Arval Driving Academy

Mini

Wynajem Długoterminowy Mini w Arval to korzystna oferta dla przedsiębiorców z sektora MŚP, pozwalająca na zyskanie nowego auta dla swojej firmy.

Możesz wybierać spośród wszystkich modeli Mini, aktualnie dostępnych na rynku. Oferujemy najnowocześniejsze wersje o różnym standardzie i wyposażeniu, dzięki czemu możemy spełnić oczekiwania każdego klienta. Dostępny jest m.in. model Mini Cooper.

Wynajem długoterminowy – jakie są zasady?

Wynajem długoterminowy Mini w Arval to przede wszystkim bardzo proste zasady. Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego modelu auta i dostępnych wariantów umowy, określających jej czas i limit kilometrów dla danego auta. Resztą zajmiemy się my – sprawy dotyczące finansowania i zarządzania pojazdem Mini leżą po naszej stronie. Dzięki temu możesz szybko zacząć korzystać z nowego nabytku w swojej firmowej flocie. Oferujemy także dodatkowe, przydatne usługi, które można wybrać w zależności od swoich aktualnych potrzeb.

Wynajem długoterminowy w Arval

Jeśli wybierzesz wynajem długoterminowy Mini, w krótkim czasie zyskasz do swojej pełnej dyspozycji nowy samochód, który będzie świetnym uzupełnieniem Twojej firmowej floty. Warunkiem jest wyłącznie opłacanie comiesięcznej raty, której kwota będzie ustalona na samym początku. To Arval pozostaje właścicielem samochodu, dlatego zajmie się wszelkimi obowiązkami, związanymi z pojazdem – np. jego naprawami, wymianą opon, ubezpieczeniem, pomocą drogową i innymi ważnymi kwestiami. Ty nie będziesz musiał martwić się żadnymi terminami, formalnościami czy umowami z innymi podmiotami.

Niezmienne warunki i koszty usługi

W Arval nie musisz bać się nagłych zmian zasad czy różnic w kosztach – nasz wynajem długoterminowy to przede wszystkim stałe warunki, dlatego podczas trwania umowy z pewnością nic Cię nie zaskoczy. To my zajmujemy się pamiętaniem o wszelkich kwestiach i problemach związanych z zarządzaniem i serwisowaniem pojazdu. Opłata za usługę jest przy tym stała i nie ulega powiększeniu niezależnie od sytuacji, dlatego zawsze wiesz, ile w danym miesiącu zapłacisz oraz ile wyniesie Cię całkowity koszt wynajmu. Pozwala to na dobrą kontrolę swoich wydatków i szczegółowe zaplanowanie budżetu. W Arval nie ma żadnych ukrytych opłat czy dodatkowych kosztów.

Nowy samochód na korzystnych warunkach

W każdej firmie nowoczesna flota to ogromna zaleta – niezawodne, atrakcyjne i wygodne auta to marzenie każdego przedsiębiorcy. W Arval można uzyskać nowe auta na bardzo korzystnych warunkach. Są to samochody wysokiej klasy, o bogatym wyposażeniu i świetnych parametrach, dzięki czemu z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania.

Największe korzyści wynajmu długoterminowego

Wybór wynajmu długoterminowego Mini w Arval wiąże się z wieloma ciekawymi korzyściami dla przedsiębiorcy. Przede wszystkim nie ponosi się ryzyka związanego z utratą wartości pojazdu, co jest częste przy zakupie nowych samochodów. Można na bardzo korzystnych warunkach finansowania zyskać najlepsze na rynku modele Mini, które spełnią oczekiwania klienta pod każdym względem. Co więcej, można liczyć na proste zasady wynajmu i stałe koszty, które można z łatwością przewidzieć w swoim budżecie. Do dużych zalet należy także brak konieczności zajmowania się obowiązkami dotyczącymi utrzymania i zarządzania samochodem – oznacza to minimum formalności, brak dodatkowych kosztów i sporą oszczędność czasu.

Mini wynajem długoterminowy – korzystne rozwiązanie dla każdej firmy

Wynajem długoterminowy to świetna opcja dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki niemu można wzbogacić flotę swojej firmy o nowe auto wysokiej klasy, które będzie odpowiadało aktualnym potrzebom i spełni wszystkie oczekiwania. Na taką opcję decydują się zazwyczaj przedsiębiorcy szukający korzystnej formy finansowania samochodu, nie wymagającej dużego wkładu własnego.

Co po zakończeniu umowy?

W momencie wygaśnięcia umowy wystarczy oddać auto w wyznaczonym miejscu. Zostanie ono sprawdzone i rozliczone pod kątem limitu kilometrów oraz ewentualnych braków w wyposażeniu. Po zakończeniu umowy można odkupić dany samochód, aby dalej służył w firmowej flocie. Można także zdecydować się na kolejną umowę, w ramach której wypożyczy się kolejny nowy model – taki sam lub inny, w zależności od preferencji.

Zapraszamy po Twoje auto Mini.

1…
Czytaj dalej