odpowiedzialnosc w miejscu pracy arval csr

 • Kultura promująca dobre samopoczucie

  odpowiedzialność w miejscu pracy

  Jesteśmy bardzo zaangażowani w poszanowanie różnorodności i indywidualności pracowników. Wierzymy w niedyskryminację we wszystkich jej formach. Promujemy równość płci i zwiększamy świadomość. Ostatecznie naszym celem jest, aby wszyscy czuli się uwzględnieni i doceniani oraz zostali zaakceptowani za to, kim są. W Arval Polska zdrowie pracowników jest podstawową wartością, a jednym ze sposobów na jego zapewnienie jest inwestowanie w fizyczne i psychiczne samopoczucie pracowników.

  Przyjazne miejsce pracy

  Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pracownikom dobre warunki pracy. Promujemy ich zdrowie i dobre samopoczucie. Zapewniamy im środowisko, w którym mogą wydajnie i przyjemnie pracować. Staramy się pomóc im znaleźć właściwą równowagę między pracą a życiem prywatnym. W styczniu 2017 r. podpisaliśmy Europejską umowę w sprawie zapobiegania stresowi związanemu z pracą.Umożliwiając zespołom regularną pracę z domu, jednym z celów jest pozytywny wpływ na środowisko i dobresamopoczucie pracowników.Wiele siedzib głównych zostanie przeprojektowanych jako przestrzeń do współpracy z opcjami biurka na gorąco i biur w roamingu. Pojedyncze zmiany widać już w naszej siedzibie w Polsce. Dla rodziców wprowadziliśmy propozycję benefitu: Dwie godziny dla rodziny. W wybranym terminie pracownik-rodzic może skrócić czas pracy o dwie godziny, które może spędzić z najbliższymi.

  Benefity pozazawodowe

  owoce dla wszystkich

  okejka

  ergonomiczny projekt biura

  okejka

  Multisport

  okejka

  bilety do kina i teatru

  okejka

  dofinansowanie do posiłków

  okejka

  prezent na Dzień Dziecka i na Gwiazdkę

  okejka

  platforma benefitowa Motivizer

  okejka

  warsztaty i spotkania well-being

  okejka
 • Dostęp do opieki medycznej i wydatki na zdrowie

  Każdy pracownik na dostęp do prywatnej opieki medycznej w Grupie LUX MED, co oznacza oszczędność czasu, a także sprawniejsze korzystanie z porad specjalistów. W ramach pakietu każdy pracownik może wykonać szereg badańpozwalających ocenić ogólny stan zdrowia. Poza całorocznym dostępem do prywatnej opieki medycznej raz w roku w siedzibie firmy Arval przeprowadzana jest akcja „szczepię się przeciwko grypie”. Szczepienia pozwalają uniknąć zachorowania na grypę oraz sprawiają, że przebieg choroby jest łagodny bez większych dla zdrowia powikłań. Raz w roku odbywa się także spotkanie z dietetykami, którzy badają poziom cholesterolu i glukozy we krwi, dokonują analizy składu ciała i tym samym określają wiek metaboliczny pracownika. Aby umilić codzienną pracę, wprowadziliśmy masaże w biurze. Każdy pracownik ma możliwość korzystania z tej formy relaksu dwa razy w miesiącu.

 • Wsparcie kariery i rozwój osobisty pracowników

  odpowiedzialność w miejscu pracy

  Chcemy, aby nasi ludzie dobrze prosperowali w Arval. Wiemy, że najlepszym sposobem na utrzymanie talentu jest jego rozwój.Właśnie dlatego traktujemy szkolenie poważnie, stwarzając ludziom możliwości rozwoju poprzez szereg programów rozwoju talentów. Szkolenia Zapewniamy naszym pracownikom regularne szkolenia, dzięki czemu ich umiejętności są stale dostosowane do bieżących potrzeb i oczekiwań. Dzisiaj tempo zmian w miejscu pracy jest coraz szybsze, a transformacja cyfrowa idzie w parze ze znaczną zmianą w sposobie, w jaki pracownicy Arval będą ćwiczyć i prowadzić działalność w najbliższej przyszłości. Zespół zasobów ludzkich Arval ciężko pracuje, aby przewidzieć przyszłe wymagania i oferuje szkolenia, aby wyposażyć personel w umiejętności potrzebne do poruszania się po zmieniającym się krajobrazie. Podejście to, oprócz zapewniania wydajniejszej pracy, pomaga pracownikom rozwijać karierę i czerpać korzyści z bardziej elastycznych, opartych na współpracy metod pracy.

