Road
Mercedes

Mercedes

 

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników?
Wybierz Mercedesa z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Wynajem długoterminowy Mercedes pozwala na wybór spośród wszystkich modeli Mercedesa dostępnych obecnie na rynku. Jaki jest Twój idealny samochód?: Klasa A, klasa B, klasa C, klasa E, klasa GLK, klasa M, klasa R, a może klasa SLK?

Mercedes – wynajem długoterminowy i jego zasady 
Zasady wynajmu długoterminowego Mercedesa z Arval są proste. Powierz wyspecjalizowanej firmie, takiej jak Arval, finansowanie i zarządzanie pojazdem Mercedes na określony czas i przebieg.

Dogodna umowa

Umowa  z nami pozwala na skorzystanie z wielu usług, wybranych zgodnie z Twoimi  rzeczywistymi potrzebami: zwykła i nadzwyczajna konserwacja, opony, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne. W przypadku awarii pojazdu wynajmowanego udostępniony zostanie Ci samochód zastępczy. W cenie raty uwzględnione jest ubezpieczenie, m.in. OC, AC, NNW.

Wynajem długoterminowy samochodów dopasowany do potrzeb klienta

Wynajem Długoterminowy w Arval pozwala na skorzy

stanie ze stałej miesięcznej opłaty na czas trwania umowy bez konieczności pamiętania o wszystkich problemach związanych z zarządzaniem i konserwacją pojazdu (awarie mechaniczne, nadzwyczajne wydatki , odsprzedaż pojazdu).

Zakup, wynajem czy leasing – co się bardziej opłaca?

Nie wiesz czy zdecydować się na leasing, zakup czy wynajmem? Podpowiadamy: formuła Arval wynajmu długoterminowego jest tańsza - pozwala zaoszczędzić do 25% na kosztach samochodu Mercedes.

Masz dodatkowe pytania? Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów.

Zapraszamy po Twojego Mercedesa.

 

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników?
Wybierz Mercedesa z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Czytaj dalej