ltr

Skywell

Porzuć pomysł o zakupie!

Znalazłeś model Skywell, który spełnia Twoje oczekiwania? Chcesz stać się posiadaczem tego auta, ale wciąż zastanawiasz się, jaką formę zakupu wybrać? Jeżeli nie prowadzisz firmy, usługa leasingu nie jest dla Ciebie. Dlatego bierzesz pod uwagę wzięcie nowego Skywell z salonu. Być może o tym nie słyszałeś, ale istnieje korzystniejsze rozwiązanie. Wynajem konsumencki od Arval to ogrom korzyści. Pierwszą, o której warto wspomnieć są oszczędności. Decydując się na Skywell w formule wynajmu długoterminowego, zaoszczędzisz nawet do 25% na kosztach zakupu samochodu. Ale to nie wszystko…

Przyjrzyj się korzyściom

W ofercie Arval znalazłeś model Skywell, który spełnia Twoje oczekiwania? W takim razie najtrudniejszy etap masz już za sobą.

Formuła wynajmu konsumenckiego od Arval to rozwiązanie, dzięki któremu otrzymasz nowy pojazd Skywell na wyłączność. Ale to nie wszystko. Oferta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego wybierz najkorzystniejszą długość wynajmu oraz limit kilometrów.

W ramach miesięcznej raty, zyskasz także pakiet usług dodatkowych. Oznacza to, że przyjemności z jazdy nowym autem Skywell nie zakłócą żadne problemy natury technicznej. Arval bierze na siebie konserwację pojazdu i zarządzanie nim przez cały okres trwania umowy. Oznacza to, że nie będziesz przejmował się koniecznością wymiany opon, wykonania przeglądu technicznego lub serwisem.

Zapraszamy Cię po Twoje nowe auto Skywell!

1…
Czytaj dalej