Infrastruktura ładowania- Enelion

Wybierz zakres usługi i zapytaj o ofertę!


Zakres oczekiwań


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
 

Zakres oczekiwań

 

Usługa kompleksowa (zakup stacji ładowania i usługi montażu, instalacji) - połączenie zakupu urządzenia oraz wykonanie instalacji elektrycznej do zasilenia stacji ładowania.

Doradztwo z wizją lokalną - sprawdzenie możliwości technicznych i przyłączeniowych stacji ładowania w miejscu wskazanym przez Klienta (wizja lokalna) rozpoczynające się od umówienia wizyty przez Certyfikowanego Partnera Instalacyjnego z Klientem. Po wizycie Klient otrzymuje ofertę zawierającą zakres i wycenę prac koniecznych do podłączenia stacji ładowania.

Zakup stacji ładowania - pełne portfolio produktów AC i DC. Autoryzowany Partner dobierze optymalne rozwiązanie.Montaż stacji ładowania - usługa montażu podstawowego, polegająca na przykręceniu stacji ładowania, autoryzowanemu uruchomieniu i uzupełnieniu protokołu. Wybierając tę opcję po stronie Klienta jest doprowadzenie instalacji zasilającej do stacji ładowania.

Przygotowanie instalacji zasilającej stację ładowania - Autoryzowany Partner wykonuje instalację zasilającą do stacji ładowania. Usługa musi być poprzedzona wizją lokalną.