Arval Driving Academy

Peugeot

Jesteś przedsiębiorcą prowadzącym małą lub średnią firmę i szukasz odpowiedniego dla siebie lub swoich pracowników samochodu na korzystnych warunkach? Sprawdź formułę Wynajem Długoterminowy Peugeot, proponowany przez Arval.

Możesz wybierać spośród najnowocześniejszych modeli Peugeot, dostępnych obecnie na rynku. Proponujemy auta w różnych wersjach wyposażenia, dostosowane do potrzeb przedsiębiorców działających w dowolnej branży – dostępny jest m.in. Peugeot 206, Peugeot Boxer czy Peugeot Partner.

Jakie są zasady wynajmu długoterminowego w Arval?

Jeśli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy w Arval, możesz liczyć na proste, przejrzyste zasady. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadający Ci model samochodu, a firma zajmie się jego finansowaniem i zarządzaniem przez określony w umowie czas. Dzięki temu możesz korzystać nie tylko z auta, ale także licznych dodatkowych, przydatnych usług, które dobierzesz do swoich potrzeb.

Wynajem długoterminowy – jak działa?

Wynajem długoterminowy Peugeot to korzystna opcja dla przedsiębiorców, w której mogą oni zyskać do swojej dyspozycji nowe auto wysokiej klasy przy atrakcyjnych warunkach finansowych. Umowa podpisywana jest na określony czas i limit kilometrów – poza tym można korzystać z samochodu niemal bez ograniczeń, włączając go do swojej firmowej floty. To wszystko zyskuje się w cenie miesięcznej raty o ustalonej, stałej wysokości. Właścicielem samochodu pozostaje Arval i to po jego stronie będą wszelkie koszty i formalności, związane z serwisowaniem, wymianą opon, ubezpieczeniem oraz pozostałymi kwestiami dotyczącymi utrzymania i zarządzania. Klient nie musi zajmować się tego typu zadaniami ani podpisywać żadnych umów z innymi podmiotami.

Stałe, przejrzyste warunki

To, co wyróżnia wynajem długoterminowy w Arval, to proste i niezmienne warunki. Wystarczy, że klient opłaca comiesięczną ratę przez okres trwania umowy – nie musi zajmować się żadnymi innymi kwestiami i może swobodnie korzystać z wybranego modelu Peugeot. Opłata jest przy tym zawsze stała i nie różni się niczym od ustalonej na początku kwoty – w Arval nie ma ukrytych opłat czy dodatkowych kosztów. Dzięki temu klient może z łatwością przewidzieć miesięczny, a także całościowy koszt usługi, co ułatwia zarządzanie budżetem firmy i pozwala w pełni kontrolować wydatki.

Zyskaj nowe auto na korzystnych warunkach

Wynajem długoterminowy w Arval to najkorzystniejsza na rynku opcja na pozyskanie wysokiej klasy aut Peugeot do swojej firmy. Są to nowe pojazdy o wysokiej wartości, które będą stanowiły idealne uzupełnienie floty. Klient nie musi przy tym martwić się żadnymi dodatkowymi kosztami, związanymi z ich ubezpieczeniem, utrzymaniem czy przeglądami.

Wynajem długoterminowy – największe zalety

Wybierając współpracę z Arval w ramach wynajmu długoterminowego Peugeot można liczyć na wiele korzyści. Do największych zalet tego rozwiązania należy z pewnością bardzo atrakcyjna forma finansowania – nie trzeba posiadać dużego wkładu własnego, by zyskać nowe auto wysokiej klasy. Nie ma także ryzyka utraty wartości pojazdu – po zakończeniu usługi można je po prostu wymienić na następny nowy model w ramach kolejnej umowy. Dużą zaletą jest niewątpliwie brak konieczności zajmowania się kwestiami związanymi z utrzymaniem auta i zarządzaniem nim – wszystkie tego typu zadania i formalności leżą po stronie Arval. W efekcie przedsiębiorca może w pełni skupić się na ważniejszych dla jego firmy aspektach.

Peugeot wynajem długoterminowy – korzystne rozwiązanie dla każdej firmy

Wynajem długoterminowy w Arval to świetne rozwiązanie dla każdej firmy z dowolnej branży. Na taką opcję najczęściej decydują się przedsiębiorcy szukający korzystnej formy finansowania samochodów z wyższej półki, którzy nie chcą korzystać z leasingu ani kupować aut. Dzięki ofercie Arval możliwe jest zyskanie nowego auta na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Jak wygląda zakończenie umowy wynajmu?

Zakończenie umowy wynajmu długoterminowego jest proste – wystarczy zdać samochód w wyznaczonym miejscu. Zostanie on sprawdzony wraz z limitem kilometrów, rozliczanym zgodnie ze stanem licznika pojazdu. Auto należy zwrócić z całym wyposażeniem, z jakim został on wcześniej wydany do użytku – w innym wypadku braki będą rozliczone zgodnie z zapisami w umowie. Po wygaśnięciu umowy wynajmu można odkupić dany samochód lub zdecydować się na nowe auto w ramach nowej umowy.

Zapraszamy po Twoje auto Peugeot.

1…
Czytaj dalej