Road

Nissan

Jeśli prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo i szukasz korzystnego rozwiązania na stworzenie nowoczesnej floty, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. W Arval możesz wybrać nowoczesny model marki Nissan w formule Wynajem Długoterminowy.

Dostępne są nowe, aktualnie dostępne na rynku modele Nissan o różnym standardzie i wyposażeniu, co pozwala na znalezienie najlepszego dla siebie pojazdu. Oferujemy m.in. najnowszą odsłonę Nissana Leaf.

Wynajem długoterminowy – jakie są zasady?

Wynajem długoterminowy Nissan z Arval są bardzo proste i przejrzyste. Wystarczy, że wybierzesz jeden z dostępnych modeli samochodów, a my zajmiemy się wszelkimi kwestiami związanymi z jego finansowaniem i zarządzaniem. Przy spisaniu umowy wybierzesz najlepszy dla Ciebie czas jej trwania oraz limit kilometrów. Będziesz mógł korzystać także z wielu przydatnych, dodatkowych usług, które dobierzesz zgodnie ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami.

Warunki wynajmu długoterminowego

Leasing operacyjny, czyli wynajem długoterminowy Nissan, to najlepszy sposób na zyskanie nowoczesnego auta na korzystnych warunkach finansowych i bez martwienia się o formalności i kwestie związane z jego utrzymaniem. Po wyborze odpowiedniego dla siebie modelu można korzystać z niego niemal bez ograniczeń, pod warunkiem opłacania comiesięcznej, stałej raty. Właścicielem samochodu przez cały czas trwania umowy pozostaje Arval – to my zajmiemy się więc wszystkimi aspektami związanymi z zarządzaniem autem, jego serwisowaniem, kwestią ubezpieczenia, pomocy drogowej, wymiany opon itp. W efekcie klient nie musi podpisywać umów z innymi podmiotami ani przejmować się żadnymi dodatkowymi formalnościami.

Stałe warunki dotyczące umowy i płatności

W Arval wszystkie kwestie dotyczące wynajmu długoterminowego są stałe. Dotyczy to również wysokości miesięcznej opłaty, która jest ustalana przy spisywaniu umowy. Jest ona zawsze taka sama, dzięki czemu klient może z łatwością przewidzieć ją w swoim miesięcznym budżecie. Zna on także całkowity koszt wynajmu samochodu, co również jest sporym ułatwieniem i zapewnia pełną kontrolę nad swoimi wydatkami. W Arval nie ma ukrytych kosztów ani dodatkowych opłat. Za wszystkie koszty związane z utrzymaniem i serwisowaniem pojazdu, w tym naprawy awarii mechanicznych czy inne nadzwyczajne wydatki, odpowiada Arval.

Nowoczesne pojazdy na korzystnych warunkach

W Arval można wybrać nowy samochód w atrakcyjnej formie finansowania. Dzięki temu można na korzystnych warunkach zyskać wysokiej klasy auto, które spełni wszystkie oczekiwania odnośnie wyposażenia, osiągów i niezawodności. Użytkownik nie musi martwić się kwestiami opłat za ubezpieczenie, przeglądy czy ogólne utrzymanie pojazdu.

Największe korzyści wynajmu długoterminowego

Współpraca z Arval w ramach wynajmu długoterminowego Nissan wiąże się z wieloma korzyściami. W pierwszej kolejności warto wymienić możliwość pozyskania do swojej floty nowoczesnego auta o wysokiej wartości, które będzie wygodne, niezawodne i atrakcyjne. Nie trzeba przy tym martwić się jego utratą wartości, co zawsze ma miejsce w przypadku zakupu samochodu. Zaletą są też stałe zasady i opłata wynajmu, dzięki czemu klient zawsze wie, ile wyniesie go całkowity koszt usługi i ma lepszą kontrolę nad swoimi wydatkami. Co więcej, to Arval zajmuje się wszystkimi formalnościami i sprawami związanymi z zarządzaniem i konserwacją auta, a przedsiębiorca i jego pracownicy mogą w pełni skupić się na zadaniach dotyczących rozwoju firmy.

Nissan wynajem długoterminowy – rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy

Wynajem długoterminowy w Arval to świetna opcja dla każdej firmy, niezależnie od branży. Bardzo często z usługi korzystają przedsiębiorcy, którym zależy na atrakcyjnych warunkach finansowania samochodów wysokiej klasy, posiadających bogate wyposażenie. Wynajem długoterminowy jest bardzo opłacalną opcją, w której nie trzeba dysponować dużym wkładem własnym.

Zakończenie umowy wynajmu

Po wygaśnięciu umowy wynajmu długoterminowego należy zwrócić samochód w wyznaczonym przez Arval punkcie. Tam pojazd zostanie sprawdzony, a limit kilometrów rozliczony zgodnie z aktualnym stanem licznika. Auto musi być zwrócone z pełnym wyposażeniem, z jakim zostało oddane do użytku – w innym przypadku braki będą rozliczone zgodnie z zasadami spisanymi w umowie. Po zakończeniu umowy można wykupić dany pojazd lub zdecydować się na nowy model przy nowej umowie wynajmu.

Zapraszamy po Twoje auto Nissan.

Jeśli prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo i szukasz korzystnego rozwiązania na stworzenie nowoczesnej floty, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. W Arval możesz wybrać nowoczesny model mark…

Czytaj dalej