oszczędność header

Efektywność i oszczędności

W Arval oferujemy kompleksową usługę zarządzania flotą.  Będąc w stałym i bezpośrednim kontakcie z kierowcami, zajmujemy się codzienną mobilnością pracowników. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu i światowej klasy usługom, zapewniamy wydajność i oszczędności Twojej flocie i Twoim oraz Twoim wynikom biznesowym.

 • 1. Zredukuj koszty floty z Arval Outsourcing Solutions (AOS).

  Arval Outsourcing Solutions (AOS) sprawia, że praca managera floty i każdego specjalisty odpowiedzialnego za zarządzanie flotą staje się tak prosta, jak to tylko możliwe. Wdrażamy najnowsze narzędzia, zasady i procedury wsparcia floty w Twojej firmie. Dążenie do optymalizacji całkowitego kosztu posiadania sprawia, że outsourcing usług flotowych jest dziś oczywistym i sprawdzonym wyborem.

 • 2. Dedykowany Account Team

  Nasza unikalna struktura opiera się na  małych zespołach, dedykowanych Klientom. Account Team działa jak mini-firma, która zarządzając flotą, reaguje na Twoje potrzeby szybko i sprawnie..  Nasze Account Team'y wykorzystują wszystkie zalety bycia dużym operatorem, a jednocześnie zapewniają dostęp do oddanych, lokalnych specjalistów.

 • 3. Jakość usług Arval

  Każdego dnia skupiamy sią na poprawie jakości i wydajności,naszej pracy. Za pośrednictwem dedykowanych badań satysfakcji w systemie Net Promoter Score mierzymy zadowolenie kierowców oraz Klientów. Pozwala nam to na ciągłą analizę wszystkich naszych produktów i projektów, oraz regularną ocenę sposobu,w jaki obsługujemy naszych Klientów.

 • 4. Zintegrowana flota: My Arval i pakiet narzędzi raportowych

  Nasze rozwiązania raportowe oraz portal My Arval dają Klientom możliwość porównywania i analizy wskaźników KPI oraz trendów użytkownia samochodów. Pozyskanie kluczowych dla klientów informacji, dotyczących parametrów flotowych, jeszcze nigdy nie było tak proste.