Arval Driving Academy

Skoda

Jesteś przedsiębiorcą prowadzącym firmę w sektorze MŚP i szukasz nowoczesnego pojazdu dla siebie lub swoich pracowników na korzystnych warunkach finansowych? Zdecyduj się na markę Skoda z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Możesz wybierać spośród najnowocześniejszych modeli Skody, które są obecnie dostępne na rynku. Oferujemy m.in. nową odsłonę Skody Octavii.

Zasady wynajmu długoterminowego w Arval

Wynajem długoterminowy w Arval jest oparty na bardzo prostych zasadach – nie musisz martwić się żadnymi zawiłymi umowami czy niejasnymi ustaleniami. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię auto, a Arval udostępni Ci je na określony czas i przebieg, zajmując się równocześnie wszystkimi formalnościami i kwestiami związanymi z finansowaniem i zarządzaniem pojazdem. Umowa zapewnia też wiele przydatnych usług, które możesz wybrać zgodnie ze swoimi rzeczywistymi potrzebami.

Wynajem długoterminowy na przejrzystych zasadach

Jeśli wybierzesz wynajem długoterminowy Skoda (inaczej leasing operacyjny), możesz korzystać z wybranego przez siebie auta przez ustalony czas trwania umowy niemal bez żadnych ograniczeń, pamiętając jedynie o limicie kilometrów. W efekcie zyskujesz nowe, niezawodne, atrakcyjne auto, z którego możesz korzystać Ty lub Twoi pracownicy. To wszystko w cenie stałej, comiesięcznej opłaty, której wysokość poznaje się przy spisywaniu umowy. Właścicielem pojazdu pozostaje przy tym Arval – firma zajmuje się wszystkimi kwestiami dotyczącymi auta, związanymi np. z serwisowaniem, wymianą opon, pomocą drogową, ubezpieczeniami itp. Po jej stronie zostają też wszelkie formalności, dzięki czemu klient nie musi podpisywać umów z innymi podmiotami ani martwić się o jakiekolwiek aspekty dotyczące utrzymania i zarządzania autem.

Stałe warunki

Wynajem długoterminowy w Arval jest oparty o stałe warunki, które są ustalane przy podpisywaniu umowy. Klient może dowolnie korzystać z wybranego przez siebie pojazdu bez martwienia się o kwestie związane z zarządzaniem i konserwacją (wszelkie problemy dotyczące np. awarii mechanicznych czy dodatkowych wydatków bierze na siebie Arval). Płaci za to jedynie comiesięczną ratę, która zawsze ma taką samą wysokość i nic nie może wpłynąć na jej zwiększenie podczas trwania umowy. W efekcie zawsze wiesz, ile zapłacisz w danym miesiącu za wynajem długoterminowy oraz znasz całkowity koszt usługi, co ułatwia ujęcie go w swoim budżecie. Arval nie pobiera żadnych dodatkowych opłat ani nie stosuje ukrytych kosztów.

Nowe auta na atrakcyjnych warunkach

W Arval możliwy jest wynajem długoterminowy najnowszych modeli Skoda w bardzo atrakcyjnej formie finansowania. Dzięki temu można zyskać dla swojej firmy nowe samochody wysokiej klasy, często o dużej wartości, które będą świetnie reprezentowały daną firmę i niezawodnie jej służyły. Nie ponosi się przy tym opłat za ubezpieczenie, przeglądy, serwis czy ogólne utrzymanie pojazdu.

Największe zalety wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy Skoda w Arval to rozwiązanie posiadające wiele korzyści. Najważniejsza z nich to możliwość zyskania nowoczesnego auta bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów zakupu oraz martwienia się utratą wartości pojazdu. Po zakończeniu umowy można wybrać dla siebie nowe auto na wynajem i wciąż cieszyć się atrakcyjną, nowoczesną flotą. Co więcej, koszty oraz zasady umowy nie zmieniają się, co daje klientom Arval pełną kontrolę nad swoimi wydatkami. Zaletą rozwiązania jest też brak konieczności zajmowania się kwestiami dotyczącymi zarządzania i utrzymania pojazdu – w zamian klient i jego pracownicy mogą skupić się na zadaniach ważniejszych dla funkcjonowania i rozwoju firmy.

Skoda wynajem długoterminowy – rozwiązanie dla każdej firmy

Z wynajmu długoterminowego korzysta wiele firm z różnych branż. Najczęściej jest to wybór przedsiębiorców pragnących zyskać nowoczesne auto na korzystnych warunkach finansowych, bez konieczności wyłożenia jednorazowego, wysokiego wkładu własnego.

Jak wygląda zakończenie umowy wynajmu długoterminowego?

Każda umowa na wynajem długoterminowy ma określony czas trwania. Po jego zakończeniu należy zwrócić auto w wyznaczonym wcześniej punkcie, gdzie zostanie ono sprawdzone oraz zostanie rozliczony limit kilometrów na bazie aktualnego stanu licznika. Auto powinno być zdane z takim wyposażeniem, z jakim zostało wcześniej udostępnione – braki zostaną rozliczone zgodnie z zasadami ujętymi w umowie. Każdy klient ma możliwość odkupienia pojazdu po wygaśnięciu umowy.

Zapraszamy po Twoje auto Skoda.

1…
Czytaj dalej