Home > Leasing > wszystko o wynajmie

wszystko o wynajmie

wynajem dlugoterminowy, wynajem, leasing, leasing operacyjny, kupno samochodu, sprzedaz samochodow, samochody, marki samochodow, samochod do firmy, samochod dla sme, sme, msp, sektor, wynajem, opel, skoda, mercedes, fiat, bmw, kia, ford, audi

Jak działa wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy to innowacyjne rozwiązanie, które jest w stanie zaspokoić potrzeby profesjonalistów oraz małych i średnich firm. Łączy finansowanie samochodu z usługami administracyjnymi i serwisowymi.

Jak to działa w praktyce? Płacisz stałą miesięczną ratę i masz do dyspozycji nowy samochód lub pojazd służbowy na określony czas i przebieg zgodnie z Twoimi rzeczywistymi potrzebami. Zajmujemy się wszystkimi aspektami dotyczącymi serwisu i wymiany opon, w razie potrzeby dostarczamy również samochody zastępcze. Bierzemy na siebie trudności związane z zarządzaniem jednym wynajętym samochodem…lub całą samochodową flotą. 

Możesz więc korzystać z nowych samochodów, a wydatki na wynajem uwzględnić w budżecie jako stałą miesięczną kwotę, dodatkowo korzystną w podatkowych rozliczeniach.

Dzięki sile nabywczej i skali zakupowej oferujemy Ci konkurencyjne ceny i najszerszy wybór modeli. 

porownanie form leasing wynajem długoterminowy kupno samochodu kupić czy wynająć

 

JAK WYNAJĄĆ  SAMOCHÓD :
 

POPROŚ O OFERTĘ DLA TWOJEJ FIRMY

WYBIERZ SAMOCHÓD LUB FLOTĘ

PODPISZ UMOWĘ WYNAJMU I ODBIERZ AUTO/ AUTA

 KORZYSTAJ Z PLATFORMY ON-LINE, KTÓRA POPROWADZI CIĘ PRZEZ PROCESY SERWISOWANIA I ADMINISTRACJI

Czas na kolejne kroki

Przeglądaj oferty

Zamów ofertę u konsultanta