Road
Ford

Ford

 

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników? Wybierz Forda z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Wybieraj spośród wszystkich modeli Ford dostępnych obecnie na rynku.  Zasady wynajmu długoterminowego Ford z Arval są proste. Powierz wyspecjalizowanej firmie, takiej jak Arval, finansowanie i zarządzanie pojazdem Ford na określony czas i przebieg. Umowa  z nami pozwala na skorzystanie z wielu usług, wybranych zgodnie z Twoimi  rzeczywistymi potrzebami: zwykła i nadzwyczajna konserwacja, opony, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne.

Wynajem Długoterminowy w Arval pozwala na skorzystanie ze stałej miesięcznej opłaty na czas trwania umowy bez konieczności pamiętania o wszystkich problemach związanych z zarządzaniem i konserwacją pojazdu (awarie mechaniczne, nadzwyczajne wydatki , odsprzedaż pojazdu). Nie wiesz czy zdecydowac sie na leasing, zakup czy wynajmem? Podpowiadamy: formuła Arval wynajmu długoterminowego jest tańsza - pozwala zaoszczędzić do 25% na kosztach samochodu Forda. Masz dodatkowe pytania? Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów.

Zapraszamy po Twojego Forda.

 

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników?
Wybierz Forda z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Wybieraj spośród wszystkich modeli Ford dostępnych obecnie na…

Czytaj dalej