Kia - Private Lease

Description

Wybierz KIA z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Wybieraj spośród wszystkich modeli KIA dostępnych obecnie na rynku. Zasady wynajmu długoterminowego KIA z Arval są proste. Powierz wyspecjalizowanej firmie, takiej jak Arval, finansowanie i zarządzanie pojazdem na określony czas i przebieg. Umowa  z nami pozwala na skorzystanie z wielu usług, wybranych zgodnie z Twoimi  rzeczywistymi potrzebami: zwykła i nadzwyczajna konserwacja, opony, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne.

Wynajem Długoterminowy w Arval pozwala na skorzystanie ze stałej miesięcznej opłaty na czas trwania umowy bez konieczności pamiętania o wszystkich problemach związanych z zarządzaniem i konserwacją pojazdu (awarie mechaniczne, nadzwyczajne wydatki , odsprzedaż pojazdu). Nie wiesz czy zdecydować sie na leasing, zakup czy wynajem? Podpowiadamy: formuła Arval wynajmu długoterminowego jest tańsza - pozwala zaoszczędzić do 25% na kosztach samochodu. Masz dodatkowe pytania? Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów.

Zapraszamy po Twoje auto KIA.

Arval Background

Sorry, we don't have offers available.

We don't have offers on stock anymore. You can contact ARVAL +48 22 45 45 500, privatelease@arval.pl to get more information and order this car. 

+48 22 45 45 500 Discover other offers

Why choose Arval Private Lease?

image 0

Trust in us

Trust in us

image 0

Partner with us

Partner with us

image 0

Rely on us

Rely on us

image 0

Just Drive

Just Drive