Arval Driving Academy

Audi

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników? Chciałbyś wzbogacić swoją flotę o wysokiej jakości samochody bez obciążenia firmy kredytem?
Właśnie dlatego warto zainteresować się wynajem długoterminowym Audi od Arval. Specjalizujemy się w leasingu nowych pojazdów z pełną obsługą. Korzystając z naszej oferty, zyskujesz dostęp do najwyższej klasy modeli Audi, czytelny system opłaty miesięcznej za samochód oraz wsparcie ekspertów na każdym etapie umowy.

Audi – wynajem długoterminowy i jego zalety

Zasady wynajmu długoterminowego Audi są proste i przejrzyste. Powierz wyspecjalizowanej firmie, takiej jak Arval finansowanie i zarządzanie pojazdem Audi na określony czas i przebieg. Długość umowy wynajmu dopasowujemy do Twoich potrzeb. Masz do wyboru okres od 2 do nawet 5 lat – decyzja należy do Ciebie. Podpisując umowę, skorzystasz z pakietu dodatkowych usług dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb: zwykła i nadzwyczajna konserwacja, serwis, opony, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne.

Audi to obecnie jedna z najchętniej wybieranych marek na świecie. Zainteresowanie tymi samochodami wiąże się z niemiecką jakością i elegancją. Samochód ten będzie doskonałą wizytówką Twojej firmy – zaprezentujesz się swoim kontrahentom jako partner godny zaufania. Wybieraj spośród wszystkich modeli Audi dostępnych obecnie na rynku. Są to nowe samochody z segmentu premium, modele wyposażone w doskonałe silniki, eleganckie linie nadwozia i ekskluzywnie wnętrza. Który samochód będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem dla Twoje firmy? Audi A3, A4, A5, A6, A8, Q3, Q5, a może Q7...?

Umowa dopasowana do indywidualnych potrzeb

Umowa na wynajem długoterminowy Audi  jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Jej zasady są opracowane w taki sposób, żeby były jasne i zrozumiałe dla każdego. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz wsparcie ekspertów na każdym etapie wynajmu długoterminowego. Możesz liczyć na naszą pomoc od wybrania modelu Audi, przez podpisanie dokumentów i korzystanie z pojazdu, aż do zakończenia umowy. Zadbaliśmy także o Twoje bezpieczeństwo. Wraz z nowym samochodem, otrzymujesz opiekę Assistance, która działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.

Decydując się na wynajem Audi od Arval oszczędzasz swój czas. W momencie podpisania umowy, otrzymasz dostęp do aplikacji mobilnej My Arval Mobile. Jest to narzędzie, które ułatwia codzienne użytkowanie samochodu. Aplikacja gromadzi najważniejsze informacje o pojeździe, ułatwia dostęp do podstawowych dokumentów, a także ich kopii. Dzięki niej w prosty i szybki sposób zgłosisz szkodę, wybierzesz zakład wulkanizacyjny, który wymieni opony w Twoim Audi lub umówisz wizytę w serwisie z odpowiednim wyprzedzeniem. To znacznie ułatwi zarządzanie Twoim pojazdem, a tym samym pozwoli Ci skupić się na swoim biznesie.

Korzyści finansowe

Jeżeli szukasz optymalnego rozwiązania finansowego dla swojego biznesu, wynajem długoterminowy Audi to oferta idealna dla Ciebie. Nasze rozwiązanie ułatwia długofalowe planowanie budżetu firmy, co przekłada się na efektywny sposób wykorzystywania posiadanych środków finansowych. Skorzystaj ze stałej miesięcznej opłaty na czas trwania umowy. Dzięki temu przestaniesz przejmować się problemami związanymi z zarządzaniem i konserwacją pojazdu (awarie mechaniczne, nadzwyczajne wydatki , odsprzedaż pojazdu). Wynajem długoterminowy to także doskonałe rozwiązanie podatkowe. Miesięczna rata stanowi koszt uzyskania przychodu, dzięki czemu nie odciążasz firmy dodatkowymi zobowiązaniami kredytowymi.  

Nasi klienci nie przejmują się także utratą wartości auta, gdyż kwestie finansowania pojazdu są po stronie firmy Arval. Gwarantujemy Ci atrakcyjne finansowanie pojazdu. Możesz wybrać okres od 30 do 60 miesięcy – tylko od Ciebie zależy, na którą opcję się zdecydujesz.   Po zakończeniu umowy, istnieją dwie możliwości: wykup posiadanego Audi lub przedłużenie umowy i wymiana pojazdu na nowy.

Wynajem długoterminowy: inwestycja w bezpieczeństwo i wygodę

Decydując się na wynajem długoterminowy Audi w naszej firmie, inwestujesz w bezpieczeństwo i wygodę. Arval to spółka należąca do BNP Paribas Group – banku, któremu zaufały miliony klientów na całym świecie. Już od ponad 30 lat zajmujemy się profesjonalną obsługą floty samochodowej naszych klientów oraz serwisem pojazdów, które gwarantują wygodę i bezpieczeństwo. Zaufaj sprawdzonemu partnerowi biznesowemu i obniżaj koszty związane z zarządzaniem flotą.

Wynajem długoterminowy od Arval to najbardziej kompleksowa usługa korzystania z nowego samochodu w Twojej firmie. Pakiet Assistance, który otrzymasz na cały okres trwania umowy to doskonałe rozwiązanie w razie jakichkolwiek problemów z samochodem. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Ponadto w przypadku awarii pojazdu, udostępnimy Ci samochód zastępczy, z którego możesz korzystać aż do momentu zlikwidowania problemu. Wraz z nowym Audi otrzymasz także pełen pakiet ubezpieczeń: OC, AC i NNW.

Leasing, zakup, a może wynajem?

Nie wiesz, na które rozwiązanie się zdecydować: leasing, zakup, a może wynajmem? Przychodzimy z pomocą: formuła wynajmu długoterminowego od Arval jest tańsza! Pozwala Ci jeździć wymarzonym modelem Audi i oszczędzić do 25% na kosztach. W jaki sposób? Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz pakiet usług dodatkowych, z których możesz korzystać: wygodne finansowanie, Assistance dostępny przez całą dobę oraz serwisowanie pojazdu. Przez cały okres trwania umowy jeździsz autem z salonu, za które nie wymagamy wpłaty początkowej w przeciwieństwie do usługi leasingu. Upraszczamy też do minimum formalności związanych z podpisaniem umowy i bierzemy na siebie wszystkie koszty napraw. Dodatkowo otrzymasz korzystne rabaty i kartę paliwową, co oznacza, że podróżowanie nowym samochodem będzie jeszcze tańsze.

W wynajmie długoterminowym czerpiesz przyjemność z jazdy wymarzonym modelem Audi, nie przejmując się kwestiami technicznymi zawartymi w umowie. Korzystaj z nowego auta, a resztą zajmiemy się za Ciebie.

Masz dodatkowe pytania? Jesteś zainteresowany wynajmem długoterminowym Audi A3 sportback, A1 sportback, A6 limousine, G7 lub G8?

Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów.

Zapraszamy po Twoje Audi!

1…
Czytaj dalej