Arval Driving Academy

BMW

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników?
Wybierz wynajem długoterminowy BMW w Arval. Nasza oferta to najwyższej klasy nowe modele BMW, szeroki pakiet usług dodatkowych oraz przejrzyste zasady. Na każdym etapie: od wyboru auta, przez przygotowanie i podpisanie umowy, aż po korzystanie z wynajmu, możesz liczyć na nasze pełne wsparcie. Arval to 30 lat doświadczenia na rynku motoryzacyjnym i finansowym, profesjonalny zespół ekspertów do Twojej dyspozycji oraz maksymalnie uproszczony i pozbawiony formalności proces wynajmu samochodu.

Wiele możliwości wyboru

Wynajem długoterminowy BMW umożliwia wybór spośród wszystkich modeli BMW dostępnych obecnie na rynku. Są to samochody nowe, spełniające najwyższe oczekiwania. Który z nich będzie idealny dla Twojej firmy? Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5, Seria 6, Seria 7, X1, X2, X3, X4, a może X5 lub X6? W naszej ofercie wynajmu dostępne są nie tylko modele aut prezentowane na naszej stronie WWW, ale wszystkie nowe samochody opuszczające linie produkcyjne BMW.

BMW to jedna z najbardziej znanych i uznanych marek samochodowych na świecie. Decydując się na wynajem długoterminowy BMW, wybierasz jakość i pewność, od lat gwarantowane przez niemiecki koncern. Doskonałe silniki, eleganckie linie nadwozia i ekskluzywne wyposażenie wnętrza – to wszystko zapewnia wybór jednego z modeli BMW dla Twojego biznesu. To marka, która zapewni Ci prestiż i pomoże zbudować wizerunek Twojej firmy jako godnego zaufania, renomowanego partnera.

Jasna i zrozumiała umowa

Zasady wynajmu długoterminowego BMW z Arval są proste. Powierz wyspecjalizowanej firmie, takiej jak Arval, finansowanie i zarządzanie pojazdem BMW na określony czas i przebieg. Umowa z nami pozwala również na skorzystanie z wielu dodatkowych usług, wybranych zgodnie z Twoimi rzeczywistymi potrzebami: zwykła i nadzwyczajna konserwacja, serwis, opony, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne. Wszystkie zasady wynajmu opracowaliśmy w taki sposób, aby były one jasne i zrozumiałe. Czytelny system gwarantowanej stałej opłaty miesięcznej za samochód oraz pełne wsparcie naszych doradców na każdym etapie współpracy to kolejne zalety tego rozwiązania.

Stałe opłaty

Wynajem długoterminowy BMW w Arval pozwala na skorzystanie ze stałej miesięcznej opłaty na czas trwania umowy bez konieczności pamiętania o wszystkich kwestiach związanych z zarządzaniem i konserwacją pojazdu (awarie mechaniczne, nadzwyczajne wydatki, odsprzedaż pojazdu). W zależności od Twoich potrzeb, elastycznie dobieramy zarówno model samochodu, jego przebieg, jak i długość trwania umowy wynajmu. Oferujemy wynajem długoterminowy na okres od 2 do nawet 5 lat – tylko od Ciebie zależy, na którą opcję się zdecydujesz. Niezależnie od marki i modelu samochodu oraz czasu trwania wynajmu, płacisz miesięcznie stałą, z góry określoną ratę. Nie zaskoczą Cię więc żadne koszty dodatkowe, nawet w sytuacji awarii samochodu lub nieszczęśliwego wypadku.

Rzetelny partner Twojego biznesu

Arval jako spółka należąca do BNP Paribas Group – jednego z największych banków na świecie – to sprawdzony i zaufany partner dla Twojej firmy. Od ponad 30 lat bierzemy na siebie zarządzanie flotą samochodową naszych klientów, dzięki czemu możemy sprawnie optymalizować wszelkie związane z tym procesy oraz obniżać koszty. A Ty zyskujesz czas, by skupić się na rozwoju swojej działalności i merytorycznych aspektach prowadzonego biznesu. W razie jakichkolwiek problemów z samochodem nasi eksperci dostępni są przez całą dobę, aby pomóc Twoim pracownikom lub kierowcom i odpowiedzieć na wszystkie mogące pojawić się pytania. Wynajem długoterminowy oferowany przez Arval to najbardziej kompleksowa usługa korzystania z nowego samochodu w Twojej firmie.

Szeroki pakiet usług dodatkowych

Wynajem długoterminowy BMW w Arval obejmuje szereg dodatkowych usług, których nie znajdziesz w ofertach leasingodawców. Pełna obsługa serwisowa, w tym wszystkie naprawy serwisowe, obsługa techniczna i przeglądy przeprowadzane są w ramach miesięcznej raty wynajmu. Dodatkowo otrzymujesz opiekę Assistance aktywną przez 24 godziny na dobę. Do Twojej dyspozycji oddajemy samochód zastępczy, a także specjalnie stworzoną dla naszych klientów aplikację My Arval Mobile, która zapewni Ci codzienne wsparcie w użytkowaniu samochodu. Dzięki niej łatwo wyszukasz np. najbliższy serwis czy przechowasz niezbędne dane i informacje na temat swojej umowy.

Oferta wynajmu w Arval to także bezpośredni dostęp do kart paliwowych – bez względu na liczbę wynajmowanych samochodów – oraz korzystne rabaty na paliwo. Dbamy również o Twoje bezpieczeństwo, ponieważ wraz z nowym samochodem otrzymujesz pełen pakiet ubezpieczeń: OC, AC i NNW. Gwarantujemy Ci też atrakcyjne finansowanie przez okres od 30 do nawet 60 miesięcy. Inaczej niż w przypadku leasingu, aby skorzystać z wynajmu, nie musisz dokonywać wpłaty własnej.

Leasing, zakup czy wynajem?

Nie wiesz, czy zdecydować się na usługę leasingu, zakup czy wynajem auta? Podpowiadamy: formuła wynajmu długoterminowego Arval jest tańsza – pozwala zaoszczędzić nawet do 25% na kosztach samochodu. Nie wymagamy wpłaty początkowej, upraszczamy formalności do minimum i bierzemy na siebie wszystkie koszty napraw, obsługi serwisowej czy podstawienia samochodu zastępczego. Decydując się na wynajem długoterminowy BMW w Arval, nie musisz się martwić o żadne techniczne aspekty związane z umową. Zajmiemy się tym za Ciebie, a Ty po prostu ciesz się swoim nowym samochodem!

Masz dodatkowe pytania? Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów. Zapraszamy po Twoje nowe BMW!

1…
Czytaj dalej