Arval Driving Academy

Jaguar

Czy w pierwszej trójce cech idealnego samochodu dla Ciebie są: bezpieczeństwo, ekonomia i doskonały wygląd pojazdu? Doskonale się składa! Przedstawiamy rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania!

Być może jeszcze o tym nie słyszałeś, ale w Arval pojawiła się nowa oferta skierowana do klientów indywidualnych. Chodzi o wynajem konsumencki. Usługa stwarza możliwości posiadania nowego pojazdu marki Jaguar na przejrzystych i bardzo korzystnych zasadach. Do tej pory podobne oferty były kierowane wyłącznie do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. Znajdź korzyści dla siebie w nowej ofercie Arval!

Wynajmij samochód marki Jaguar od Arval

Jaguar to marka, która była wielokrotnie nagradzana za wyjątkowy design. Poza walorami estetycznymi, kierowcy doceniają doskonałe parametry jezdne tych pojazdów. Tym bardziej kuszący jest fakt, że nowego Jaguara możesz mieć na wyłączność.

Wynajem długoterminowy nowych pojazdów to oferta, którą Arval niedawno uruchomił także dla klientów indywidualnych. Oznacza, że wybrany model samochodu marki Jaguar otrzymasz do wyłącznej dyspozycji na okres trzech lub czterech lat. Usługa jest bardzo elastyczna. Dzięki temu dopasujesz ją do swoich indywidualnych potrzeb. Zdecyduj, jaki limit kilometrów jest idealny dla Ciebie. Jedyne koszty, które poniesiesz to: miesięczna rata oraz tankowanie pojazdu na stacji benzynowej. To sprawia, że przyjemność z jazdy nowym Jaguarem jest jeszcze większa. W dodatku, żeby skorzystać z naszej oferty, nie musisz wychodzić z domu. Formalności załatwimy zdalnie, co znacznie przyspiesza uruchomienie wynajmu konsumenckiego. Przekonaj się, jak niewiele dzieli Cię od posiadania kluczyków do nowego Jaguara.

Stała rata miesięczna bez ukrytych kosztów

Decydując się na wynajem długoterminowy dla klientów indywidualnych od Arval, nie musisz się obawiać ukrytych kosztów. Podpisując z nami umowę, otrzymasz informację o wysokości miesięcznej raty za użytkowanie nowego Jaguara. Kwota ta jest niezmienna. W dodatku, poza nowym samochodem prosto z salonu, otrzymasz pakiet wygodnych usług. Mowa między innymi o kompleksowym ubezpieczeniu pojazdu: AC, OC i Assistance 24H. Nasi klienci nie ponoszą kosztów związanych z przeglądami, serwisowaniem pojazdu, wymianą opon, bądź koniecznością likwidacji awarii. W związku z tym, wizyty w autoryzowanych serwisach będą jedynie formalnością.

Oferta wynajmu konsumenckiego od Arval to podwójna oszczędność: czasu i pieniędzy. Są to korzyści, które wpływają na rosnącą popularność tej usługi wśród indywidualnych kierowców.

Co zrobić, by stać się posiadaczem nowego Jaguara?

Wynajem długoterminowy Jaguara to usługa skierowana do osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę na czas określony lub nieokreślony. Wystarczy wykazać się dokumentem potwierdzającym angaż w danym przedsiębiorstwie. Żeby skorzystać z oferty, wystarczy, że zatrudnienie trwa co najmniej 6 miesięcy. Istotne, by okres finansowania pojazdu był krótszy niż data wygaśnięcia Twojej umowy.

Jeżeli spełniasz wyżej wymienione warunki, wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie. Konsultant Arval zadzwoni do Ciebie. Otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące wynajmu konsumenckiego wybranego Jaguara. Kolejne kroki to wypełnienie wniosków i złożenie stosownych dokumentów. Teraz wystarczy czekać na pozytywną weryfikację kredytową. Szybkość realizacji Twojego zamówienia zależy także od dostępności wybranego przez Ciebie pojazdu.

Wynajmij korzystnie

Wynajem długoterminowy od Arval to oferta pełna korzyści. Poza pakietem dodatkowych usług zawartych w miesięcznej racie, otrzymasz wsparcie w korzystaniu z programów paliwowych. Jest to bonus, który ułatwia zarządzanie płatnościami za paliwo. Transakcje ze stacji benzynowej będą zintegrowane. Dzięki temu nie będziesz musiał pamiętać o fakturze przy każdym tankowaniu. Na koniec miesiąca otrzymasz dokument zbiorczy.

Znajdź korzyści najlepsze dla Ciebie. Formuła wynajmu konsumenckiego od Aval pozwala zaoszczędzić nawet 25% na kosztach zakupu nowego Jaguara. Czy to brzmi dobrze?

Zapraszamy po Twojego wymarzonego Jaguara.

1…
Czytaj dalej