Arval Driving Academy

Ford

Przedstawiamy naszą ofertę dla osób działających w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw – oferujemy samochody marki Ford w formule wynajmu długoterminowego w Arval.

Możesz wybierać spośród najnowocześniejszych modeli marki Ford, dostępnych aktualnie na rynku – proponujemy auta z różnych segmentów, o różnym wyposażeniu i parametrach technicznych, co pozwala wybrać opcję najlepiej odpowiadającą wizji Twojej firmy. Znajdziesz u nas takie modele, jak Ford Puma, Ford Transit czy Ford Focus w najnowszych odsłonach.

W Arval nie musisz martwić się obszernymi umowami czy skomplikowanymi zasadami wynajmu – wypożyczenie auta nawet na długi czas jest bardzo proste. To my zajmiemy się wszystkimi formalnościami, finansowaniem oraz zarządzaniem pojazdem Ford przy ustalonym okresie wynajmu i określonym przebiegiem. Co więcej, umowa obejmuje wiele dodatkowych, przydatnych przedsiębiorcy usług, które klient może dobrać zgodnie ze swoimi aktualnymi potrzebami.

Jest to inaczej leasing operacyjny, czyli bardzo ciekawa opcja dla przedsiębiorców, stanowiąca korzystną alternatywę dla innych rozwiązań dostępnych na rynku. W jej ramach zyskujesz możliwość użytkowania wybranego samochodu marki Ford zgodnie ze swoimi potrzebami – jedyne, co musisz zrobić, to opłacać stałą, comiesięczną ratę. Właścicielem auta pozostaje Arval i to on zajmuje się obowiązkami związanymi z pojazdem takimi, jak zwykła i nadzwyczajna konserwacja, wymiana opon, pomoc drogowa, ubezpieczenie itp. To również Arval zajmuje się wszelkimi formalnościami, dzięki czemu klient nie musi podpisywać umów z innymi podmiotami.

Taka forma wynajmu auta marki Ford w Arval opiera się na stałych zasadach, zapewniających duży komfort klienta. Podstawą jest comiesięczna, stała opłata na czas trwania umowy bez konieczności pilnowania spraw związanych z konserwacją pojazdu, jego awariami, dotyczącymi go wydatków czy jego zarządzaniem – tym wszystkim bowiem zajmie się Arval. Opłata jest zawsze stała i niezmienna, dzięki czemu klient z góry wie, jaki będzie całkowity koszt wynajmu długoterminowego auta. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani dodatkowych opłat, a ustalona miesięczna stawka jest ostateczna – dlatego nie musisz martwić się o nieprzewidziane wydatki.

Wynajem długoterminowy Ford we współpracy z Arval to bardzo korzystne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest brak ryzyka dotyczącego utraty wartości nowego auta – nie musisz ponosić ogromnych kosztów zakupu samochodu i martwić się jego sprzedażą w późniejszym czasie. Zamiast tego możesz wybrać dowolny model z naszej oferty i w razie potrzeby wymienić go na następne nowe auto po upłynięciu czasu trwania umowy. Ponadto, stałe koszty wynajmu zapewniają także pełną kontrolę nad wydatkami, związanymi z firmową flotą. Co więcej, klient i jego pracownicy nie muszą zajmować się żadnymi kwestiami, dotyczącymi wynajętych pojazdów, ponieważ wszystkie formalności i zadania tego typu leżą po stronie Arval – pozwala to zaoszczędzić czas i skupić się na sprawach ważniejszych dla funkcjonowania firmy.

Jest to opcja, sprawdzająca się w wielu firmach, specjalizujących się w różnych branżach. Najczęściej jest wyborem przedsiębiorców, szukających atrakcyjnej formy finansowania samochodów wysokiej klasy – dzięki wynajmowi można bowiem zyskać nowe auta o bogatym wyposażeniu na korzystnych warunkach. Wynajem ten jest opłacalny dla każdej firmy, która woli uniknąć jednorazowego dużego wkładu własnego przy budowaniu swojej floty.

Po upłynięciu ustalonego czasu trwania umowy wystarczy zdać samochód w wyznaczonym punkcie. Pojazd zostanie sprawdzony włącznie ze stanem licznika, co pozwoli na rozliczenie limitu kilometrów. Auto należy zwrócić z całym wyposażeniem, z jakim zostało wydane – wszelkie braki rozlicza się zgodnie z zasadami ujętymi w umowie wynajmu długoterminowego. Klient może odkupić użytkowany samochód po zakończeniu umowy.

Wiele osób staje przed wyborem: leasing, wynajem czy zakup auta do firmy? Najtańszą opcją jest wynajem długoterminowy w Arval, ponieważ pozwala na zaoszczędzenie aż do 25% kosztów samochodu Ford. Jeśli masz więcej pytań, dotyczących wynajmu długoterminowego, zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy po Twojego Forda!

1…
Czytaj dalej