ltr

Tesla

Przedstawiamy naszą ofertę dla osób działających w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw – oferujemy samochody marki Tesla w formule Wynajem Długoterminowy w Arval.

Proste zasady wynajmu długoterminowego

W Arval nie musisz martwić się obszernymi umowami czy skomplikowanymi zasadami wynajmu – wypożyczenie auta nawet na długi czas jest bardzo proste. To my zajmiemy się wszystkimi formalnościami, finansowaniem oraz zarządzaniem pojazdem Tesla przy ustalonym okresie wynajmu i przebiegiem. Co więcej, umowa obejmuje wiele dodatkowych, przydatnych przedsiębiorcy usług, które klient może dobrać zgodnie ze swoimi aktualnymi potrzebami.

Stałe warunki wynajmu

Wynajem długoterminowy auta marki Tesla w Arval opiera się na stałych zasadach, zapewniających duży komfort klienta. Podstawą jest comiesięczna, stała opłata na czas trwania umowy bez konieczności pilnowania spraw związanych z konserwacją pojazdu, jego awariami, dotyczącymi go wydatków czy jego zarządzaniem – tym wszystkim bowiem zajmie się Arval. Opłata jest zawsze stała i niezmienna, dzięki czemu klient z góry wie, jaki będzie całkowity koszt wynajmu długoterminowego auta. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani dodatkowych opłat, a ustalona miesięczna stawka jest ostateczna – dlatego nie musisz martwić się o nieprzewidziane wydatki.

Dlaczego warto wybrać wynajem długoterminowy?

Wynajem długoterminowy we współpracy z Arval to bardzo korzystne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest brak ryzyka dotyczącego utraty wartości nowego auta – nie musisz ponosić ogromnych kosztów zakupu samochodu i martwić się jego sprzedażą w późniejszym czasie. Zamiast tego możesz wybrać dowolny model z naszej oferty i w razie potrzeby wymienić go na następne nowe auto po upłynięciu czasu trwania umowy. Ponadto stałe koszty wynajmu zapewniają także pełną kontrolę nad wydatkami związanymi z firmową flotą. Co więcej, klient i jego pracownicy nie muszą zajmować się żadnymi kwestiami, dotyczącymi wynajętych pojazdów, ponieważ wszystkie formalności i zadania tego typu leżą po stronie Arval – pozwala to zaoszczędzić czas i skupić się na sprawach ważniejszych dla funkcjonowania firmy.

Tesla wynajem długoterminowy – rozwiązanie dla każdej firmy

Wynajem długoterminowy to opcja sprawdzająca się w wielu firmach, specjalizujących się w różnych branżach. Najczęściej jest wyborem przedsiębiorców szukających atrakcyjnej formy finansowania samochodów wysokiej klasy – dzięki wynajmowi można bowiem zyskać nowe auta o bogatym wyposażeniu na korzystnych warunkach. Jest to opcja opłacalna dla każdej firmy, która woli uniknąć jednorazowego dużego wkładu własnego przy budowaniu swojej floty.

Wiele osób staje przed wyborem: leasing, wynajem czy zakup auta do firmy? Najtańszą opcją jest wynajem długoterminowy w Arval, ponieważ pozwala na zaoszczędzenie aż do 25% kosztów samochodu Tesla. Jeśli masz więcej pytań, dotyczących wynajmu długoterminowego, zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy po Twoją Teslę.

1…
Czytaj dalej