Arval Driving Academy

Opel

Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP i szukasz samochodu dla siebie lub swoich pracowników, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania, również pod kątem formy finansowania? Sprawdź ofertę Arval – oferujemy wynajem długoterminowy samochodów marki Opel, zapewniając bardzo korzystne warunki.

Możesz wybierać spośród najnowocześniejszych modeli Opla, jakie są obecnie dostępne na rynku. Proponujemy takie modele, jak Opel Grandland X.

Jakie są zasady wynajmu długoterminowego?

Wynajem długoterminowy Opel w Arval to przede wszystkim proste, przejrzyste zasady. Zdecyduj się na wybrany model samochodu i podpisz umowę na wybranych przez siebie warunkach. My zajmiemy się kwestiami finansowania i zarządzania pojazdem przez określony w umowie czas i przebieg, a Ty będziesz mógł swobodnie korzystać z nowego nabytku w swojej firmowej flocie. Co więcej, możesz wybrać też dodatkowe usługi, oferowane przez Arval dla przedsiębiorców.

Wynajem samochodów w Arval – jasne zasady, minimum formalności

Chcesz zdecydować się na wynajem długoterminowy Opel w Arval? Nic prostszego – wybierz odpowiedni dla siebie model i podpisz z nami umowę. Będziesz mógł z niego korzystać niemal bez ograniczeń, przy czym jedynym warunkiem jest regularna, comiesięczna opłata o stałej wysokości. To do nas, jako właścicieli pojazdu, będą należały pozostałe kwestie i obowiązki, takie jak ubezpieczenie auta, wymiana opon, przeglądy, serwisowanie, pomoc drogowa itd. Ty nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów ani zajmować się formalnościami czy podpisywaniem umów z innymi podmiotami.

Stałe warunki i koszty usługi

W Arval stawiamy na przejrzystość, dlatego wszystkie warunki i koszty są u nas niezmienne. U nas spotkasz się z prostym podziałem: Ty korzystasz z auta, pamiętając o opłacaniu wynajmu, a my zajmujemy się wszystkimi obowiązkami i formalnościami, dotyczącymi pojazdu. Koszty usługi zawsze są stałe i poznasz je na samym początku, co pozwoli Ci ocenić, jaka opcja będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna. Dzięki temu całkowity koszt wynajmu nie będzie dla Ciebie niespodzianką i z łatwością dostosujesz do niego swój budżet. Nie musisz przy tym myśleć o żadnych dodatkowych opłatach, ponieważ takie u nas nie istnieją. Ustalona comiesięczna kwota raty jest pewna i niezmienna.

Nowe auta na najlepszych warunkach

Każda firma najchętniej stworzyłaby flotę z nowych samochodów wysokiej klasy. Z Arval to możliwe – oferujemy nowoczesne modele najlepszych marek, takich jak Toyota, zapewniając naszym klientom dostęp do pojazdów wysokiej klasy. W efekcie można zyskać niezawodne i atrakcyjne auto, które spełni wszystkie oczekiwania.

Na jakie korzyści możesz liczyć?

Do największych zalet wynajmu długoterminowego Opel w Arval należy z pewnością brak ryzyka związanego z utratą wartości, z jakim stykają się osoby decydujące się na zakup nowego auta. Wynajem to bardzo korzystna finansowo opcja, pozwalająca na korzystanie z nowoczesnego pojazdu przez określony czas i wymianę go na nowe auto z nową umową, jeśli będzie taka potrzeba. Zaletą są również jasne zasady i niezmienny miesięczny koszt, dzięki którym firma może w łatwy sposób kontrolować swoje wydatki i nie będzie zaskoczona przez niespodziewane wydatki. Co więcej, Arval zajmuje się wszystkimi kwestiami dotyczącymi utrzymania i napraw auta, dzięki czemu firma ma więcej czasu na działania związane z jej funkcjonowaniem.

Opel wynajem długoterminowy – kto powinien skorzystać?

Wynajem długoterminowy to świetna opcja dla każdego przedsiębiorcy. Pozwala uzyskać atrakcyjne warunki finansowania samochodu i nie wymaga wysokiego wkładu własnego. Najczęściej z usługi korzystają firmy, które chcą uzyskać nowe samochody do swojej floty, a przy tym nie odpowiadają im zasady leasingu lub nie chcą decydować się na obciążający budżet zakup pojazdu z salonu.

Zakończenie umowy

Zakończenie umowy nie wymaga od klienta większych działań – wystarczy zwrócić samochód w ustalonym wcześniej punkcie. Auto zostanie sprawdzone, zostanie też rozliczony limit kilometrów na podstawie danych z licznika. Pojazd powinno się zwrócić z pełnym wyposażeniem, z którym został oddany do użytku – ewentualne braki zostaną rozliczone zgodnie z zasadami spisanymi w umowie wynajmu. Po zakończeniu umowy klient może odkupić samochód lub zdecydować się na kolejne nowe auto w ramach nowej umowy.

Zapraszamy po Twoje auto Opel.

Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP i szukasz samochodu dla siebie lub swoich pracowników, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania, również pod kątem formy finansowania? Sprawdź ofertę Arval – oferuje…

Czytaj dalej