ltr

Tesla

Przedstawiamy naszą ofertę dla osób działających w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw – oferujemy samochody marki Tesla w formule Wynajem Długoterminowy w Arval.

Możesz wybierać spośród najnowocześniejszych modeli marki Tesla, dostępnych aktualnie na rynku – proponujemy auta z różnych segmentów, o różnym wyposażeniu i parametrach technicznych, co pozwala wybrać opcję najlepiej odpowiadającą wizji firmy. 

Proste zasady wynajmu długoterminowego

W Arval nie musisz martwić się obszernymi umowami czy skomplikowanymi zasadami wynajmu – wypożyczenie auta nawet na długi czas jest bardzo proste. To my zajmiemy się wszystkimi formalnościami, finansowaniem oraz zarządzaniem pojazdem Tesla przy ustalonym okresie wynajmu i przebiegiem. Co więcej, umowa obejmuje wiele dodatkowych, przydatnych przedsiębiorcy usług, które klient może dobrać zgodnie ze swoimi aktualnymi potrzebami.

Na czym polega wynajem długoterminowy?

Wynajem długoterminowy Tesla, inaczej leasing operacyjny, to bardzo ciekawa opcja dla przedsiębiorców, stanowiąca korzystną alternatywę dla innych rozwiązań dostępnych na rynku. W jej ramach zyskujesz możliwość użytkowania wybranego samochodu marki Tesla zgodnie ze swoimi potrzebami – jedyne, co musisz zrobić, to opłacać stałą, comiesięczną ratę. Właścicielem auta pozostaje Arval i to on zajmuje się obowiązkami związanymi z pojazdem, takimi jak zwykła i nadzwyczajna konserwacja, wymiana opon, pomoc drogowa, ubezpieczenie itp. To również Arval zajmuje się wszelkimi formalnościami, dzięki czemu klient nie musi podpisywać umów z innymi podmiotami.

Stałe warunki wynajmu

Wynajem długoterminowy auta marki Tesla w Arval opiera się na stałych zasadach, zapewniających duży komfort klienta. Podstawą jest comiesięczna, stała opłata na czas trwania umowy bez konieczności pilnowania spraw związanych z konserwacją pojazdu, jego awariami, dotyczącymi go wydatków czy jego zarządzaniem – tym wszystkim bowiem zajmie się Arval. Opłata jest zawsze stała i niezmienna, dzięki czemu klient z góry wie, jaki będzie całkowity koszt wynajmu długoterminowego auta. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani dodatkowych opłat, a ustalona miesięczna stawka jest ostateczna – dlatego nie musisz martwić się o nieprzewidziane wydatki.

Nowe samochody na korzystnych warunkach

Wynajem długoterminowy w Arval to nowoczesne auta w bardzo atrakcyjnej formie finansowania. Możesz dzięki temu łatwo pozyskać wysokiej klasy samochody marki Tesla do swojego przedsiębiorstwa, zyskując nową, atrakcyjną flotę na miarę Twoich potrzeb. Nie musisz przy tym martwić się kosztami utrzymania, ubezpieczenia czy przeglądów pojazdu.

Dlaczego warto wybrać wynajem długoterminowy?

Wynajem długoterminowy we współpracy z Arval to bardzo korzystne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest brak ryzyka dotyczącego utraty wartości nowego auta – nie musisz ponosić ogromnych kosztów zakupu samochodu i martwić się jego sprzedażą w późniejszym czasie. Zamiast tego możesz wybrać dowolny model z naszej oferty i w razie potrzeby wymienić go na następne nowe auto po upłynięciu czasu trwania umowy. Ponadto stałe koszty wynajmu zapewniają także pełną kontrolę nad wydatkami związanymi z firmową flotą. Co więcej, klient i jego pracownicy nie muszą zajmować się żadnymi kwestiami, dotyczącymi wynajętych pojazdów, ponieważ wszystkie formalności i zadania tego typu leżą po stronie Arval – pozwala to zaoszczędzić czas i skupić się na sprawach ważniejszych dla funkcjonowania firmy.

Tesla wynajem długoterminowy – rozwiązanie dla każdej firmy

Wynajem długoterminowy to opcja sprawdzająca się w wielu firmach, specjalizujących się w różnych branżach. Najczęściej jest wyborem przedsiębiorców szukających atrakcyjnej formy finansowania samochodów wysokiej klasy – dzięki wynajmowi można bowiem zyskać nowe auta o bogatym wyposażeniu na korzystnych warunkach. Jest to opcja opłacalna dla każdej firmy, która woli uniknąć jednorazowego dużego wkładu własnego przy budowaniu swojej floty.

Co po zakończeniu umowy?

Po upłynięciu ustalonego czasu trwania umowy wystarczy zdać samochód w wyznaczonym punkcie. Pojazd zostanie sprawdzony włącznie ze stanem licznika, co pozwoli na rozliczenie limitu kilometrów. Auto należy zwrócić z całym wyposażeniem, z jakim zostało wydane – wszelkie braki rozlicza się zgodnie z zasadami ujętymi w umowie wynajmu długoterminowego. Klient może odkupić użytkowany samochód po zakończeniu umowy.

Wiele osób staje przed wyborem: leasing, wynajem czy zakup auta do firmy? Najtańszą opcją jest wynajem długoterminowy w Arval, ponieważ pozwala na zaoszczędzenie aż do 25% kosztów samochodu Tesla. Jeśli masz więcej pytań, dotyczących wynajmu długoterminowego, zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy po Twoją Teslę.

Przedstawiamy naszą ofertę dla osób działających w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw – oferujemy samochody marki Tesla w formule Wynajem Długoterminowy w Arval.

Możesz wybierać spośród najnowocześniejszych modeli marki Tesla, d…

Czytaj dalej