Road
BMW

BMW

 

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników?
Wybierz BMW z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.
 

Wiele możliwości wyboru…

Wynajem długoterminowy BMW umożliwia wybór spośród wszystkich modeli BMW dostępnych obecnie na rynku. Są to samochody nowe, spełniające najwyższe oczekiwania. Jaki jest Twój idealny samochód dla firmy?: Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5, Seria 6, Seria 7, X1, X2, X3, X4, a może X5 lub X6?

Jasna i zrozumiała umowa

Zasady wynajmu długoterminowego BMW z Arval są proste. Powierz wyspecjalizowanej firmie, takiej jak Arval, finansowanie i zarządzanie pojazdem BMW na określony czas i przebieg. Umowa  z nami pozwala na skorzystanie z wielu usług, wybranych zgodnie z Twoimi  rzeczywistymi potrzebami: zwykła i nadzwyczajna konserwacja,  serwis, opony, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne.

Stałe opłaty

Wynajem Długoterminowy w Arval pozwala na skorzystanie ze stałej miesięcznej opłaty na czas trwania umowy bez konieczności pamiętania o wszystkich problemach związanych z zarządzaniem i konserwacją pojazdu (awarie mechaniczne, nadzwyczajne wydatki , odsprzedaż pojazdu).

Leasing, zakup czy wynajmem?

Nie wiesz czy zdecydować się na usługę leasingu, zakup czy wynajmem auta? Podpowiadamy: formuła Arval wynajmu długoterminowego jest tańsza - pozwala zaoszczędzić do 25% na kosztach samochodu BMW. Masz dodatkowe pytania? Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów.

Zapraszamy po Twoje BMW.

 

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników?
Wybierz BMW z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Czytaj dalej