Nowoczesne podejście do logistyki miejskiej

no
 • nowoczesne podejście do mobilności

 • Nowoczesne podejście do logistyki miejskiej - dostawcze elektryki i huby mobilnościowe

  12 kwietnia (wtorek)
  9:30-13:00

  Biuro Arval Service Lease Polska,
  ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa,
  8 piętro

  Serdecznie zapraszamy na spotkanie poświęcone zeroemisyjnym pojazdom dostawczym, które są przyszłością logistyki miejskiej. Będzie to okazja do poznania ich możliwości, kosztów użytkowania, a także do jazd testowych po mieście. Będą Państwo mieli możliwość sprawdzenia w praktyce takich pojazdów, jak Renault Master E-Tech Electric Furgon czy Maxus Deliver 9. A ponieważ dziś coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w dostawach miejskich (tzw. last mile delivery) stają się rowery dostawcze, zaprosimy też Państwa do testowania jednośladów cargo.

  To także niezwykła szansa, by przetestować pierwszy w Polsce Arval Mobility Hub, czyli koncept, który umożliwia łatwe wypożyczanie, współdzielenie i ładowanie zeroemisyjnych środków transportu. 

  Agenda

  9.30 - 10.00

  Powitalna kawa

  10.00 - 10.45

  Arval Service Lease Polska
  Nowe trendy w logistyce miejskiej
  Arval Mobility Hub
  Program „Mój
  Elektryk

  Renault Polska

  Nowe wyzwania związane z dostawami ostatniego kilometra - jak pogodzić oczekiwania: klientów, mieszkańców metropolii i miast, firm dostawczych i przewoźników?

  GP TRUCK TRADING, Przedstawiciel MAXUS

  • Marka Maxus Polska/Świat

  Maxpro CNC.

  Maxpro Cargo Bike – rowery transportowe.

  10.45 - 12.00

  Prezentacja Arval Mobility Hub oraz gamy pojazdów eLCV
  wraz z jazdami testowymi

  12.00 - 13.00

  Lunch. Podsumowanie i wnioski

  Aby zarejestrować się na wydarzenie, należy wypełnić formularz poniżej.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Niniejsza informacja nie jest ofertą  w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Warunki i ceny pojazdów mogą ulec zmianie.

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Arval Service Lease Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 w Warszawie. Dane zbierane są w celach marketingowych Administratora, w tym przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych na podstawie Twojej zgody (art. 6 lit. ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”). Dążymy do ciągłego ulepszania naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko intersujące Cię, spersonalizowane informacje i aby to osiągnąć będziemy korzystać z profilowania. W przypadku profilowania podstawą przetwarzania jest prawnie usprawiedliwiony cel Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) - jak najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do Twoich potrzeb i zainteresowań. Dane będą przechowywane do momentu wycofania przez Ciebie zgody. Dane będą przez nas wykorzystywane w tym celu do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu. Dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Ciebie. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przekazane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie (np. agencjom marketingowym), ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji usługi. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego możesz ją w każdym momencie wycofać i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem. W razie realizacji jednego ze swoich praw wyślij e-mail na adres privacy@arval.pl. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do kontaktu w celu przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych. Arval powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz skontaktować się pisząc na adres privacy@arval.pl. Zobacz pełna wersję noty informacyjnej.