Road
fiat

Fiat

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników?
Wybierz Fiata z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.

Wybieraj spośród wszystkich modeli Fiata dostępnych obecnie na rynku. Jaki jest Twój idealny samochód? Fiat Tipo, Bravo, Punto, 500, Grande Punto, Panda, Panda 4x4, Multipla?

Fiat – wynajem długoterminowy z prostymi zasadami

Zasady wynajmu długoterminowego Fiata z Arval są proste. Powierz wyspecjalizowanej firmie, takiej jak Arval, finansowanie i zarządzanie pojazdem Fiat na określony czas i przebieg. Umowa z nami pozwala na skorzystanie z wielu usług, wybranych zgodnie z Twoimi  rzeczywistymi potrzebami: zwykła i nadzwyczajna konserwacja, opony, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne. Decydując się na wynajem długoterminowy masz pewność, że wszystkie ubezpieczenia OC i AC są w cenie raty. Po zakończeniu umowy, samochód należy zwrócić w umówione miejsce. Jego stan techniczny zostanie zweryfikowany, rozliczony zostanie także limit kilometrów. Istnieje możliwość odkupienia samochodu po cenie rynkowej. Nowy samochód jest Ci potrzebny? Wynajem długoterminowy jest do Twojej dyspozycji.

Zażądaniem i konserwacją pojazdu zajmujemy się my

Wynajem Długoterminowy w Arval pozwala na skorzystanie ze stałej miesięcznej opłaty na czas trwania umowy bez konieczności pamiętania o wszystkich problemach związanych z zarządzaniem i konserwacją pojazdu (awarie mechaniczne, nadzwyczajne wydatki, odsprzedaż pojazdu). Nie wiesz czy zdecydować się na leasing, zakup czy wynajmem? Podpowiadamy: formuła Arval wynajmu długoterminowego jest tańsza - pozwala zaoszczędzić do 25% na kosztach samochodu Fiat – nie potrzeba dużego wkładu własnego, unika się również naliczania podatku Vat od pełnej wysokości przy zapłacie pierwszej raty. Masz dodatkowe pytania? Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów.

Zapraszamy po Twojego Fiata.

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników?
Wybierz Fiata z formułą Wynajem Długoterminowy w Arval.
<…

Czytaj dalej