Arval Driving Academy

Mercedes

Czy wiesz, że nowy Mercedes jest na wyciągnięcie ręki? Wystarczy, że skorzystasz z wynajmu konsumenckiego od Arval. Jest to usługa, którą uruchomiliśmy z myślą o indywidualnych klientach. Przy minimum formalności, zyskasz niezależność. Oszczędzisz także czas oraz pieniądze. Tylko od Ciebie zależy, na który model z naszej oferty się zdecydujesz.

Arval to firma, która istnieje na rynku ponad 30 lat. Posiadane przez nas doświadczenie sprawia, że umiemy wsłuchać się w potrzeby polskich kierowców. Właśnie dlatego powstała oferta wynajmu konsumenckiego, która jest rewolucją w mobilności. By cieszyć się z jazdy wymarzonym Mercedesem, nie musisz posiadać firmy. Przekonaj się, jakie to proste!

Porzuć pomysł o zakupie!

Już dawno upatrzyłeś sobie model Mercedesa, który spełnia Twoje oczekiwania. Jesteś zdecydowany, by stać się posiadaczem tego auta. Jednak wciąż zastanawiasz się, jaką formę zakupu wybrać. Jeżeli nie prowadzisz firmy, usługa leasingu nie jest dla Ciebie. Dlatego bierzesz pod uwagę wzięcie nowego Mercedesa z salonu. Być może o tym nie słyszałeś, ale istnieje korzystniejsze rozwiązanie. Wynajem konsumencki od Arval to ogrom korzyści. Pierwszą, o której warto wspomnieć są oszczędności. Decydując się na Mercedesa w formule wynajmu długoterminowego, zaoszczędzisz nawet do 25% na kosztach zakupu samochodu. Ale to nie wszystko…

Wynajem długoterminowy dla indywidualnych klientów

Do tej pory usługa wynajmu długoterminowego była poza zasięgiem indywidualnych kierowców. Postanowiliśmy to zmienić! W naszej ofercie pojawiło się rozwiązanie adresowane do posiadaczy umowy o pracę na czas określony lub nieokreślony. Żeby jeździć nowym Mercedesem, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Konsultant Arval zadzwoni do Ciebie i udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Dla Twojej wygody, ograniczyliśmy formalności do minimum. Dlatego żeby skorzystać z wynajmu konsumenckiego od Arval, nie musisz wychodzić z domu. Formalności załatwisz z nami przez telefon. Posługujemy się narzędziem firmy Autenti, które umożliwia weryfikację Twojej tożsamości za pośrednictwem kamery w smartfonie.

Zatem od czego zacząć? Na początek wybierz z naszej oferty model Mercedesa, który odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Przyjrzyj się korzyściom

W ofercie Arval znalazłeś model Mercedesa, który spełnia Twoje oczekiwania. Samochód ma elegancką linię nadwozia. Przekonuje Cię także przestronne wnętrze, duży bagażnik i niezawodność kojarzona z tą marką od lat. W takim razie najtrudniejszy etap masz już za sobą.

Formuła wynajmu konsumenckiego od Arval to rozwiązanie, dzięki któremu otrzymasz nowego Mercedesa na wyłączność. Ale to nie wszystko. Oferta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego wybierz najkorzystniejszą długość wynajmu oraz limit kilometrów.

W ramach miesięcznej raty, zyskasz także pakiet usług dodatkowych. Oznacza to, że przyjemności z jazdy nowym Mercedesem nie zakłócą żadne problemy natury technicznej. Arval bierze na siebie konserwację pojazdu i zarządzanie nim przez cały okres trwania umowy. Oznacza to, że nie będziesz przejmował się koniecznością wymiany opon, wykonania przeglądu technicznego lub serwisem.

Bezpieczeństwo kierowcy

Arval zadba także o Twoje bezpieczeństwo. Decydując się na wynajem konsumencki Mercedesa, otrzymasz pakiet ubezpieczeń: OC, AC oraz całodobowy Assistance. Poza ochroną, zyskasz także niezależność. Ubezpieczenie zadziała w sytuacjach awaryjnych. Gdy nowy Mercedes objęty umową, zostanie unieruchomiony, podstawimy pojazd zastępczy. Będziesz mógł z niego korzystać do czasu rozwiązania problemu. Wynajem konsumencki od Arval to usługa, która zapewni Ci mobilność, wygodę i komfort w sytuacjach, które nie zawsze można przewidzieć

Zorientowałeś się właśnie, że oferta wynajmu konsumenckiego od Arval to najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie? W takim razie niewiele dzieli Cię od posiadania nowego Mercedesa na wyłączność! Przekonaj się, jakie to proste i wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie.

Zapraszamy Cię po Twojego nowego Mercedesa!

1…
Czytaj dalej