Road

Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników? Wybierz Mercedesa z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Wybieraj spośród wszystkich modeli Mercedesa dostępnych obecnie na rynku. Jaki jest Twój idealny samochód?: Klasa A, klasa B, klasa C, klasa E, klasa GLK, klasa M, klasa R, a może klasa SLK? Zasady wynajmu długoterminowego Mercedesa z Arval są proste. Powierz wyspecjalizowanej firmie, takiej jak Arval, finansowanie i zarządzanie pojazdem Mercedes na określony czas i przebieg. Umowa  z nami pozwala na skorzystanie z wielu usług, wybranych zgodnie z Twoimi  rzeczywistymi potrzebami: zwykła i nadzwyczajna konserwacja, opony, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne.

Wynajem Długoterminowy w Arval pozwala na skorzystanie ze stałej miesięcznej opłaty na czas trwania umowy bez konieczności pamiętania o wszystkich problemach związanych z zarządzaniem i konserwacją pojazdu (awarie mechaniczne, nadzwyczajne wydatki , odsprzedaż pojazdu). Nie wiesz czy zdecydowac sie na leasing, zakup czy wynajmem? Podpowiadamy: formuła Arval wynajmu długoterminowego jest tańsza - pozwala zaoszczędzić do 25% na kosztach samochodu Mercedes. Masz dodatkowe pytania? Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów.

Zapraszamy po Twojego Mercedesa.

Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników?
Wybierz Mercedesa z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Wybieraj spośród wszystkich modeli Mercedesa dostępnych obecnie na rynku. Jaki jest Twój idealny samochód?:…

Czytaj dalej