Arval Driving Academy

Volkswagen

Jeśli prowadzisz firmę w sektorze MŚP i szukasz najkorzystniejszej formy finansowania samochodu do swojej floty, sprawdź ofertę Arval. Oferujemy formułę Wynajem Długoterminowy, w ramach której można zyskać nowe modele marki Volkswagen.

Wybór dostępnych modeli jest bardzo duży – zapewniamy nowoczesne auta wysokiej klasy o różnym standardzie i wyposażeniu, w tym Volkswagen Tiguan, Volkswagen e-up! czy Volkswagen e-Golf.

Wynajem długoterminowy w Arval – na czym polega?

Wynajem długoterminowy to korzystna opcja o bardzo prostych zasadach. Wystarczy wybrać dla siebie odpowiedni model Volkswagena wśród dostępnych aut oraz podpisać umowę na najlepszych dla siebie warunkach. Następnie można korzystać z pojazdu niemal bez ograniczeń, a wszystkimi zadaniami związanymi z finansowaniem i zarządzaniem pojazdem zajmie się Arval. Umowa umożliwia korzystanie z wielu dodatkowych usług, które mogą być bardzo przydatne dla przedsiębiorców – wystarczy wybrać je zgodnie ze swoimi aktualnymi potrzebami.

Jasne zasady, przejrzysta umowa

Jeśli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy Volkswagen, możesz użytkować wybrany model samochodu zgodnie ze swoimi potrzebami. Jedynym warunkiem jest regularne opłacanie stałej, miesięcznej raty. Nie musisz przy tym zajmować się żadnymi kwestiami, które dotyczą ogólnego utrzymania auta czy spraw serwisowych. Właścicielem pojazdu pozostaje Arval i to właśnie my bierzemy na siebie takie kwestie, jak ubezpieczenie samochodu, jego przeglądy, wymiana opon, serwisowanie itp. Wszystkie formalności również leżą po naszej stronie, dzięki czemu nie musisz podpisywać żadnych dodatkowych umów z innymi podmiotami.

Niezmienne warunki, stałe koszty

W Arval koszty zawsze są stałe – nie musisz bać się ukrytych czy dodatkowych opłat. Z góry wiesz, ile będzie Cię kosztował cały wynajem na wybranych przez Ciebie zasadach oraz ile będzie wynosiła miesięczna rata. Dzięki temu z łatwością zaplanujesz swój budżet, a wszystkie wydatki związane z wynajmem pojazdów będą zawsze pod kontrolą. Ponadto nie musisz martwić się kosztami dotyczącymi ubezpieczenia, serwisowania czy innych dodatkowych opłat, dotyczących auta – wszystkim zajmie się Arval.

Nowe auta na najlepszych warunkach

Ogromną zaletą wynajmu samochodów w Arval jest możliwość zyskania nowych pojazdów na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowania. Można dzięki temu z łatwością uzupełnić swoją firmową flotę o wysokiej klasy auta o dużej wartości. Są nie tylko atrakcyjne, ale również niezawodne, bezpieczne i bardzo wygodne, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w każdej firmie.

Największe zalety wynajmu auta w Arval

Współpraca z Arval w ramach wynajmu długoterminowego Volkswagen to wiele korzyści dla przedsiębiorców. Jedną z największych zalet rozwiązania jest możliwość wybrania nowego auta o bogatym wyposażeniu przy utrzymaniu atrakcyjnych warunków finansowych. Nie ma przy tym ryzyka utraty wartości, tak jak w przypadku zakupu nowego pojazdu. Korzyścią jest także fakt, że wszelkimi formalnościami i zadaniami związanymi z utrzymaniem i zarządzaniem autem zajmuje się Arval, co pozwala na sporą oszczędność czasu. Do zalet zalicza się także przejrzyste zasady umowy oraz stały miesięczny koszt.

Wynajem długoterminowy w Arval – korzystne rozwiązanie dla wielu firm

Wynajem długoterminowy Volkswagen w Arval to opcja odpowiednia dla niemal każdej firmy. Stanowi świetną alternatywę dla leasingu lub zakupu, pozwalając na finansowanie auta na o wiele bardziej opłacalnych warunkach. Na takie rozwiązanie decydują się przede wszystkim przedsiębiorcy, którym zależy na wysokiej klasy samochodach, ale nie chcą wykładać dużego wkładu własnego.

Zakończenie umowy wynajmu

Zakończenie umowy również przebiega w prosty sposób – wystarczy w ustalonym terminie zdać auto w wyznaczonym miejscu. Samochód zostanie sprawdzony, a limit kilometrów rozliczony zgodnie ze stanem licznika. Należy zadbać o to, by pojazd był oddany wraz z całym dodatkowym wyposażeniem, z jakim został wcześniej przekazany do użytku. Ewentualne braki zostaną rozliczone zgodnie z zasadami umowy. Wypożyczone auto można wykupić po zakończeniu umowy. Można również wybrać dla siebie nowy model w ramach kolejnej umowy.

Zapraszamy po Twoje auto Volkswagen.

1…
Czytaj dalej