   

  Program Mentoringowy w Spółkach BNP Paribas 

  W ramach spółek BNP Paribas zlokalizowanych w Polsce, a mianowicie: BNP Real Estate, BNP Paribas Lease Group, TFI BNP Paribas, BNP Paribas Cardif, BNP Paribas Faktoring, Arval Service Lease  uruchamiamy program Mentoringowy w Polsce.

  Cele programu:

  • wspieranie rozwoju zawodowego i osobistego Mentees / Mentorów (wzajemna wymiana wiedzy i doświadczeń, możliwość zdobycia różnych doświadczeń i perspektyw w nowym typie relacji)
  • wsparcie dla pracowników o dużym potencjale na przyszłe stanowiska kierownicze lub eksperckie
  • dbałość o różnorodność i integrację w sieci kontaktów (wymiana doświadczeń między różnymi pokoleniami, firmami, obszarami itp.)
  • ułatwienie lepszego zrozumienia Grupy i różnych sposobów pracy
  • wzmocnienie relacji pomiędzy podmiotami BNPP
  • promowanie mobilności wewnętrznej w podmiotach BNPP

  mentoring

  Grupa Mentees (Podopieczni), charakterystyka:

   

  • osoby z wysokim potencjałem do pełnienia w przyszłości ról menedżerskich/eksperckich
  • wysoce zmotywowani i chętni do podjęcia wyższej odpowiedzialności w Grupie
  • chętni do rozwijania swojej sieci kontaktów w ramach BNPP Paribas
  • otwarci na otrzymywanie informacji zwrotnej od innych w celu przeanalizowania własnych mocnych stron i obszarów rozwoju, pomagających budować własną ścieżkę kariery
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w Arval

   

  Grupa Mentorów, charakterystyka:

   

  • wyższa kadra menedżerska, obejmująca stanowisko od Senior Managera wzwyż (staż menadżerski/zarządzania projektami min. 5 lat)
  • postawa godna naśladowania, doceniana za doświadczenie i ścieżkę kariery
  • dobre zrozumienie i znajomość strategii, kultury i wartości firmy
  • pracujący w innej organizacji niż podopieczny i nie mający z nim żadnych powiązań hierarchicznych

   

   

  „Rozwiń skrzydła” program talentowy

  „Rozwiń skrzydła” to program Arval Polska mający na celu rozwój talentów poprzez wystawianie uczestników na nowe podejście do pracy zespołowej. Kilkanaście  osób zostaje wybranych spośród operacji, sprzedaży i finansów do wzięcia udziału w sześciomiesięcznym projekcie dotyczącym strategicznych procesów biznesowych Arval.

  Metodologia Design Thinking stanowi sedno projektu, zachęcając uczestników do empatii z użytkownikami i lepszego zrozumienia ich potrzeb. Podejście to zostaje następnie wykorzystane do wygenerowania pomysłów, budowy prototypów i rozwiązań testowych. W ramach programu uczestnicy odkrywają nowy sposób współpracy, wykorzystując model Insights Discovery do zarządzania różnymi osobowościami w zespole. Na koniec uczestnicy prezentują swoje pomysły przed Radą Dyrektorów. Propozycje zawierają rozwiązania usprawniające proces sprzedaży i maksymalizujące zadowolenie pracodawców. 

DLACZEGO ARVAL?

WARTO NAM ZAUFAĆ

Arval to potęga 30-letniego doświadczenia w leasingu.

JESTEŚMY PARTNEREM

Nasz zespół ekspertów wskaże najlepsze rozwiązania.

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

Jesteśmy zawsze, kiedy nas potrzebujesz – wirtualnie lub osobiście.

PO PROSTU JEDŹ

Z nami proces obsługi pojazdu jest dużo łatwiejszy.