smart ltr

Smart

Jesteś właścicielem małego lub średniego przedsiębiorstwa i szukasz nowych aut dla siebie i pracowników? Skorzystaj z propozycji Arval i ciesz się samochodem Smart w formule Wynajem Długoterminowy na bardzo korzystnych warunkach finansowych.

Sprawdź naszą aktualną ofertę – zapewniamy dostęp do wielu nowoczesnych aut w różnych opcjach wyposażenia, dzięki czemu z pewnością znajdziesz model odpowiadający Twoim wszystkim oczekiwaniom i potrzebom.

Jakie są zasady wynajmu długoterminowego w Arval?

Jeśli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy w Arval, możesz liczyć na proste, przejrzyste zasady. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadający Ci model samochodu, a firma zajmie się jego finansowaniem i zarządzaniem przez określony w umowie czas. Dzięki temu możesz korzystać nie tylko z auta, ale także licznych dodatkowych, przydatnych usług, które dobierzesz do swoich potrzeb.

Wynajem długoterminowy – jak działa?

Wynajem długoterminowy Smart to korzystna opcja dla przedsiębiorców, w której mogą oni zyskać do swojej dyspozycji nowe auto wysokiej klasy przy atrakcyjnych warunkach finansowych. Umowa podpisywana jest na określony czas i limit kilometrów – poza tym można korzystać z samochodu niemal bez ograniczeń, włączając go do swojej firmowej floty. To wszystko zyskuje się w cenie miesięcznej raty o ustalonej, stałej wysokości. Właścicielem samochodu pozostaje Arval i to po jego stronie będą wszelkie koszty i formalności, związane z serwisowaniem, wymianą opon, ubezpieczeniem oraz pozostałymi kwestiami dotyczącymi utrzymania i zarządzania. Klient nie musi zajmować się tego typu zadaniami ani podpisywać żadnych umów z innymi podmiotami.

Stałe, przejrzyste warunki

To, co wyróżnia wynajem długoterminowy w Arval, to proste i niezmienne warunki. Wystarczy, że klient opłaca comiesięczną ratę przez okres trwania umowy – nie musi zajmować się żadnymi innymi kwestiami i może swobodnie korzystać z wybranego modelu Smart. Opłata jest przy tym zawsze stała i nie różni się niczym od ustalonej na początku kwoty – w Arval nie ma ukrytych opłat czy dodatkowych kosztów. Dzięki temu klient może z łatwością przewidzieć miesięczny, a także całościowy koszt usługi, co ułatwia zarządzanie budżetem firmy i pozwala w pełni kontrolować wydatki.

Zyskaj nowe auto na korzystnych warunkach

Wynajem długoterminowy w Arval to najkorzystniejsza na rynku opcja na pozyskanie wysokiej klasy aut Smart do swojej firmy. Są to nowe pojazdy o wysokiej wartości, które będą stanowiły idealne uzupełnienie floty. Klient nie musi przy tym martwić się żadnymi dodatkowymi kosztami, związanymi z ich ubezpieczeniem, utrzymaniem czy przeglądami.

Wynajem długoterminowy – największe zalety

Wybierając współpracę z Arval w ramach wynajmu długoterminowego Smart można liczyć na wiele korzyści. Do największych zalet tego rozwiązania należy z pewnością bardzo atrakcyjna forma finansowania – nie trzeba posiadać dużego wkładu własnego, by zyskać nowe auto wysokiej klasy. Nie ma także ryzyka utraty wartości pojazdu – po zakończeniu usługi można je po prostu wymienić na następny nowy model w ramach kolejnej umowy. Dużą zaletą jest niewątpliwie brak konieczności zajmowania się kwestiami związanymi z utrzymaniem auta i zarządzaniem nim – wszystkie tego typu zadania i formalności leżą po stronie Arval. W efekcie przedsiębiorca może w pełni skupić się na ważniejszych dla jego firmy aspektach.

Smart wynajem długoterminowy – korzystne rozwiązanie dla każdej firmy

Wynajem długoterminowy w Arval to świetne rozwiązanie dla każdej firmy z dowolnej branży. Na taką opcję najczęściej decydują się przedsiębiorcy szukający korzystnej formy finansowania samochodów z wyższej półki, którzy nie chcą korzystać z leasingu ani kupować aut. Dzięki ofercie Arval możliwe jest zyskanie nowego auta na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Jak wygląda zakończenie umowy wynajmu?

Zakończenie umowy wynajmu długoterminowego jest proste – wystarczy zdać samochód w wyznaczonym miejscu. Zostanie on sprawdzony wraz z limitem kilometrów, rozliczanym zgodnie ze stanem licznika pojazdu. Auto należy zwrócić z całym wyposażeniem, z jakim został on wcześniej wydany do użytku – w innym wypadku braki będą rozliczone zgodnie z zapisami w umowie. Po wygaśnięciu umowy wynajmu można odkupić dany samochód lub zdecydować się na nowe auto w ramach nowej umowy.

Zapraszamy po Twoje auto Smart.

Jesteś właścicielem małego lub średniego przedsiębiorstwa i szukasz nowych aut dla siebie i pracowników? Skorzystaj z propozycji Arval i ciesz się samochodem Smart w formule Wynajem Długoterminowy na bardzo korzystnych warunkach finansowych.

Czytaj dalej