wynajem dłuoerminowy w arval

OFERTA DLA KORPORACJI

Wspieramy duże firmy i międzynarodowe korporacje na każdym etapie zarządzania flotą. Nasze wszechstronne podejście do biznesu obejmuje wszystkie aspekty związane z flotą i mobilnością Twoich pracowników.

NASZE ROZWIĄZANIA

5 odpowiedzi na Twoje kluczowe potrzeby
Podstawowe wartości Arval to troska, fachowość i prostota. Mając to na uwadze, zapewniamy 5-filarowe podejście do korporacyjnych rozwiązań flotowych. Możesz powierzyć nam całą operację związaną z zarządzaniem flotą, w tym komunikację z kierowcą - odciąży Cię to od obowiązków i zyskasz czas, aby skupić się na swojej głównej działalności. Nasz zespół ekspertów będzie na bieżąco analizować istniejące potrzeby w zakresie leasingu floty i identyfikować najwłaściwsze dla Twojej firmy rozwiązania. Naszym biznesem jest poznać Twój biznes.

ONI JUż WYBRALI ARVAL

 • benjamin xv

  PEŁEN profesjonalizm

  Profesjonalizm, doświadczenie oraz indywidulane podejście Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. w obsłudze naszej floty na co dzień, pozwala nam skupić się na własnych działaniach biznesowych i rozwoju. Arval dał się poznać jako firma bardzo rzetelna, którą serdecznie polecamy.
  Benjamin
 • benjamin xve

  5 odpowiedzi na Twoje najważniesze pytania

  Rekomenduję firmę Arval jako godną zaufania i solidną. Jestem szczególnie zadowolony z bardzo owocnych negocjacji z przedstawicielem firmy. Poziom obsługi oraz opieka nad moim służbowym autem jest na najwyższym poziomie.
  Benjamin
 • Potrzebujesz informacji?
  Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 22 45 45 500 lub zostaw kontakt a my do Ciebie oddzwonimy