Road
Mercedes

Mercedes

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników?
Wybierz wynajem długoterminowy Mercedesa w Arval. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowania, brak konieczności wpłaty własnej oraz maksymalnie uproszczone procedury. Dzięki temu jeździsz zawsze nowym samochodem, a po zakończeniu umowy wynajmu po prostu oddajesz nam auto i wybierasz nowe. Proste, prawda?

Wynajem długoterminowy pozwala na wybór spośród wszystkich modeli mercedesa dostępnych obecnie na rynku. Który wybierzesz dla swojej firmy? Klasa A, klasa B, klasa C, klasa E, klasa GLK, klasa M, klasa R, a może klasa SLK? Wybór tej marki gwarantuje zadowolenie z jazdy, najwyższy komfort i niezwykły prestiż. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór różnych modeli mercedesa w atrakcyjnych cenach. Możesz też zdecydować się na inne auto – wówczas skontaktuj się z naszym doradcą, aby uzyskać indywidualną ofertę jego finansowania.

Mercedes – wynajem długoterminowy i jego zasady

Zasady wynajmu długoterminowego Mercedesa z Arval są proste. Powierz wyspecjalizowanej firmie, takiej jak Arval, finansowanie i zarządzanie pojazdem na określony czas i przebieg. Do wyboru masz wiele opcji: od wynajmu na okres 24 miesięcy, przez 30, 36, 48, aż po 60 miesięcy. Biorąc pod uwagę potrzeby i specyfikę Twojej firmy, pomożemy Ci także w wyborze odpowiedniego modelu samochodu. Wynajem długoterminowy (Mercedes i inne renomowane marki) to jeden z najpopularniejszych obecnie sposobów finansowania nowego auta w przedsiębiorstwie. Zapewnia niepowtarzalną możliwość jazdy nowym samochodem bez konieczności dokonywania wpłaty początkowej oraz przy utrzymaniu stałych miesięcznych kosztów. Dzięki temu możesz na co dzień korzystać z prestiżowego samochodu, nie obawiając się związanych z tym nieoczekiwanych wydatków.

Dogodna umowa

Umowa z nami pozwala na skorzystanie z wielu usług, wybranych zgodnie z Twoimi rzeczywistymi potrzebami: zwykła i nadzwyczajna konserwacja, opony, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne. W przypadku awarii pojazdu wynajmowanego udostępniony zostanie Ci samochód zastępczy. W cenie raty uwzględnione jest ubezpieczenie OC, AC, NNW. Arval bierze na siebie przeglądy techniczne, naprawy serwisowe i całą obsługę techniczną Twojej firmowej floty. Ponadto udostępniamy Ci narzędzia, takie jak aplikacja My Arval Mobile, które usprawniają proces zarządzania samochodami w przedsiębiorstwie. A to wszystko w cenie jednej, stałej miesięcznej raty, bez ukrytych kosztów!

Wynajem długoterminowy samochodów dopasowany do potrzeb klienta

Wynajem długoterminowy (Mercedes i inne marki) w Arval pozwala na skorzystanie ze stałej miesięcznej opłaty na czas trwania umowy bez konieczności pamiętania o wszystkich sprawach związanych z zarządzaniem i konserwacją pojazdu (awarie mechaniczne, nadzwyczajne wydatki, odsprzedaż pojazdu). Nie musisz się też martwić utratą wartości samochodu w czasie trwania umowy ani jego sprzedażą po jej zakończeniu. Tym zajmujemy się za Ciebie w Arval, ponieważ nasze usługi to nie tylko finansowanie służbowej floty, ale również jej obsługa administracyjna i serwisowa.

Dlaczego warto wybrać Arval?

Arval to firma z bogatym i długoletnim, sięgającym ponad 30 lat, doświadczeniem na rynku samochodów na wynajem. Siła spółki bierze się przede wszystkim z międzynarodowego zespołu wykwalifikowanych ekspertów, którzy już w prawie 30 krajach na świecie opiekują się ponad milionem samochodów na drogach. Taka skala działalności sprawia, że Arval może zaoferować swoim klientom najkorzystniejsze warunki wynajmu długoterminowego na rynku. Nieustannie się rozwijamy, poszerzając pakiet naszych usług dodatkowych, tak by korzystanie z naszych samochodów było jeszcze prostsze. Znajdujemy optymalne rozwiązania dla każdej firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, pozwalając Ci oszczędzić czas i pieniądze. A dzięki temu, że należymy do grupy BNP Paribas, jednego z największych banków świata, możemy Ci zapewnić pełne bezpieczeństwo finansowe.

Zakup, wynajem czy leasing – co się bardziej opłaca?

Nie wiesz, czy zdecydować się na leasing, zakup czy wynajem? Podpowiadamy: formuła wynajmu długoterminowego Arval jest tańsza – pozwala zaoszczędzić do 25% na kosztach samochodu mercedes. Zarówno w porównaniu do leasingu, jak i zakupu za gotówkę czy na kredyt, wynajem długoterminowy jest bardzo korzystną opcją. Przede wszystkim, w przeciwieństwie do innych form nabycia samochodu dla firmy, nie wymaga on wpłaty własnej – wystarczy wybrać auto, podpisać umowę i cieszyć się nowym pojazdem! Jedynym kosztem, jaki ponosisz, jest miesięczna rata wynajmu, która jest stała przez cały czas trwania umowy. Dodatkowo całą wysokość raty możesz zaliczyć w koszty prowadzonej działalności (w przypadku kredytu na samochód – w koszty wliczasz tylko odsetki).

Ponadto, w miesięczną ratę wynajmu w Arval wliczone są już usługi dodatkowe: pełne ubezpieczenie samochodu (OC, AC, NNW), obsługa serwisowa, naprawy, możliwość skorzystania z samochodu zastępczego w razie potrzeby itp. Nie ryzykujesz więc, że pojawią się nieprzewidziane koszty obsługi floty i z miesiąca na miesiąc możesz planować swoje wydatki przeznaczone na utrzymanie samochodów w firmie. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także czas, który w innym wypadku musiałbyś poświęcić np. na znalezienie serwisu czy auta zastępczego. Jak widzisz, wynajem długoterminowy (Mercedes i inne marki) oferowany przez Arval to naprawdę korzystna opcja!

Masz dodatkowe pytania? Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów. Zapraszamy do Arval po Twojego nowego mercedesa!

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników?
Wybierz wynajem długoterminowy Mercedesa w Arval. Oferujemy atrakcyjne…

Czytaj dalej