rowery arval1

ARVAL OTWIERA SEZON WRAZ Z CENTRUMROWEROWE.PL – NAJWIĘKSZYM SKLEPEM ROWEROWYM W POLSCE. JUŻ DZIŚ NIEMAL 1000 MODELI JEDNOŚLADÓW DOSTĘPNYCH W WYNAJMIE

Innowacje 26 Apr 2022

Wraz z nadejściem ciepłych dni, na ścieżkach rowerowych i ulicach miast pojawia się coraz więcej rowerzystów. W ostatnim czasie dostępność nowych jednośladów w sklepach była jednak ograniczona. Arval Service Lease Polska, spółka z Grupy BNP Paribas, specjalizująca się w długoterminowym wynajmie pojazdów, umożliwia swoim Klientom także możliwość wypożyczenia rowerów. Klienci zainteresowani wynajmem długoterminowym dwóch kółek mogą wybierać spośród pełnej oferty sklepu CentrumRowerowe.pl, czyli niemal 1000 modeli.

Wynajem może być nie tylko wygodną formą finansowania roweru, ale też najłatwiejszym sposobem na korzystanie z wybranego przez siebie modelu. To właśnie powody, dla których coraz więcej firm jest zainteresowanych możliwością uzupełnienia floty firmowej o te pojazdy. Wynajem jednośladów to dobry sposób na zwiększenie mobilności pracowników i ograniczenie emisji CO2 we flocie, a także atrakcyjny benefit pracowniczy. Dzięki współpracy ze sklepem CentrumRowerowe.pl będziemy także odporni na pojawiające się braki zaopatrzenia u dostawców rowerów – mówi Rafał Tarnacki, Product & Innovations Manager w Arval Service Lease Polska.

W usłudze Arval Bike Lease dostępne są zarówno rowery klasyczne, jak i elektryczne. Można też wybierać spośród wielu specjalistycznych kategorii – rowerów crossowych, MTB czy miejskich.

CentrumRowerowe.pl jest największym w Polsce sklepem online dla każdego miłośnika dwóch kółek. Na bieżąco uzupełniamy stany magazynowe i w ciągłej sprzedaży posiadamy kilkanaście tysięcy rowerów, dlatego możemy zagwarantować klientom ich stałą dostępność. Bardzo cieszymy się, że dzięki współpracy z Arval będziemy mogli zaoferować klientom nową formę finansowania, czyli wynajem długoterminowy rowerów. Dzięki temu zdecydowanie większe grono osób będzie mogło poznać m.in. zalety rowerów elektrycznych – mówi Radosław Jurczak, Manager ds. Zakupów sklepu CentrumRowerowe.pl.

Klienci zainteresowani wynajmem mogą w szybki sposób przeprowadzić kalkulację, ile kosztować będzie korzystanie z wybranego roweru. Kalkulator dostępny jest na stronie rowery-arval.pl. Po zakończeniu kontraktu, klient będzie mógł wykupić rower po atrakcyjnej cenie. Co istotne, rata wynajmu zawiera także ubezpieczenia OC, casco i NNW użytkownika, a także usługi dodatkowe, jak podstawowe przeglądy i serwisowanie. Obecnie usługa wynajmu skierowana jest do klientów biznesowych.

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Goworek agnieszka.goworek@arval.pl +48 22 45 45 500

O Arval:

Arval specjalizuje się w wynajmie pojazdów z pełną obsługą oraz w nowych rozwiązaniach w zakresie mobilności. Łączna flota leasingowana przez Arval składa się z ponad 1,5 mln pojazdów na całym świecie (grudzień 2021 r.). Każdego dnia ponad 7500 pracowników Arval w 30 krajach oferuje klientom – od dużych międzynarodowych korporacji po mniejsze firmy i indywidualnych klientów detalicznych – elastyczne rozwiązania, które sprawią, że podróże staną się bezproblemowe i będą odbywały się w zrównoważony sposób. Arval jest założycielem i członkiem sojuszu Element-Arval Global Alliance. Jest to najdłużej działający sojusz strategiczny w branży i światowy lider w zarządzaniu flotą, z ponad 3 mln pojazdów w 53 krajach. Firma Arval powstała w 1989 roku i jest w pełni własnością Grupy BNP Paribas. W ramach Grupy, Arval jest częścią pionu Retail Banking & Services.

www.arval.pl

O BNP Paribas:

BNP Paribas jest czołowym bankiem europejskim o zasięgu międzynarodowym. Jest obecny w 65 krajach i zatrudnia około 190 000 pracowników, w tym ponad 145 000 w Europie. Grupa zajmuje kluczowe pozycje w trzech głównych rodzajach działalności: rynki krajowe i międzynarodowe usługi finansowe (ang. Domestic Markets and International Financial Services), gdzie sieci banków detalicznych i usług finansowych obsługuje pion bankowości i usług detalicznych (ang. Retail Banking & Services) oraz bankowość dla przedsiębiorstw i instytucji (ang. Corporate & Institutional Banking), która obsługuje dwie franczyzy: klientów korporacyjnych i inwestorów instytucjonalnych.

Grupa pomaga swoim klientom (osobom fizycznym, stowarzyszeniom społecznym, przedsiębiorcom, małym i średnim przedsiębiorstwom, korporacjom oraz klientom instytucjonalnym) w realizacji ich projektów dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań: od finansowania, przez inwestycje i oszczędności po ochronę ubezpieczeniową. W Europie Grupa działa na czterech rynkach krajowych (w Belgii, Francji, we Włoszech i w Luksemburgu), a BNP Paribas Personal Finance jest europejskim liderem w kredytach konsumpcyjnych. BNP Paribas rozwija swój zintegrowany model bankowości detalicznej w krajach śródziemnomorskich, w Turcji i w Europie Wschodniej, posiada także szeroką sieć w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W bankowości dla przedsiębiorstw i instytucji oraz działalności w zakresie międzynarodowych usług finansowych BNP Paribas również zajmuje czołowe miejsce w Europie, ma silną pozycję w Ameryce Północnej i Południowej, i szybko rośnie w krajach Azji i Pacyfiku.

BNP Paribas wdraża kieruje się społeczną odpowiedzialnością biznesu we wszystkich swoich działaniach, co pozwala mu wspierać tworzenie zrównoważonej przyszłości, przy jednoczesnym zapewnieniu dobrych wyników i stabilności Grupy.

www.bnpparibas.com

Czytaj dalej Show less