Road

Hyundai

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników? Wybierz Hyundai z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Wybieraj spośród wszystkich modeli Hyundai dostępnych obecnie na rynku, m.in.: Hyundai i30, Hyundai Tucson czy Ioniq Hybrid. 

Zasady wynajmu długoterminowego

Zasady wynajmu długoterminowego Hyundai z Arval są proste. Powierz wyspecjalizowanej firmie, takiej jak Arval, finansowanie i zarządzanie pojazdem Hyundai na określony czas i przebieg. Umowa z nami pozwala na skorzystanie z wielu usług, wybranych zgodnie z Twoimi rzeczywistymi potrzebami.

Jasne zasady umowy wynajmu długoterminowego

Jeśli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy Hyundai (nazywany inaczej leasingiem operacyjnym) zyskujesz możliwość użytkowania samochodu zgodnie z własnymi potrzebami. Warunkiem jest tylko opłacanie comiesięcznej, ustalonej raty. Właścicielem samochodu pozostaje jednak Arval i to na nim spoczywają obowiązki tj. zwykła i nadzwyczajna konserwacja, opony, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne. Wszystkie formalności dokonywane są wyłącznie przez firmę Arval. Nie będziesz musiał podpisywać umów z innymi podmiotami.

Warunki się nie zmieniają

Wynajem Długoterminowy w Arval pozwala na skorzystanie ze stałej miesięcznej opłaty na czas trwania umowy bez konieczności pamiętania o wszystkich problemach związanych z zarządzaniem i konserwacją pojazdu (awarie mechaniczne, nadzwyczajne wydatki , odsprzedaż pojazdu). Opłata podczas trwania umowy jest na tym samym poziomie i nie zmienia się. Dzięki temu wiesz, jakiej wysokości koszty poniesiesz przez cały okres wynajmu długoterminowego. Arval nie stosuje żadnych ukrytych kosztów, nie pobiera dodatkowych opłat. Ustalona w umowie comiesięczna kwota jest ostateczna i pewna.

Nowe samochody w atrakcyjnej formie finansowania

Arval oferuje nowe samochody w bardzo atrakcyjnej formie finansowania. Pozyskanie wysokiej klasy samochodów do swojej firmy, często o dużej wartości jest korzystne i atrakcyjne. Użytkownik nie ponosi opłat m.in. za ubezpieczenie, utrzymanie czy przeglądy samochodu. 

Zalety wynajmu długoterminowego

Decydując się na współpracę z Arval w ramach  wynajmu długoterminowego Hyundai zyskujesz wiele korzyści. Przede wszystkim nie ponosisz ryzyka związanego z utratą wartości.  Ponadto, niezmieniające się koszty podczas trwania umowy, gwarantując kontrolę nad wydatkami. Kolejną zaletą wynajmu długoterminowego jest minimalizowanie zaangażowania w zarządzanie flotą – zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy możecie skupić się na sprawach ważniejszych dla funkcjonowania firmy. Zarządzaniem i konserwacja pojazdów zajmujemy się my.

Hyundai wynajem długoterminowy – korzystna oferta dla wielu firm

Z wynajmu długoterminowego korzysta wiele firm specjalizujących się w różnych branżach. Najczęściej decydują się na niego przedsiębiorcy poszukujący atrakcyjnej formy finansowania samochodów wysokiej klasy: nowych o dużej wartości. Wynajem długoterminowy to opłacalne rozwiązanie dla wszystkich chcących uniknąć dużego jednorazowego wkładu własnego.

Zakończenie umowy

Po za kończeniu umowy należy zdać samochód w wyznaczonym miejscu. Samochód zostanie sprawdzony, a limit kilometrów rozliczony zgodnie z aktualnym na dzień oddania stanem licznika. Samochód powinien być zwrócony wraz z wyposażeniem, z jakim został wydany. Wszelkie braki rozliczane są zgodnie z zapisami znajdującymi się w umowie wynajmu długoterminowego. Po zakończeniu umowy długoterminowej możesz odkupić samochód.

Nie wiesz czy zdecydować się na leasing, zakup czy wynajmem? Podpowiadamy: formuła Arval wynajmu długoterminowego jest tańsza - pozwala zaoszczędzić do 25% na kosztach samochodu Hyundai. Masz dodatkowe pytania? Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów.

Zapraszamy po Twoje auto Hyundai.

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników? Wybierz Hyundai z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Czytaj dalej