Arval Driving Academy

Fiat

Prowadzisz firmę w sektorze MŚP? Potrzebujesz samochodu dla siebie lub dla swoich pracowników? Trafiłeś w dobre miejsce! Wybierz wynajem długoterminowy Fiata w Arval i ciesz się z jazdy nowym autem.

Jesteśmy firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym i finansowym. Nasi eksperci pomogą Ci dobrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, przy minimum formalności. Ciesz się z jazdy wymarzonym modelem samochodu, na który Cię stać. Oferta wynajmu długoterminowego w Arval to przejrzyste zasady: stała miesięczna rata za korzystanie z nowego pojazdu, obsługę serwisową i pakiet ubezpieczeń. Wybieraj spośród wszystkich modeli Fiata dostępnych obecnie na rynku.

Przesiądź się do Fiata

Arval to zaufany i sprawdzony partner w biznesie. Doświadczenie, które posiadamy to 30 lat poświęcone na zarządzanie flotą samochodową naszych klientów. W związku z tym wiemy, jak zminimalizować formalności oraz oszczędzić Twój czas i pieniądze. Wychodzimy do Ciebie z ofertą wynajmu długoterminowego Fiata. Wejdź na naszą stronę WWW i wybierz model samochodu, który odpowiada Twoim oczekiwaniom. Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów. Przygotowaliśmy je z myślą o Twoim biznesie.  

Co w sytuacji, gdy żaden model Fiata prezentowany w ofercie Ci nie odpowiada? Nie bój się poinformować o tym naszego doradcy. Propozycja wynajmu długoterminowego od Arval obejmuje wszystkie nowe samochody marki Fiat. Przedstaw nam ofertę od dealera samochodowego, my zajmiemy się finansowaniem.

Fiat to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskich drogach. W ofercie producenta dostępne są zarówno pragmatyczne modele miejskie, pojazdy o zwiększonej mocy oraz ekonomiczne hybrydy. W związku z tym decyzję podejmiesz na podstawie indywidualnych potrzeb. Jaki jest Twój idealny samochód? Fiat Tipo, Bravo, Punto, 500, Grande Punto, Panda, Panda 4x4 czy Multipla? To Ty zadecydujesz, która opcja będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa.

Fiat – długoterminowy z prostymi zasadami

Jeżeli cenisz sobie wygodę i oszczędność czasu, oferta wynajmu długoterminowego Fiata w Arval jest idealna dla Ciebie. Zasady są proste. Wystarczy, ze wybierzesz model samochodu, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Powierz wyspecjalizowanej firmie, takiej jak Arval finansowanie i zarządzanie pojazdem Fiat na określony czas i przebieg. Umowa z nami pozwala na skorzystanie z wielu usług, wybranych zgodnie z Twoimi  rzeczywistymi potrzebami: zwykła i nadzwyczajna konserwacja, opony, ubezpieczenie, pomoc drogowa i inne. Decydując się na wynajem długoterminowy masz pewność, że wszystkie ubezpieczenia OC, AC i NNW są w cenie raty. Po zakończeniu umowy, samochód należy zwrócić w umówione miejsce. Jego stan techniczny zostanie zweryfikowany, rozliczymy także limit kilometrów. Istnieje możliwość odkupienia samochodu po cenie rynkowej. Potrzebny Ci nowy samochód? Wynajem długoterminowy jest do Twojej dyspozycji.

Zażądaniem i konserwacją pojazdu zajmujemy się my

Wynajem Długoterminowy w Arval pozwala na skorzystanie ze stałej miesięcznej opłaty na czas trwania umowy bez konieczności pamiętania o wszystkich problemach związanych z zarządzaniem i konserwacją pojazdu (awarie mechaniczne, nadzwyczajne wydatki, odsprzedaż pojazdu). Nie wiesz czy zdecydować się na leasing, zakup, czy wynajmem? Podpowiadamy: formuła Arval wynajmu długoterminowego jest tańsza - pozwala zaoszczędzić do 25% na kosztach samochodu Fiat – nie potrzeba dużego wkładu własnego, unika się również naliczania podatku Vat od pełnej wysokości przy zapłacie pierwszej raty.

Wsparcie przy codziennym użytkowaniu Twojego samochodu

Decydując się na wynajem długoterminowy Fiata, otrzymujesz dostęp do aplikacji My Arval Mobile. Jest to narzędzie, dzięki któremu można prościej i szybciej załatwić formalności związane z użytkowaniem samochodu. Wystarczy kilka kliknięć w telefonie, by umówić się na wymianę opon lub serwis pojazdu. 

Firma Arval skupiła się na bezpieczeństwie swoich klientów. Niedawno aplikacja My Arval Mobile została rozszerzona o moduł zgłaszania szkód. W razie nagłego wypadku wystarczy kilka kliknięć w telefonie, by załatwić wszelkie formalności. Za pośrednictwem aplikacji prześlesz zdjęcia uszkodzonego pojazdu bezpośrednio do warsztatu. Dzięki temu odwiedzisz warsztat samochodowy raz – by odebrać naprawiony pojazd.

Wynajem długoterminowy a oszczędności

Decydując się na wynajem długoterminowy Fiata, oszczędzasz pieniądze. Za nowe auto płacisz miesięczną ratę, w której mieści się komplet usług związanych z eksploatacją Twojego auta. Na czas trwania umowy, nie ponosisz żadnych kosztów związanych z konserwacją pojazdu (serwis samochodu, przeglądy techniczne). Kwestie wygasających ubezpieczeń i przeglądów również nie należą do Twoich zmartwień. W cenie raty otrzymujesz pełen pakiet: OC, AC i NNW. Omijają Cię także wszelkie koszty dodatkowe związane z awarią samochodu lub nieszczęśliwym wypadkiem.

Kierowcy, którzy zaufali firmie Arval jeżdżą taniej. Przy podpisaniu umowy otrzymujesz w prezencie kartę paliwową oraz atrakcyjne rabaty paliwowe. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze, a przyjemność podróżowania nowym autem jest jeszcze większa.

Awaria samochodu już nie pokrzyżuje Twoich planów

Czy zdarzyło się, że Twoje auto nie chciało odpalić? Taka sytuacja potrafi mocno pokrzyżować plany. Dlatego w umowie wynajmu długoterminowego Fiata oddajemy do Twojej dyspozycji samochód zastępczy. Udostępniamy go aż do czasu zlikwidowania awarii w Twoim samochodzie. Dzięki temu nie marnujesz czasu i skupiasz się wyłącznie na prowadzeniu biznesu.

Oferta wynajmu długoterminowego obejmuje także naprawę usterki. Wszelkie awarie są objęte umową, w ramach której naprawimy Twoje auto bez dodatkowych kosztów. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko czas, ale również pieniądze.

Masz dodatkowe pytania? Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów. Zapraszamy po Twojego Fiata!

1…
Czytaj dalej