Kia - Symulator

Description

Wybierz KIA z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Wybieraj spośród wszystkich modeli KIA dostępnych obecnie na rynku. Zasady wynajmu długoterminowego KIA z Arval są proste. Powierz wyspecjalizowanej firmie, takiej jak Arval, finansowanie i zarządzanie pojazdem na określony czas i przebieg. Umowa  z nami pozwala na skorzystanie z wielu usług, wybranych zgodnie z Twoimi  rzeczywistymi potrzebami: zwykła i nadzwyczajna konserwacja, opony, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne.

Wynajem Długoterminowy w Arval pozwala na skorzystanie ze stałej miesięcznej opłaty na czas trwania umowy bez konieczności pamiętania o wszystkich problemach związanych z zarządzaniem i konserwacją pojazdu (awarie mechaniczne, nadzwyczajne wydatki , odsprzedaż pojazdu). Nie wiesz czy zdecydować sie na leasing, zakup czy wynajem? Podpowiadamy: formuła Arval wynajmu długoterminowego jest tańsza - pozwala zaoszczędzić do 25% na kosztach samochodu. Masz dodatkowe pytania? Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów.

Zapraszamy po Twoje auto KIA.

Arval Background

Aktualnie nie mamy dostępnych ofert dla tej marki

Aktualnie nie mamy dostępnych ofert dla tej marki lub oferta dostępna jest na indywidualne zamówienie. Skontaktuj sie z nami: +48 22 45 45 500, privatelease@arval.pl

zadzwoń 22 45 45 500 Wróć do katalogu ofert

Dlaczego Arval?

image 0

WARTO NAM ZAUFAĆ

WARTO NAM ZAUFAĆ

image 0

JESTEŚMY PARTNEREM

JESTEŚMY PARTNEREM

image 0

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

image 0

PO PROSTU JEDŹ

PO PROSTU JEDŹ