aukcje dla dealerów

Aukcje samochodowe dla dealerów

MotorTrade to sekcja stworzona specjalnie dla autoryzowanych sprzedawców pojazdów używanych. Nasza platforma umożliwia branie udziału w aukcjach wysokiej jakości samochodów poleasingowych. 

Jeżeli nie jesteś jeszcze Użytkownikiem MotorTrade, gorąco zachęcamy do rejestracji – założenie konta i korzystanie z platformy są całkowicie bezpłatne!

instrukcja rejestracji mt

Szeroki wybór pojazdów pokontraktowych

Portal MotorTrade powstał z myślą o osobach i firmach sprzedających samochody używane. W serwisie możesz uzyskać dostęp do ok. 5 000 pojazdów poleasingowych rocznie i wybierać spośród aut używanych najpopularniejszych marek, takich jak BMW, Audi, Volvo, Opel, Škoda czy Toyota. Przy tak zróżnicowanej ofercie z pewnością znajdziesz interesujące modele, dzięki którym wzbogacisz swój asortyment o szeroką gamę samochodów używanych w bardzo dobrym stanie technicznym. 

Wszystkie samochody używane, jakie oferujemy, są naszą własnością i pochodzą z polskiej, legalnej sieci sprzedaży. Zapewniamy pełną historię serwisową i ubezpieczeniową każdego pojazdu poleasingowego, a także szczegółową ekspertyzę niezależnego rzeczoznawcy (SGS). Dzięki temu możemy każdorazowo zaoferować rzetelną wycenę zgodną z faktyczną wartością rynkową pojazdu.

 

Bezpieczny portal dla sprzedawców

Warunkiem rejestracji w serwisie MotorTrade jest udokumentowane prowadzenie działalności w zakresie handlu pojazdami. Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo portalu i jego Użytkowników, dlatego wyłącznie autoryzowane firmy i osoby mają dostęp do wszystkich ofert oraz możliwość udziału w aukcjach samochodów. Zmniejszamy w ten sposób ryzyko zerwania transakcji, za to umożliwiamy nawiązanie współpracy rzetelnym firmom i osobom rzeczywiście zainteresowanym nabyciem samochodów używanych.

Jeśli masz pytania czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 22 45 45 500 lub mailowo na uzywane@arval.pl.