Road
Toyota

Toyota

 

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników? Wybierz Toyotę z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Wybieraj spośród wszystkich modeli Toyoty dostępnych obecnie na rynku.Jaki jest Twój idealny samochód?: Avensis, Aygo, iQ, Prius, RAV4, Verso, Yaris ...? Zasady wynajmu długoterminowego Toyoty z Arval są proste. Powierz wyspecjalizowanej firmie, takiej jak Arval, finansowanie i zarządzanie pojazdem Toyota na określony czas i przebieg. Umowa  z nami pozwala na skorzystanie z wielu usług, wybranych zgodnie z Twoimi  rzeczywistymi potrzebami: zwykła i nadzwyczajna konserwacja, opony, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne.

Wynajem Długoterminowy w Arval pozwala na skorzystanie ze stałej miesięcznej opłaty na czas trwania umowy bez konieczności pamiętania o wszystkich problemach związanych z zarządzaniem i konserwacją pojazdu (awarie mechaniczne, nadzwyczajne wydatki , odsprzedaż pojazdu). Nie wiesz czy zdecydowac sie na leasing, zakup czy wynajmem? Podpowiadamy: formuła Arval wynajmu długoterminowego jest tańsza - pozwala zaoszczędzić do 25% na kosztach samochodu Toyota. Masz dodatkowe pytania? Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów.

Zapraszamy po Twoją Toyotę.

 

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników?
Wybierz Toyotę z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Wybieraj spośród wszystkich modeli Toyoty dostępnych obecnie…

Czytaj dalej