fnfnf

OFERTA „THE JOURNEY GOES ON” NA CZAS POWROTU PO PANDEMII – PEŁNE WSPARCIE W ZAKRESIE MOBILNOŚCI

Leasing dla biznesu 19 May 2020

Arval, ekspert na rynku wynajmu pojazdów z pełną obsługą i wiodący gracz w zakresie dostarczania mobilności, stworzył kompleksową ofertę pod nazwą „The Journey Goes On” z myślą o przedsiębiorstwach i ich pracownikach wracających do pracy po okresie społecznej kwarantanny. Firma oferuje wynajem samochodów z pełną obsługą już od 20 zł dziennie, dostawę samochodów „pod drzwi”, a niebawem także wynajem rowerów elektrycznych.

Gdy tylko rozpoczął się kryzys związany z pandemią COVID-19, Arval podjął niezbędne działania, by pomóc klientom i kierowcom stawić czoła jego skutkom. Teraz, gdy w wielu krajach znoszone są obostrzenia, rosną oczekiwania dotyczące higieny, ale też zwiększa się potrzeba mobilności. W obecnych okolicznościach samochód jest najbezpieczniejszym środkiem transportu, a dla firm i osób, które chcą się zdecydować na auto, kluczowe są przystępna cena oraz łatwy i szybki dostęp do pojazdów. Właśnie te elementy wyróżniają ofertę Arval „The Journey Goes On” skierowaną zarówno do przedsiębiorstw jak i osób prowadzących działalność gospodarczą, ale nie tylko.

 

lista ofert

- Niedawno Arval zmienił hasło na "For the many journeys in life". Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek wierzymy, że naszą misją jest pomoc wszystkim naszym klientom i kierowcom w zupełnie nowej podróży, w której wspólnie uczestniczymy. Klienci oczekują od nas większej elastyczności oraz zapewnienia bezpieczeństwa. Chcemy wychodzić naprzeciw tym oczekiwaniom - o to właśnie chodzi w ofercie „The Journey Goes On" – mówi Alain van Groenendael, Prezes i Dyrektor Generalny Arval.

Oferta „The Journey Goes On” jest wprowadzana stopniowo na 8 największych rynkach Arval (Francja, Włochy, Wielka Brytania, Hiszpania, Niemcy, Holandia, Polska i Belgia), a następnie – w kolejnych krajach, w których działa firma. Wszędzie jest dostosowywana do lokalnych warunków.

W Polsce, gdzie Arval jest liderem na rynku wynajmu pojazdów z pełną obsługą, w ramach oferty „The Journey Goes On" dostępny jest cały katalog usług w zależności od potrzeb:

  • Dla klientów oczekujących natychmiastowej dostępności samochodów, Arval ma 2 propozycje w ramach blisko tysięcznego parku własnych pojazdów i w zależności od okresu wynajmu: już od 20 zł (netto / dziennie) przy umowie na 24 miesiące lub od 35 zł (netto / dziennie) dla umów w przedziale od 1 miesiąca do 24 miesięcy – oferty zawierają pełną obsługę serwisową wraz z ubezpieczeniem, assistance i samochodem zastępczym

  • Klienci zainteresowani zamówieniem nowych pojazdów, mogą skorzystać z oferty wynajmu długoterminowego, gdzie stawka dzienna za pojazd segmentu B wynosi 25 zł netto wraz z pełnym pakietem usług i bez konieczności ponoszenia opłaty wstępnej

  • Arval przygotował również ofertę wynajmu konsumenckiego dla pracowników swoich klientów, którzy za 30 zł (brutto / dzień), mogą wynająć nowy pojazd z pełną obsługą a pracodawca nie ponosząc żadnego ryzyka finansowego ani podatkowego, może zapewnić dodatkowy benefit pracowniczy

