Road

Alfa Romeo

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz najkorzystniejszej opcji na finansowanie samochodu do Twojej floty? Wybierz formułę Wynajem Długoterminowy w Arval, w której możesz zyskać nowy model marki Alfa Romeo.

Do wyboru mamy najnowsze modele Alfa Romeo, dostępne w różnych wersjach wyposażenia. Są to wysokiej klasy auta, które nie tylko atrakcyjnie się prezentują, ale przede wszystkim są niezawodne i zapewniają bezpieczną, komfortową jazdę. Wśród oferowanych przez nas aut znajduje się m.in. Alfa Romeo Stelvio i Alfa Romeo Giulia.

Wynajem długoterminowy w Arval

Wynajem długoterminowy Alfa Romeo w Arval to przede wszystkim jasne, przejrzyste dla każdego zasady. Oferujemy udostępnianie nowych aut wysokiej klasy przy bardzo korzystnych zasadach finansowania. Określamy przy tym z klientem czas trwania umowy i limit kilometrów dla danego pojazdu. Umowa obejmuje też wiele dodatkowych usług, które mogą być przydatne przedsiębiorcom – klient może wybrać wśród nich te opcje, które najbardziej odpowiadają jego aktualnym potrzebom.

Proste zasady umowy

Wybór wynajmu długoterminowego Alfa Romeo w Arval to możliwość zyskania nowego auta do własnego użytku według aktualnych potrzeb. Wystarczy wybrać najlepszy dla siebie model pojazdu i podpisać umowę, a następnie można przez określony czas wykorzystywać auto do swoich celów niemal bez ograniczeń. Jedynym warunkiem jest opłacanie stałej, comiesięcznej raty, której wysokość jest ustalana przy spisywaniu umowy. Klient nie musi zajmować się żadnymi innymi kwestiami, które są związane z autem – wszelkie formalności i zadania dotyczące ubezpieczenia, przeglądów, serwisu, pomocy drogowej, wymiany opon itp. leżą po stronie Arval. Dzięki temu korzystanie z usługi jest bardzo proste i oparte o jasne zasady. Klient nie musi także podpisywać umów z żadnymi innymi podmiotami, np. ubezpieczalnią – wszystkim zajmuje się Arval.

Stałe warunki dla każdego klienta

Dużą zaletą wynajmu długoterminowego w Arval jest niezmienność warunków i kosztów podczas trwania umowy. Nie trzeba bać się żadnych ukrytych kosztów czy dodatkowych opłat – miesięczna rata jest zawsze stała. Jest to duże ułatwienie, jeśli chodzi o kontrolowanie wydatków i zarządzanie budżetem firmy. Klient z góry zna całkowity koszt wynajmu na cały okres trwania umowy, co pozwala mu szybko określić najbardziej opłacalne dla niego rozwiązanie. Wszelkie koszty dotyczące ubezpieczenia, serwisu czy utrzymania auta leżą po stronie Arval.

Nowe auta wysokiej klasy

Jedną z największych korzyści wynajmu długoterminowego jest możliwość zyskania wysokiej klasy modeli Alfa Romeo przy bardzo korzystnych warunkach finansowania. Nowe modele o atrakcyjnym wyglądzie, bogatym wyposażeniu i najwyższym komforcie i bezpieczeństwie jazdy będą stanowiły idealne uzupełnienie każdej firmowej floty. Nie trzeba przy tym zajmować się kwestiami dotyczącymi konserwacji i utrzymania pojazdu, które potrafią być bardzo wysokie przy nowoczesnych modelach aut.

Korzyści płynące z wynajmu długoterminowego

Współpraca z Arval w ramach wynajmu długoterminowego Alfa Romeo wiąże się z kilkoma dużymi korzyściami, co sprawia, że coraz więcej firm decyduje się na taką opcję. Przede wszystkim jest to okazja zyskania nowego auta bez konieczności wyłożenia wysokiego wkładu własnego oraz bez ryzyka utraty wartości pojazdu. Niezmienne zasady i koszty usługi sprawiają, że klient może w łatwy sposób kontrolować swoje wydatki. Dużą zaletą jest fakt, że formalnościami, płatnościami i zadaniami związanymi z kwestiami utrzymania i serwisu auta zajmuje się Arval, co pozwala przedsiębiorcy w pełni skupić się na zadaniach ważniejszych z punktu widzenia prowadzenia i rozwoju firmy.

Alfa Romeo wynajem długoterminowy – dla kogo?

Usługa wynajmu długoterminowego w Arval jest skierowana do każdej firmy, której zależy na zyskaniu nowoczesnego auta przy korzystnych warunkach finansowania. Na opcję tę decydują się przede wszystkim przedsiębiorcy szukający wysokiej klasy samochodów, dostępnych bez wkładu własnego. W efekcie można zyskać atrakcyjny, niezawodny pojazd na atrakcyjnych warunkach.

Co po zakończeniu umowy?

Każda umowa na wynajem długoterminowy jest ograniczona czasowo – po jej wygaśnięciu należy zwrócić samochód do wyznaczonego punktu. Zostanie on sprawdzony pod kątem limitu kilometrów, które będą rozliczone na podstawie stanu licznika. Dodatkowo należy pamiętać o oddaniu auta wraz z całym wyposażeniem, z jakim został on udostępniony – braki będą rozliczane zgodnie z zasadami zapisanymi w umowie wynajmu. Kiedy umowa wygaśnie, można zdecydować się na zakup danego auta. Można także wybrać nowy pojazd w ramach kolejnej umowy.

Zapraszamy po Twoje auto Alfa Romeo.

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz najkorzystniejszej opcji na finansowanie samochodu do Twojej floty? Wybierz formułę Wynajem Długoterminowy w Arval, w której możesz zyskać nowy model marki Alfa Romeo.

Czytaj dalej