Road

Toyota

Jesteś przedsiębiorcą prowadzącym małe lub średnie przedsiębiorstwo i potrzebujesz nowoczesnego samochodu, który idealnie sprawdzi się w firmowej flocie? Sprawdź ofertę Arval, w ramach której czeka na Ciebie atrakcyjna formuła Wynajem Długoterminowy, umożliwiająca uzyskanie modeli Toyota na korzystnych warunkach.

Możesz wybierać spośród wszystkich obecnych aktualnie na rynku modeli Toyota – oferujemy pojazdy z różnych segmentów i opcji wyposażenia, co pozwala nam na spełnienie wszystkich oczekiwań naszych klientów. Dostępne są m.in. takie modele, jak Toyota RAV 4 czy Toyota CH-R.

Wynajem długoterminowy w Arval – zasady

Jedną z największych zalet wynajmu długoterminowego Toyota w Arval są proste zasady usługi. Wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie model auta spośród wielu dostępnych opcji, podpisać umowę na ustalonych warunkach i cieszyć się nowym pojazdem w swojej firmowej flocie. To Arval zajmie się formalnościami i wszelkimi kwestiami związanymi z finansowaniem i zarządzaniem pojazdem. Na podstawie umowy można też skorzystać z wielu przydatnych usług, które można wybrać zgodnie ze swoimi rzeczywistymi potrzebami.

Jak wygląda wynajem długoterminowy Volskwagen?

Przedsiębiorcy, którzy wybiorą wynajem długoterminowy Volkswagen, zyskują możliwość korzystania z samochodu według własnych potrzeb – umowa określa czas trwania umowy oraz ustalony limit kilometrów dla danego auta. Jedynym warunkiem jest opłacanie stałej, comiesięcznej raty. Klient nie musi zajmować się żadnymi innymi kwestiami – wszelkie formalności i zadania leżą bowiem po stronie firmy Arval. To ona pozostanie bowiem właścicielem auta i zajmie się czynnościami związanymi z ubezpieczeniem pojazdu, jego serwisowaniem, przeglądami, wymianą opon itp. Dzięki temu klient nie ma potrzeby podpisywania umów z innymi podmiotami, takimi jak np. zakłady ubezpieczeniowe.

Stałe warunki wynajmu aut

Klienci Arval mogą liczyć na stałe warunki i opłaty, dzięki czemu wynajem długoterminowy jest korzystną, przyjazną opcją. Comiesięczny koszt jest zawsze stały i nie zostanie podwyższony o żadne ukryte czy dodatkowe opłaty. W efekcie klient z góry wie, ile wyniesie go całkowity koszt wynajmu oraz z łatwością uwzględni wydatki dotyczące pojazdów w swoim budżecie. Warto przy tym pamiętać, że kwestiami związanymi z dodatkowymi wydatkami, jak np. na ubezpieczenie czy serwisowanie, zajmuje się już Arval.

Wysokiej klasy auta na atrakcyjnych warunkach

Dzięki usłudze wynajmu długoterminowego każda firma może pozwolić sobie na wzbogacenie swojej floty o nowe auto wysokiej klasy. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, może on bowiem zyskać atrakcyjny, niezawodny, nowoczesny samochód, który spełni jego wszystkie oczekiwania.

Największe zalety wynajmu długoterminowego

Wybierając współpracę z Arval w ramach wynajmu długoterminowego Toyota można liczyć na wiele ciekawych korzyści. Jedną z największych z nich jest możliwość zyskania nowego auta bez ryzyka związanego z utratą jego wartości, dzięki czemu wynajem jest świetną alternatywą dla zakupu pojazdu. Dodatkowo koszty i zasady umowy są stałe i nie narażają klienta na nieprzewidziane wydatki, co zapewnia pełną kontrolę nad budżetem. Co więcej, Arval zajmie się wszelkimi formalnościami i kwestiami związanymi z utrzymaniem auta, co przełoży się na większą ilość czasu na zadania bezpośrednio związane z funkcjonowaniem firmy.

Toyota wynajem długoterminowy – opcja dla każdej firmy

Wynajem długoterminowy to opcja, która sprawdzi się w praktycznie każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od branży. Dzięki usłudze firma może zyskać nowoczesną flotę bez dużego wkładu własnego. Jest To rozwiązanie szybkie, proste i bardzo korzystne, jeśli chodzi o warunki finansowe.

Jak wygląda zakończenie umowy?

Po zakończeniu umowy wystarczy zdać samochód w ustalonym wcześniej miejscu. Zostanie wtedy rozliczony limit kilometrów zgodnie z aktualnym stanem licznika oraz sprawdzone auto, m.in. pod kątem wyposażenia, z którym zostało wcześniej wydane klientowi. W razie ewentualnych braków również zostanie dokonane odpowiednie rozliczenie, zgodnie z zasadami znajdującymi się w umowie. Klient może odkupić dany samochód po wygaśnięciu umowy, a także może zdecydować się na nowe auto w ramach kolejnej umowy.

Zapraszamy po Twoje auto Toyota.

Jesteś przedsiębiorcą prowadzącym małe lub średnie przedsiębiorstwo i potrzebujesz nowoczesnego samochodu, który idealnie sprawdzi się w firmowej flocie? Sprawdź ofertę Arval, w ramach której czeka na …

Czytaj dalej