Home > Poszukuje Porownania > Nasze produkty

Nasze produkty

Szereg produktów dla różnych potrzeb

Bez względu na to, czy Klient jest zainteresowany wynajmem krótkoterminowym czy długoterminowym,, rozwiązania Arval oferują elastyczność i niezawodność oraz pomagają kontrolować koszty.

Obok oferty wynajmu długoterminowego, zapewniającego oczywiste korzyści dla mobilności firmy i strategii zarządzania flotą samochodową, Arval dostarcza także pojazdy w ramach umów średnio – i krótko- terminowych.

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY/ LEASING OPERACYJNY

Jako łatwy i opłacalny sposób finansowania oraz zarządzania pojazdami, wynajem długoterminowy pozwala na leasing nowych samochodów osobowych i dostawczych bez konieczności gromadzenia kapitału w celu ich zakupu.

Array

Umowy najmu długoterminowego w Arval mogą obowiązywać przez okres od 2 do 5 lat (lub dłużej). Klient może więc korzystać z nowych samochodów bez konieczności jednorazowego pokrycia wszystkich kosztów. Zamiast tego, wydatki na wynajem samochodów uwzględniane są w budżecie jako stała miesięczna kwota. Oferujemy najszerszy wybór modeli i konkurencyjne ceny, wynikające z naszej siły nabywczej i skali zakupowej. Zajmujemy się wszystkimi aspektami dotyczącymi serwisu i wymiany opon, w razie potrzeby dostarczamy Klientom również samochody zastępcze. Bierzemy na sobie trudności związane z zarządzaniem jednym wynajętym samochodem…lub całą samochodową flotą.

WYNAJEM ŚREDNIOTERMINOWY

Klienci poszukują rozwiązań gwarantujących zalety płynące z leasingu pojazdów, ale bez długoterminowych zobowiązań. Wynajem średnioterminowy oferowany przez Arval to prosty i elastyczny produkt.

Array

Średnioterminowy wynajem samochodów pozwala Klientom na wypożyczenie pojazdu na okres od 1 do 24 miesięcy. Wystarczy określić długość umowy i związany z nią przebieg, a my wybieramy najbardziej odpowiedni model i dostarczamy go do Klienta już następnego dnia. Takie rozwiązanie dobrze sprawdza się w trakcie oczekiwania na dostawę nowych pojazdów, podczas realizacji projektów krótkookresowych lub prac sezonowych, a także zapewnia mobilność przyjezdnym z dalszych regionów. Umowa obejmuje serwis pojazdu, ubezpieczenie oraz assistance

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Krótkoterminowe umowy wynajmu samochodów w Arval pozwalają na opłacanie użytkowania pojazdów wyłącznie wtedy, gdy Klient ich potrzebuje, dzięki czemu może być pewny, że w pełni kontroluje swój budżet.

Array

Wiele firm poszukuje rozwiązań elastycznych, takich, jakie oferuje krótkoterminowy wynajem pojazdów. Krótkoterminowe umowy wynajmu w Arval pozwalają na korzystanie z floty samochodów osobowych lub pojazdów dostawczych i opłacanie usługi tylko wtedy, gdy samochody są potrzebne, a także na zwrot wynajętych samochodów w dowolnym momencie. Dzięki oferowanym przez Arval umowom wynajmu krótkoterminowego, nie obowiązują kary za rozwiązanie umowy, nie ma też długoterminowych zobowiązań, a minimalny okres wynajmu auta to zaledwie 1 dzień. Ponadto, koszty serwisowe są wliczone w cenę, a Klient otrzymuje wszystkie udogodnienia, jakich potrzebuje.