga 30-letniego doświadczenia w leasingu.

JESTEŚMY PARTNEREM

Nasz zespół ekspertów wskaże najlepsze rozwiązania.

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

Jesteśmy zawsze, kiedy nas potrzebujesz – wirtualnie lub osobiście.

PO PROSTU JEDŹ

Z nami proces obsługi pojazdu jest dużo łatwiejszy.