Road
Jaguar

Jaguar

Jesteś właścicielem małego lub średniego przedsiębiorstwa i szukasz nowych aut dla siebie i pracowników? Skorzystaj z propozycji Arval i ciesz się samochodem Jaguar w formule Wynajem Długoterminowy na bardzo korzystnych warunkach finansowych.

Możesz wybierać wśród najnowszych modeli Jaguar – wolisz model I-Pace, E-Pace, a może XE, XF lub XJ? Sprawdź naszą aktualną ofertę – zapewniamy dostęp do wielu nowoczesnych aut w różnych opcjach wyposażenia, dzięki czemu z pewnością znajdziesz model odpowiadający Twoim wszystkim oczekiwaniom i potrzebom.

Jakie są zasady wynajmu długoterminowego w Arval?

Wynajem długoterminowy Jaguar z Arval opiera się na prostych i przejrzystych zasadach – nie musisz martwić się formalnościami, zawiłymi umowami ani długim regulaminem. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie dla siebie auto spośród dostępnych modeli oraz ustalisz najkorzystniejszy czas trwania umowy i limit kilometrów. To Arval zajmie się pozostałymi kwestiami, takimi jak finansowanie i zarządzanie pojazdem Jaguar. Co więcej, umowa pozwoli Ci też na skorzystanie z wielu dodatkowych, przydatnych usług, które możesz wybrać zgodnie ze swoimi potrzebami.

Jak działa wynajem długoterminowy?

Wynajem długoterminowy Jaguar to bardzo korzystna opcja, stanowiąca świetną alternatywę dla leasingu czy zakupu nowego auta. Polega na uzyskaniu pełnego dostępu do wybranego modelu pojazdu przy stałej, comiesięcznej opłacie, która jest ustalana przy spisywaniu umowy. Klient może przez czas trwania umowy swobodnie korzystać z pojazdu, mając na uwadze jedynie ustalony limit kilometrów. Właścicielem samochodu pozostaje Arval i to po jego stronie są wszelkie formalności i zadania związane z utrzymaniem auta, w tym dotyczące ubezpieczenia, serwisu, pomocy drogowej, wymiany opon itp. W efekcie klient nie musi podpisywać umów z innymi podmiotami ani zaprzątać sobie głowy kwestiami dotyczącymi wynajmowanych aut.

Niezmienne warunki wynajmu długoterminowego

Jedną z największych zalet wynajmu długoterminowego w Arval są niezmienne warunki umowy. Podstawową zasadą jest udostępnienie klientowi nowoczesnego pojazdu wraz z usługami dodatkowymi, związanymi z zarządzaniem i konserwacją pojazdu, w zamian za stałą, comiesięczną opłatę. Miesięczny koszt jest zawsze taki sam i nic na niego nie wpływa – dzięki temu klient zawsze jest świadomy łącznej ceny za wynajem długoterminowy pojazdu Jaguar, co ułatwia uwzględnienie jej w swoim budżecie. W Arval nie ma ukrytych kosztów ani dodatkowych opłat, a koszty ustalone w umowie są ostateczne.

Nowy samochód na korzystnych warunkach finansowych? Z Arval to możliwe

W Arval bez problemu znajdziesz wybrany przez siebie nowy model auta, i to w bardzo atrakcyjnej formie finansowania. Oferujemy samochody wysokiej klasy, o bogatym wyposażeniu i najlepszych parametrach technicznych, dzięki czemu są w stanie spełnić oczekiwania każdego przedsiębiorcy i pozwolić na zbudowanie nowoczesnej, atrakcyjnej floty. Użytkownik nie musi przy tym przejmować się opłatami za ubezpieczenie, przeglądy techniczne czy utrzymanie auta – wszystkim zajmuje się Arval.

Wynajem długoterminowy – korzyści

Jeśli chcesz wybrać wynajem długoterminowy w Arval, czeka Cię wiele korzyści. Przede wszystkim możesz na atrakcyjnych warunkach finansowych zyskać nowe auto o wysokiej wartości, i to bez ryzyka związanego z jej utratą. Jest to najbardziej korzystna opcja w porównaniu do zakupu czy leasingu pojazdu. Ponadto, dzięki niezmiennym zasadom i kosztom wynajmu podczas trwania umowy masz pełną kontrolę nad swoimi wydatkami na firmową flotę. Dużą zaletą wynajmu długoterminowego w Arval jest minimum formalności i zadań związanych z zarządzaniem pojazdem – zarówno przedsiębiorca, jak i jego pracownicy nie muszą zajmować się sprawami dotyczącymi np. ubezpieczenia czy przeglądów, ponieważ leży to po stronie Arval. Zamiast tego może on skupić się na zadaniach ważniejszych dla rozwoju firmy.

Wynajem długoterminowy – dla kogo?

Wynajem długoterminowy Jaguar to rozwiązanie dla wielu firm, działających w różnych branżach. Najczęściej korzystają z niego przedsiębiorcy, którym zależy na atrakcyjnej formie finansowania nowych samochodów wysokiej klasy. Przy wynajmie mogą oni bowiem zyskać atrakcyjne, nowoczesne modele pojazdów bez dużego jednorazowego wkładu własnego.

Jak wygląda zakończenie umowy?

Długoterminowy wynajem samochodów pozwala uzyskać dostęp do auta na określony czas, ustalony na początku w umowie. Po jego zakończeniu należy zwrócić pojazd do ustalonego punktu, gdzie zostanie on sprawdzony. Rozliczony zostanie również limit kilometrów, zgodnie z aktualnym stanem licznika. Auto należy zdać wraz z pełnym wyposażeniem, z jakim został on wydany – braki będą rozliczone zgodnie z zapisem w umowie. Klient może również wykupić dany pojazd po zakończeniu umowy wynajmu długoterminowego.

Zapraszamy po Twoje auto Jaguar.

Jesteś właścicielem małego lub średniego przedsiębiorstwa i szukasz nowych aut dla siebie i pracowników? Skorzystaj z propozycji Arval i ciesz się samochodem Jaguar w formule Wynajem Długoterminowy na …

Czytaj dalej

Polecane Oferty