Arval Driving Academy

Hyundai

Firma Arval prezentuje formułę, skierowaną do przedsiębiorców sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Jeśli jesteś jednym z nich i szukasz nowego samochodu marki Hyundai po to, żeby włączyć go do Twojej floty, ta oferta skierowana jest do Ciebie!

Wybieraj spośród wszystkich modeli Hyundai dostępnych obecnie na rynku, m.in.: Hyundai i30, Hyundai Tucson czy Ioniq Hybrid.

Do wynajmu zachęcić Cię mogą jego bardzo proste i niezmienne warunki. Wystarczy, że będziesz co miesiąc opłacać stałą, uzgodnioną wcześniej ratę, a pozwoli Ci to cieszyć się wybranym modelem samochodu na określony czas i przebieg. W zamian za to będziesz mógł korzystać z pojazdu nie martwiąc się o nic – wszelkimi awariami, nadzwyczajnymi wydatkami i ewentualnymi wypadkami zajmiemy się my. Wszystkie formalności dokonywane są wyłącznie przez firmę Arval i dzięki leasingowi operacyjnemu nie będziesz musiał podpisywać żadnych dodatkowych umów z innymi podmiotami.

Decydując się na współpracę z Arval w ramach wynajmu długoterminowego Hyundai zyskujesz wiele korzyści. Przede wszystkim nie ponosisz ryzyka związanego z utratą wartości. Formuła ta umożliwi Ci również dokładne poznanie ostatecznego kosztu usługi beż żadnych ukrytych kosztów, co sprawi, że uwzględnienie go w budżecie Twojego przedsiębiorstwa nie będzie skomplikowane. Kolejną zaletą wynajmu długoterminowego jest minimalizowanie zaangażowania w zarządzaniu flotą – zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy możecie skupić się na sprawach ważniejszych dla funkcjonowania firmy. Z formuły tej korzysta wiele firm specjalizujących się w różnych branżach. Najczęściej decydują się na nią przedsiębiorcy poszukujący atrakcyjnej formy finansowania samochodów wysokiej klasy: nowych o dużej wartości. Wynajem długoterminowy to opłacalne rozwiązanie dla wszystkich chcących uniknąć dużego jednorazowego wkładu własnego. Co więcej, rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić do 25% na kosztach samochodu Hyundai.

No dobrze, ale co zrobić z pojazdem po zakończeniu umowy? Należy zdać samochód w wyznaczonym miejscu. Zostanie on sprawdzony, a limit kilometrów rozliczony zgodnie z aktualnym na dzień oddania stanem licznika. Pojazd powinien być zwrócony wraz z wyposażeniem, z jakim został wydany. Wszelkie braki rozliczane są zgodnie z zapisami znajdującymi się w umowie wynajmu długoterminowego. Po zakończeniu umowy długoterminowej możesz odkupić samochód.

Przekonaliśmy Cię? Zapraszamy po Twojego Hyundaia.

1…
Czytaj dalej