- Uzupełniamy nasze propozycje i tak kalkulujemy ceny naszych usług, by ułatwić firmom funkcjonowanie w tych nowych, zmienionych okolicznościach. Wynajem w ramach dostępnego parku pojazdów Arval to szybki i efektywny kosztowo sposób na uzupełnienie floty oraz zapewnienie pracownikom bezpiecznego środka transportu oraz możliwości unikania transportu zbiorowego. Posiadamy też w ofercie tzw. auto na abonament, czyli wynajem konsumencki – to usługa skierowana do pracowników firm naszych klientów. Mogą one zaproponować swoim pracownikom atrakcyjny benefit bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Wkrótce do naszej oferty dołączy również wynajem rowerów elektrycznych. Zdalna obsługa formalności czy dostarczanie samochodu we wskazane miejsce i pełna dezynfekcja auta, to nasza odpowiedź na zupełnie nowe wyzwania, wśród których największym jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa naszym klientom i ich pracownikom – informuje Robert Antczak, dyrektor generalny Arval Service Lease Polska.

Badania przeprowdzone w ostatnim czasie w krajach tak dotkniętych pandemią COVID-19 jak choćby Włochy czy Holandia, pokazują wyraźnie, że bezpieczeństwo podróży i unikanie transportu zbiorowego, będą jeszcze przez długi okres bardzo ważnym elementem życia społecznego. „The Journey Goes On” to propozycja, która pomaga zwiększyć komfort i bezpieczeństwo przemieszczania się, zarówno w ramach wykonywanej pracy jak i funkcjonowania poza nią.

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Goworek – agnieszka.goworek@arval.com - +48 22 45 45 500

O Arval:

Arval specjalizuje się w leasingu pojazdów z pełną obsługą oraz w nowych rozwiązaniach w zakresie mobilności. Łączna flota leasingowana przez Arval składa się z 1,3 mln pojazdów na całym świecie (grudzień 2019 r.). Każdego dnia ponad 7 000 pracowników Arval w 30 krajach oferuje klientom – od dużych międzynarodowych korporacji po mniejsze firmy i indywidualnych klientów detalicznych – elastyczne rozwiązania, które sprawią, że podróże staną się bezproblemowe i będą odbywały się w zrównoważony sposób. Arval jest członkiem założycielem sojuszu Element-Arval Global Alliance. Jest to najdłużej działający sojusz strategiczny w branży i światowy lider w zarządzaniu flotą, z ponad 3 mln pojazdów w 50 krajach. Firma Arval powstała w 1989 roku i jest w pełni własnością BNP Paribas. W ramach organizacji, Arval jest częścią pionu Retail & Banking Services.

O BNP Paribas:

BNP Paribas jest czołowym bankiem europejskim o zasięgu międzynarodowym. Jest obecny w 72 krajach i zatrudnia ponad 202 000 pracowników, w tym ponad 154 000 w Europie. Grupa zajmuje kluczowe pozycje w trzech głównych rodzajach działalności: rynki krajowe i międzynarodowe usługi finansowe (ang. Domestic Markets and International Financial Services), gdzie sieci banków detalicznych i usług finansowych obsługuje pion bankowości i usług detalicznych (ang. Retail Banking & Services) oraz bankowość dla przedsiębiorstw i instytucji (ang. Corporate & Institutional Banking), która obsługuje dwie franczyzy: klientów korporacyjnych i inwestorów instytucjonalnych.

Grupa pomaga swoim klientom (osobom fizycznym, stowarzyszeniom społecznym, przedsiębiorcom, małym i średnim przedsiębiorstwom, korporacjom oraz klientom instytucjonalnym) w realizacji ich projektów dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań: od finansowania, przez inwestycje i oszczędności po ochronę ubezpieczeniową. W Europie Grupa działa na czterech rynkach krajowych (w Belgii, Francji, we Włoszech i w Luksemburgu), a BNP Paribas Personal Finance jest europejskim liderem w kredytach konsumpcyjnych. BNP Paribas rozwija swój zintegrowany model bankowości detalicznej w krajach śródziemnomorskich, w Turcji i w Europie Wschodniej, posiada także szeroką sieć w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W bankowości dla przedsiębiorstw i instytucji oraz działalności w zakresie międzynarodowych usług finansowych BNP Paribas również zajmuje czołowe miejsce w Europie, ma silną pozycję w Ameryce Północnej i Południowej, i szybko rośnie w krajach Azji i Pacyfiku.

www.bnpparibas.com  

 

Czytaj dalej Show less