ambasador bezpiecznej jazdy arval 2023

Szukamy nowego Ambasadora Bezpiecznej Jazdy Arval. Startuje kolejna edycja flagowego CSR-owego konkursu dla kierowców floty Arval

Komunikacja korporacyjna 13 Jan 2023

Już na początku stycznia startuje trzecia edycja konkursu „Ambasador Bezpiecznej Jazdy Arval”. Przez najbliższe pół roku firmowi kierowcy korzystający z pojazdów wynajmowanych przez Arval Service Lease Polska będą mogli sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa ruchu drogowego, wykazać się postawą odpowiedzialnego kierowcy i zawalczyć o tytuł Ambasadora Bezpiecznej Jazdy Arval. Na najbardziej zaangażowanych uczestników czekają nagrody!

„Ambasador Bezpiecznej Jazdy Arval” to konkurs przeznaczony dla kierowców firmowych samochodów wynajmowanych przez Arval. Jest jednym z flagowych – obok promocji niskoemisyjnej jazdy, zielonego transportu indywidualnego i flotowego – projektów CSR prowadzonych przez Arval. Celem konkursu jest promowanie odpowiedzialnej i bezpiecznej jazdy oraz motywowanie uczestników do poszerzania wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez grywalizację. Tegoroczna, trzecia już, edycja konkursu potrwa od 9 stycznia do 30 czerwca 2023 roku. Rozstrzygnięcie konkursu przewidziano na koniec sierpnia br. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.

– Po raz pierwszy w historii konkursu uczestnikom zostanie udostępniona platforma konkursowa online, gdzie każda zarejestrowana osoba będzie mogła wypełniać zadania konkursowe poświęcone zasadom bezpiecznej, ekonomicznej i ekologicznej jazdy. Kierowcy będą ścigać się w wypełnianiu quizów, oglądaniu filmów edukacyjnych oraz grać w stworzoną na potrzeby konkursu wirtualną planszówkę. Drugim elementem konkursu jest praktyka – premiowana jest 6-miesięczna bezpieczna, bezszkodowa jazda, bez wykroczeń oraz mandatów.

Konkurs „Ambasador Bezpiecznej Jazdy Arval” na dobre wpisał się już w kalendarz organizowanych przez nas akcji. Wynajmujemy naszym klientom w Polsce ponad 60 000 tysięcy samochodów. Jako lider rynku czujemy się zobowiązani do promocji dobrych praktyk i bezpiecznej jazdy. To jeden z filarów naszego programu CSR, a także naszej strategii Arval Beyond. Chcemy wpływać na bezpieczeństwo ruchu drogowego, kreować odpowiedzialne postawy wśród kierowców i promować uważną, bezpieczną, ekonomiczną i ekologiczną jazdę. Naszą ambicją jest nie tylko budowanie flot nowoczesnych i niezawodnych, ale też dostarczanie klientom narzędzi, inspiracji oraz wiedzy potrzebnych do tego, by kierowcy aut firmowych przemieszczali się komfortowo i bezpiecznie. – mówi Anna Lelonek, Digital Marketing Manager w Arval Service Lease Polska.

Na najbardziej uważnych i zaangażowanych uczestników czekają nagrody. Raz w miesiącu przyznawane będzie specjalne wyróżnienie dla lidera miesiąca – nagrodą jest elektryczna Kia e-Niro lub EV6 na weekend wraz kartą na doładowanie. Finaliści i zwycięzcy konkursu otrzymają vouchery Sodexo do biura podróży i sami zdecydują, jaką nagrodę wybrać i dokąd wyruszyć w kolejną podróż.

Partnerem konkursu i sponsorem nagród głównych, tak jak w latach ubiegłych, jest firma ubezpieczeniowa Greenval, zaś tegorocznym sponsorem nagród dodatkowych jest KIA.

O Arval:

Arval specjalizuje się w wynajmie pojazdów z pełną obsługą oraz w nowych rozwiązaniach w zakresie mobilności. Łączna flota leasingowana przez Arval składa się z ponad 1,5 mln pojazdów na całym świecie (grudzień 2021 r.). Każdego dnia ponad 7500 pracowników Arval w 30 krajach oferuje klientom – od dużych międzynarodowych korporacji po mniejsze firmy i indywidualnych klientów detalicznych – elastyczne rozwiązania, które sprawią, że podróże staną się bezproblemowe i będą odbywały się w zrównoważony sposób. Arval jest założycielem i członkiem sojuszu Element-Arval Global Alliance. Jest to najdłużej działający sojusz strategiczny w branży i światowy lider w zarządzaniu flotą, z ponad 3 mln pojazdów w 53 krajach. Firma Arval powstała w 1989 roku i jest w pełni własnością Grupy BNP Paribas. W ramach Grupy, Arval jest częścią pionu Retail Banking & Services.

www.arval.pl

O BNP Paribas:

BNP Paribas jest czołowym bankiem europejskim o zasięgu międzynarodowym. Jest obecny w 65 krajach i zatrudnia około 190 000 pracowników, w tym ponad 145 000 w Europie. Grupa zajmuje kluczowe pozycje w trzech głównych rodzajach działalności: rynki krajowe i międzynarodowe usługi finansowe (ang. Domestic Markets and International Financial Services), gdzie sieci banków detalicznych i usług finansowych obsługuje pion bankowości i usług detalicznych (ang. Retail Banking & Services) oraz bankowość dla przedsiębiorstw i instytucji (ang. Corporate & Institutional Banking), która obsługuje dwie franczyzy: klientów korporacyjnych i inwestorów instytucjonalnych.

Grupa pomaga swoim klientom (osobom fizycznym, stowarzyszeniom społecznym, przedsiębiorcom, małym i średnim przedsiębiorstwom, korporacjom oraz klientom instytucjonalnym) w realizacji ich projektów dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań: od finansowania, przez inwestycje i oszczędności po ochronę ubezpieczeniową. W Europie Grupa działa na czterech rynkach krajowych (w Belgii, Francji, we Włoszech i w Luksemburgu), a BNP Paribas Personal Finance jest europejskim liderem w kredytach konsumpcyjnych. BNP Paribas rozwija swój zintegrowany model bankowości detalicznej w krajach śródziemnomorskich, w Turcji i w Europie Wschodniej, posiada także szeroką sieć w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W bankowości dla przedsiębiorstw i instytucji oraz działalności w zakresie międzynarodowych usług finansowych BNP Paribas również zajmuje czołowe miejsce w Europie, ma silną pozycję w Ameryce Północnej i Południowej, i szybko rośnie w krajach Azji i Pacyfiku.

BNP Paribas wdraża kieruje się społeczną odpowiedzialnością biznesu we wszystkich swoich działaniach, co pozwala mu wspierać tworzenie zrównoważonej przyszłości, przy jednoczesnym zapewnieniu dobrych wyników i stabilności Grupy.

www.bnpparibas.com

 

 

Czytaj dalej Show less