Arval Driving Academy

Citroen

Nowy model Citroena czeka na Ciebie! W Arval proponujemy go w formule wynajmu długoterminowego przedsiębiorcom, działającym w sektorze MŚP.

Wybieraj spośród wszystkich modeli Citroena dostępnych obecnie na rynku. Jaki jest Twój idealny samochód?: C3, C3 aircross, C4 Cactus, C-Elysee, a może Berlingo?

Zasady wynajmu długoterminowego Citroena w Arval nie mogłyby być prostsze. Powierz wyspecjalizowanej firmie finansowanie i zarządzanie pojazdem na określony czas i przebieg i ciesz się jego bezproblemowym użytkowaniem. Wystarczy, że będziesz regularnie opłacał comiesięczną, stałą i ustaloną przy zawieraniu umowy ratę, a resztą zajmiemy się my!

Nasza formuła leasingu operacyjnego pozwala na skorzystanie z wielu usług, wybranych zgodnie z Twoimi  rzeczywistymi potrzebami: zwykła i nadzwyczajna konserwacja, opony, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne. Jest ona tańsza niż zakup czy leasing, gdyż dzięki niej możesz zaoszczędzić nawet do 25% na kosztach samochodu Citroen. Dodatkowo, nie wymaga ona od Ciebie zgromadzenia dużego wkładu własnego przed rozpoczęciem użytkowania pojazdu, dzięki czemu sprawdzi się praktycznie w każdej firmie oraz branży, która szuka dobrego finansowo rozwiązania problemu braku pojazdu. Po zakończeniu umowy należy zdać samochód w wyznaczonym miejscu, gdzie zostanie on sprawdzony i rozliczony z limitem kilometrów na bazie stanu licznika.

Już teraz zapraszamy po Twojego Citroena!

1…
Czytaj dalej