Arval Driving Academy

Alfa Romeo

Twoja firma działa w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw i szukasz najkorzystniejszej opcji na finansowanie samochodu do Twojej floty? Wybierz wynajem długoterminowy w Arval, w którym możesz zyskać nowy model Alfa Romeo!

Najnowsze modele tej marki dostępne są u nas w różnych wersjach wyposażenia. Są to wysokiej klasy auta, które nie tylko atrakcyjnie się prezentują, ale przede wszystkim są niezawodne i zapewniają bezpieczną, komfortową jazdę. Wśród oferowanych przez nas modeli znajduje się m.in. Alfa Romeo Stelvio i Alfa Romeo Giulia.

Nowe auta o atrakcyjnym wyglądzie, bogatym wyposażeniu i najwyższym komforcie oraz bezpieczeństwie jazdy będą stanowiły idealne uzupełnienie każdej firmowej floty. Nie trzeba przy tym zajmować się kwestiami dotyczącymi konserwacji i utrzymania pojazdu, które potrafią być bardzo wysokie przy nowoczesnych modelach aut.

Ciesz się samochodem, wynajmowanym na jasnych i przejrzystych zasadach. Arval oferuje bardzo korzystne zasady finansowania. Umowa obejmuje też wiele dodatkowych usług, które mogą być przydatne przedsiębiorcom. Jedynym warunkiem jest opłacanie stałej, comiesięcznej raty, której wysokość jest ustalana przy spisywaniu umowy. Klient nie musi zajmować się żadnymi innymi kwestiami, które są związane z autem – wszelkie formalności i zadania dotyczące ubezpieczenia, przeglądów, serwisu, pomocy drogowej, wymiany opon itp. leżą po stronie Arval.

Dzięki temu korzystanie z usługi jest bardzo proste i oparte o jasne zasady. Klient nie musi także podpisywać umów z żadnymi innymi podmiotami, np. ubezpieczalnią – wszystkim zajmuje się Arval. Nie trzeba bać się żadnych ukrytych kosztów czy dodatkowych opłat – miesięczna rata jest zawsze stała. Jest to duże ułatwienie, jeśli chodzi o kontrolowanie wydatków i zarządzanie budżetem firmy. Klient z góry zna całkowity koszt wynajmu na cały okres trwania umowy, co pozwala mu szybko określić najbardziej opłacalne dla niego rozwiązanie.

Każda umowa na wynajem długoterminowy jest ograniczona czasowo – po jej wygaśnięciu należy zwrócić samochód do wyznaczonego punktu. Zostanie on sprawdzony pod kątem limitu kilometrów, które będą rozliczone na podstawie stanu licznika. Dodatkowo należy pamiętać o oddaniu auta wraz z całym wyposażeniem, z jakim został on udostępniony – braki będą rozliczane zgodnie z zasadami zapisanymi w umowie wynajmu. Kiedy umowa wygaśnie, można zdecydować się na zakup danego samochodu lub wybrać nowy pojazd w ramach kolejnej umowy.

Zapraszamy po Alfa Romeo!

1…
Czytaj dalej