Arval Driving Academy

Renault

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników?
Wybierz Renault z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Wynajem długoterminowy Renault pozwala na wybranie jednego z pośród wszystkich modeli dostępnych obecnie na rynku. Jaki jest Twój idealny samochód?: Clio, Kangoo, Laguna, Mégane, Modus, Scenic X-Mod, Twingo ...?

Renault – wynajem długoterminowy i jego zasady

Zasady wynajmu długoterminowego Renault z Arval są proste. Powierz wyspecjalizowanej firmie, takiej jak Arval, finansowanie i zarządzanie pojazdem Renault na określony czas i przebieg.

Usługi dopasowane do potrzeb

Umowa  z nami pozwala na skorzystanie z wielu usług, wybranych zgodnie z Twoimi  rzeczywistymi potrzebami: zwykła i nadzwyczajna konserwacja, opony, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne.

Stała miesięczna opłata

Wynajem Długoterminowy w Arval pozwala na skorzystanie ze stałej miesięcznej opłaty na czas trwania umowy bez konieczności pamiętania o wszystkich problemach związanych z zarządzaniem i konserwacją pojazdu (awarie mechaniczne, nadzwyczajne wydatki, odsprzedaż pojazdu). Nie wiesz czy zdecydowac sie na leasing, zakup czy wynajmem? Podpowiadamy: formuła Arval wynajmu długoterminowego jest tańsza - pozwala zaoszczędzić do 25% na kosztach samochodu Renault. Masz dodatkowe pytania? Interesują Cię samochody nowe, samochody sportowe lub samochody dostawcze? Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów.

Zapraszamy po Twoje wymarzone auto Renault.

1…
Czytaj dalej