Webinarium eLCV

no
 • webinarium elcv

 • Webinarium „Dlaczego auto dostawcze powinno być elektryczne?”

  24 marca (środa), godz. 10:00

   Dostawcze samochody elektryczne idealnie sprawdzają się w przedsiębiorstwach działających w miastach i ich okolicach, korzystają z nich m.in. firmy kurierskie i logistyczne. Za ich użytkowaniem przemawiają niższe koszty, komfort i spodziewane zmiany w przepisach.

  Podczas organizowanego przez Arval webinarium, poznają Państwo praktyczne aspekty użytkowania elektrycznych aut dostawczych we flotach, a także plany związane z tą gałęzią rynku motoryzacyjnego.

  Przyłącz się do elektromobilnej rewolucji!

  Agenda:
  • Rynek EV w Polsce – kierunki rozwoju, mity dotyczące elektromobilności, zachęty rządowe (Radosław Kitala, Consultant & AMO Manager, Arval Polska)
  • Strategia Elektromobilności Arval Polska 2020-2025 (Paweł Racis, Dyrektor Handlowy, Arval Polska)
  • Przyszłość eLCV z perspektywy producenta (Andrzej Gemra, Ekspert ds. Public Affairs & Promocji Elektromobilności, Renault Polska)
  • ELAB. Miasto Czystego Transportu (Maciej Mazur, CEO, Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych)
  • eLCV we flocie Klienta – case study (Beata Jasiczek, Fulfillment Sourcing Manager, IKEA Retail)
  • Sesja pytań i odpowiedzi

  Czas trwania spotkania: 1h

   

  Zarejestruj się

  Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-675) przy ul. Wołoskiej 24. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawiania swoich danych osobowych. Informujemy, iż zebrane dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom, upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Arval Service Lease Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 w Warszawie. 
  Dane zbierane są w celach marketingowych Administratora, w tym przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych na podstawie Twojej zgody (art. 6 lit. ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”). Dążymy do ciągłego ulepszania naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko intersujące Cię, spersonalizowane informacje i, aby to osiągnąć będziemy korzystać z profilowania. W przypadku profilowania podstawą przetwarzania jest prawnie usprawiedliwiony cel Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO), czyli jak najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do Twoich potrzeb i zainteresowań. Dane będą przechowywane do momentu wycofania przez Ciebie zgody. Dane będą przez nas wykorzystywane w tym celu do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu. Dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Ciebie. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przekazane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie (np. agencjom marketingowym), ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji usługi. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego możesz ją w każdym momencie wycofać i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem. W razie realizacji jednego ze swoich praw wyślij e-mail na adres: privacy@arval.pl. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu w celu przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych. Arval powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz skontaktować się pisząc na adres: privacy@arval.pl. Zobacz pełna wersję noty informacyjnej.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.