rozwiazania

Rozwiązania i usługi w wynajmie długoterminowym

W Arval zawsze poszukujemy najlepszych rozwiązań. Zarządzamy flotą samochodową i kierowcami oraz przekazujemy Klientom aktualne dane związane z międzynarodową flotą. W odróżnieniu od innych firm, dbamy, aby nasi Klienci nie ponosili niespodziewanych wydatków, jesteśmy w stałym kontakcie z managerem floty oraz jej użytkownikami. Każdy wyraz niezadowolenia z naszych usług traktujemy jak cenny impuls do wprowadzania zmian na lepsze.

Decydując się na skorzystanie z wynajmu długoterminowego, płacisz miesięczną ratę za użytkowanie każdego wynajętego samochodu. To Arval natomiast, jako właściciel samochodu, zajmuje się resztą, czyli pełną obsługą pojazdu.

Odpowiadamy za ryzyko dotyczące serwisowania, napraw, obsługi i ubezpieczeń, a także za całą pracę związaną z tymi czynnościami - codziennezarządzanie flotą samochodową, raportowanie oraz współpracę z kierowcami czy monitorowanie wydatków.

Sam decydujesz, które obowiązki chcesz przekazać, zachowując jednocześnie kontrolę nad flotą.

Wysokość raty uwzględnia już wszystkie opłaty (ubezpieczenie, Assistance, serwis). Ponadto, jako nasz Klient nie musisz nawiązywać umów z innymi podmiotami i dokonywać wpłat z tytułu różnych usług.

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami
22 45 45 500
lub zamów kontakt doradcy

Nasze usługi

Koszta obejmujące wszystkie aspekty zarządzania flotą zawarte są w jednej, stałej miesięcznej racie, wspieranej przez BNP Paribas.

DLACZEGO ARVAL?

WARTO NAM ZAUFAĆ

Arval to potęga 30-letniego doświadczenia w leasingu.

JESTEŚMY PARTNEREM

Nasz zespół ekspertów wskaże najlepsze rozwiązania.

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

Jesteśmy zawsze, kiedy nas potrzebujesz – wirtualnie lub osobiście.

PO PROSTU JEDŹ

Z nami proces obsługi pojazdu jest dużo łatwiejszy.