ltr

DS

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników?

Wybierz wynajem długoterminowy DS w Arval. Nasza oferta to najwyższej klasy nowe modele DS, szeroki pakiet usług dodatkowych oraz przejrzyste zasady. Na każdym etapie: od wyboru auta, przez przygotowanie i podpisanie umowy, aż po korzystanie z wynajmu, możesz liczyć na nasze pełne wsparcie. Decydując się na wynajem długoterminowy DS, wybierasz jakość i pewność. 

Zasady wynajmu długoterminowego DS z Arval są proste. W ramach umowy i miesięcznej raty możesz skorzystać z wielu dodatkowych usług, wybranych zgodnie z Twoimi rzeczywistymi potrzebami: serwis, wymiana opon, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne. Wszystkie zasady wynajmu opracowaliśmy w taki sposób, aby były one jasne i zrozumiałe. Czytelny system gwarantowanej stałej opłaty miesięcznej za samochód oraz pełne wsparcie naszych doradców na każdym etapie współpracy to kolejne zalety tego rozwiązania.

Wynajem długoterminowy DS w Arval pozwala na skorzystanie ze stałej miesięcznej opłaty na czas trwania umowy bez konieczności pamiętania o wszystkich kwestiach związanych z zarządzaniem i konserwacją pojazdu (awarie mechaniczne, nadzwyczajne wydatki, odsprzedaż pojazdu). W zależności od Twoich potrzeb, elastycznie dobieramy zarówno model samochodu, jego przebieg, jak i długość trwania umowy wynajmu. Oferujemy wynajem długoterminowy na okres od 2 do nawet 5 lat – tylko od Ciebie zależy, na którą opcję się zdecydujesz. Niezależnie od marki i modelu samochodu oraz czasu trwania wynajmu, płacisz miesięcznie stałą, z góry określoną ratę. Nie zaskoczą Cię więc żadne koszty dodatkowe, nawet w sytuacji awarii samochodu lub nieszczęśliwego wypadku.

Arval jako spółka należąca do BNP Paribas Group – jednego z największych banków na świecie – to sprawdzony i zaufany partner dla Twojej firmy. Od ponad 30 lat bierzemy na siebie zarządzanie flotą samochodową naszych klientów, dzięki czemu możemy sprawnie optymalizować wszelkie związane z tym procesy oraz obniżać koszty. A Ty zyskujesz czas, by skupić się na rozwoju swojej działalności i merytorycznych aspektach prowadzonego biznesu. W razie jakichkolwiek problemów z samochodem nasi eksperci dostępni są przez całą dobę, aby pomóc Twoim pracownikom lub kierowcom i odpowiedzieć na wszystkie mogące pojawić się pytania. Wynajem długoterminowy oferowany przez Arval to najbardziej kompleksowa usługa korzystania z nowego samochodu w Twojej firmie.

Wynajem długoterminowy DS w Arval obejmuje szereg dodatkowych usług, których nie znajdziesz w ofertach leasingodawców. Pełna obsługa serwisowa, w tym wszystkie naprawy serwisowe, obsługa techniczna i przeglądy przeprowadzane są w ramach miesięcznej raty wynajmu. Dodatkowo otrzymujesz opiekę Assistance aktywną przez 24 godziny na dobę. Do Twojej dyspozycji oddajemy samochód zastępczy, a także specjalnie stworzoną dla naszych klientów aplikację My Arval Mobile, która zapewni Ci codzienne wsparcie w użytkowaniu samochodu. Dzięki niej łatwo wyszukasz np. najbliższy serwis czy przechowasz niezbędne dane i informacje na temat swojej umowy.

Oferta wynajmu w Arval to także bezpośredni dostęp do kart paliwowych – bez względu na liczbę wynajmowanych samochodów – oraz korzystne rabaty na paliwo. Dbamy również o Twoje bezpieczeństwo, ponieważ wraz z nowym samochodem otrzymujesz pełen pakiet ubezpieczeń: OC, AC i NNW. Gwarantujemy Ci też atrakcyjne finansowanie przez okres od 30 do nawet 60 miesięcy. Inaczej niż w przypadku leasingu, aby skorzystać z wynajmu, nie musisz dokonywać wpłaty własnej.

Nie wiesz, czy zdecydować się na usługę leasingu, zakup czy wynajem auta? Podpowiadamy: formuła wynajmu długoterminowego Arval jest tańsza – pozwala zaoszczędzić nawet do 25% na kosztach samochodu. Nie wymagamy wpłaty początkowej, upraszczamy formalności do minimum i bierzemy na siebie wszystkie koszty napraw, obsługi serwisowej czy podstawienia samochodu zastępczego. Decydując się na wynajem długoterminowy DS w Arval, nie musisz się martwić o żadne techniczne aspekty związane z umową. Zajmiemy się tym za Ciebie, a Ty po prostu ciesz się swoim nowym samochodem!

Masz dodatkowe pytania? Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów. Zapraszamy po Twoje nowe auto DS!

1…
Czytaj dalej