aukcja header

Aukcje samochodowe dla dealerów

MotorTrade to sekcja stworzona specjalnie dla autoryzowanych sprzedawców pojazdów używanych. Nasza platforma umożliwia branie udziału w aukcjach wysokiej jakości samochodów poleasingowych. 

Jeżeli nie jesteś jeszcze Użytkownikiem MotorTrade, gorąco zachęcamy do rejestracji – założenie konta i korzystanie z platformy są całkowicie bezpłatne!

 

Szeroki wybór pojazdów pokontraktowych

Portal MotorTrade powstał z myślą o osobach i firmach sprzedających samochody używane. W serwisie możesz uzyskać dostęp do ok. 5 000 pojazdów poleasingowych rocznie i wybierać spośród aut używanych najpopularniejszych marek, takich jak BMW, Audi, Volvo, Opel, Škoda czy Toyota. Przy tak zróżnicowanej ofercie z pewnością znajdziesz interesujące modele, dzięki którym wzbogacisz swój asortyment o szeroką gamę samochodów używanych w bardzo dobrym stanie technicznym. 

Wszystkie samochody używane, jakie oferujemy, są naszą własnością i pochodzą z polskiej, legalnej sieci sprzedaży. Zapewniamy pełną historię serwisową i ubezpieczeniową każdego pojazdu poleasingowego, a także szczegółową ekspertyzę niezależnego rzeczoznawcy (SGS). Dzięki temu możemy każdorazowo zaoferować rzetelną wycenę zgodną z faktyczną wartością rynkową pojazdu.

 

Bezpieczny portal dla sprzedawców

Warunkiem rejestracji w serwisie MotorTrade jest udokumentowane prowadzenie działalności w zakresie handlu pojazdami. Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo portalu i jego Użytkowników, dlatego wyłącznie autoryzowane firmy i osoby mają dostęp do wszystkich ofert oraz możliwość udziału w aukcjach samochodów. Zmniejszamy w ten sposób ryzyko zerwania transakcji, za to umożliwiamy nawiązanie współpracy rzetelnym firmom i osobom rzeczywiście zainteresowanym nabyciem samochodów używanych.

Jeśli masz pytania czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 22 45 45 500 lub mailowo na uzywane@arval.pl.

Tytuł
Adres

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-675) przy ul. Wołoskiej 24. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawiania swoich danych osobowych. Informujemy, iż zebrane dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Arval Service Lease Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 w Warszawie. Dane zbierane są w celach marketingowych Administratora, w tym przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych na podstawie Twojej zgody (art. 6 lit. ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”). Dążymy do ciągłego ulepszania naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko intersujące Cię, spersonalizowane informacje i aby to osiągnąć będziemy korzystać z profilowania. W przypadku profilowania podstawą przetwarzania jest prawnie usprawiedliwiony cel Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) - jak najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do Twoich potrzeb i zainteresowań. Dane będą przechowywane do momentu wycofania przez Ciebie zgody. Dane będą przez nas wykorzystywane w tym celu do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu. Dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Ciebie. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przekazane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie (np. agencjom marketingowym), ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji usługi. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego możesz ją w każdym momencie wycofać i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem. W razie realizacji jednego ze swoich praw wyślij e-mail na adres privacy@arval.pl. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do kontaktu w celu przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych. Arval powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz skontaktować się pisząc na adres privacy@arval.pl. Zobacz pełna wersję noty informacyjnej.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.