reforestaction

reforestaction

Międzynarodowy projekt grupy Arval

W Arval oferujemy bezpieczne, przemyślane i innowacyjne rozwiązania w zakresie mobilności  jednocześnie starając się sprostać podstawowym wyzwaniom dnia dzisiejszego w zakresie transformacji energetycznej, alternatywnej mobilności i różnorodności. Pragniemy wzmocnić swoje zaangażowanie w CSR, inicjując międzynarodowy projekt sadzenia drzew we wszystkich krajach Arval. Dzięki temu projektowi, zgodnie ze swoją aktualną strategią CSR, będziemy mogli zaangażować się w ochronę bioróżnorodności i walkę z wylesianiem.

Do końca 2025 przy udziale firmy zostaną zasadzone drzewa, które:

  • pochłoną 75 000 ton CO2
  • stworzą schronienie dla 1 500 000 zwierząt
  • wyprodukują tlen, który zaspokoi miesięczne potrzeby 2 000 000 ludzi
  • wygenerują 500 000 godzin pracy w leśnictwie

 

1 zelektryfikowane auto = 1 nowe drzewo

Ten trudny projekt został już uruchomiony w ośmiu krajach Arval: Belgii, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii. i właśnie w Polsce. Pozostałe kraje Arval będą w stanie zrealizować projekt do 2022 roku. Arval pomaga odnawiać lasy dzięki firmie Reforest’Action, która odpowiada za nadzorowanie i sadzenie drzew. Posadzimy ponad 70 000 drzew w krajach G8 do końca 2021 roku.

reforestaction

Projekt Lipusz 2021

Polski oddział Arval pierwsze nasadzenia ma już za sobą. W pierwszym kwartale tego roku sfinansowaliśmy już 101 drzew, a w kolejnych zamierzamy zdecydowanie przyspieszyć. Na początek wybraliśmy las w Lipuszu na Kaszubach, który bardzo ucierpiał w czasie huraganu w 2017 roku. Co kwartał będziemy sadzić kolejne drzewa w różnych częściach Polski, w zależności od tego, ile pojazdów zelektryfikowanych wynajmiemy klientom .

reforestaction

 

Posadź drzewo w naszym projekcie!

Zachęcamy naszych klientów, pracowników i partnerów, by wspierali ten szczytny cel. Na stronie www.reforestaction.com/en/arval-bnp-paribas każdy może przyłączyć się do akcji i wirtualnie posadzić drzewo np. w Lipuszu.

reforestaction


reforesataction
 

DLACZEGO ARVAL?

WARTO NAM ZAUFAĆ

Arval to potęga 30-letniego doświadczenia w leasingu.

JESTEŚMY PARTNEREM

Nasz zespół ekspertów wskaże najlepsze rozwiązania.

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

Jesteśmy zawsze, kiedy nas potrzebujesz – wirtualnie lub osobiście.

PO PROSTU JEDŹ

Z nami proces obsługi pojazdu jest dużo łatwiejszy.