rozwiazania

Rozwiązania i usługi w wynajmie długoterminowym

W Arval zawsze poszukujemy najlepszych rozwiązań. Zarządzamy flotą samochodową i kierowcami oraz przekazujemy Klientom aktualne dane związane z międzynarodową flotą. W odróżnieniu od innych firm, dbamy, aby nasi Klienci nie ponosili niespodziewanych wydatków, jesteśmy w stałym kontakcie z managerem floty oraz jej użytkownikami. Każdy wyraz niezadowolenia z naszych usług traktujemy jak cenny impuls do wprowadzania zmian na lepsze.

Decydując się na skorzystanie z wynajmu długoterminowego, płacisz miesięczną ratę za użytkowanie każdego wynajętego samochodu. To Arval natomiast, jako właściciel samochodu, zajmuje się resztą, czyli pełną obsługą pojazdu.

Odpowiadamy za ryzyko dotyczące serwisowania, napraw, obsługi i ubezpieczeń, a także za całą pracę związaną z tymi czynnościami - codziennezarządzanie flotą samochodową, raportowanie oraz współpracę z kierowcami czy monitorowanie wydatków.

Sam decydujesz, które obowiązki chcesz przekazać, zachowując jednocześnie kontrolę nad flotą.

Wysokość raty uwzględnia już wszystkie opłaty (ubezpieczenie, Assistance, serwis). Ponadto, jako nasz Klient nie musisz nawiązywać umów z innymi podmiotami i dokonywać wpłat z tytułu różnych usług.

Potrzebujesz informacji?
Skontaktuj się z nami
22 45 45 500
lub zamów kontakt doradcy

Nasze usługi

Wygodne finansowanie
Koszta obejmujące wszystkie aspekty zarządzania flotą zawarte są w jednej, stałej miesięcznej racie, wspieranej przez BNP Paribas.
Pakiet ubezpieczeń
Wszystkie obszary ubezpieczenia i zarządzania szkodami, w tym odzyskiwanie pojazdów i roszczenia ubezpieczeniowe, są objęte ochroną ubezpieczeniową.
Car-sharing
Car-sharing (czyli współdzielenie samochodów) umożliwia pracownikom czerpanie korzyści ze wspólnego użytkowania samochodów przy jednoczesnej maksymalizacji zasobów.
Serwis i konserwacja
Serwis, konserwacja i naprawa mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, wydajności i wizerunku pojazdów floty.
Usługi oponiarskie
Dbamy o pełny cykl życia opon, od wyboru rodzaju do przechowywania i sezonowej wymiany.
Arval Active Link
Nasze rozwiązania telematyczne służą nteligentnemu zarządzaniu flotą i mają na celu zmniejszenie kosztów oraz poprawę umiejętności kierowców a co za tym idzie, zwiększenie bezpieczeństwa.
Arval Outsourcing Solutions
Outsourcing pełnego zarządzania flotą do Arval, od pomocy kierowcy do administratora floty.
Zarządzanie mandatami
Mandaty drogowe wydawane są Arvalowi, jako właścicielowi pojazdu - odciąża to firmę z dodatkowych obowiązków administracyjnych.
Samochód zastępczy
Arval może zapewnić Państwu pojazd zastępczy tej samej klasy, kiedy jest najbardziej potrzebny.
Zarządzanie kartami paliwowymi
Karta paliwowa Arval zapewnia szybki i łatwy mechanizm płatności.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa najlepszej jakości dla każdego kierowcy, we wszystkich krajach, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przywróci Twoje auto z powrotem na drogę.
SMaRT czyli zrównoważona mobilność i odpowiedzialne cele
SMaRT to akronim, który oznacza Sustainable Mobility and Responsibility Targets, czyli Zrównoważona Mobilność oraz Odpowiedzialne Cele. Innowacyjne rozwiązanie do zoptymalizowania floty pod kątem ekologii.

DLACZEGO ARVAL?

WARTO NAM ZAUFAĆ

Arval to potęga 30-letniego doświadczenia w leasingu.

JESTEŚMY PARTNEREM

Nasz zespół ekspertów wskaże najlepsze rozwiązania.

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

Jesteśmy zawsze, kiedy nas potrzebujesz – wirtualnie lub osobiście.

PO PROSTU JEDŹ

Z nami proces obsługi pojazdu jest dużo łatwiejszy.