Road

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników? Wybierz Renault z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Wybieraj spośród wszystkich modeli Renault dostępnych obecnie na rynku. Jaki jest Twój idealny samochód?: Clio, Kangoo, Laguna, Mégane, Modus, Scenic X-Mod, Twingo ...? Zasady wynajmu długoterminowego Renault z Arval są proste. Powierz wyspecjalizowanej firmie, takiej jak Arval, finansowanie i zarządzanie pojazdem Renault na określony czas i przebieg. Umowa  z nami pozwala na skorzystanie z wielu usług, wybranych zgodnie z Twoimi  rzeczywistymi potrzebami: zwykła i nadzwyczajna konserwacja, opony, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne.

Wynajem Długoterminowy w Arval pozwala na skorzystanie ze stałej miesięcznej opłaty na czas trwania umowy bez konieczności pamiętania o wszystkich problemach związanych z zarządzaniem i konserwacją pojazdu (awarie mechaniczne, nadzwyczajne wydatki , odsprzedaż pojazdu). Nie wiesz czy zdecydowac sie na leasing, zakup czy wynajmem? Podpowiadamy: formuła Arval wynajmu długoterminowego jest tańsza - pozwala zaoszczędzić do 25% na kosztach samochodu Renault. Masz dodatkowe pytania? Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów.

Zapraszamy po Twoje wymarzone auto Renault.

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników?
Wybierz Renault z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Wybieraj spośród wszystkich modeli Renault dostępnych obecnie na rynku. Jaki…

Czytaj dalej