Home > Arval Dla Msp Promuje Mobilnosc Przyjazna Srodowisku

Arval dla MŚP promuje mobilność przyjazną środowisku

Arval dla MŚP promuje mobilność przyjazną środowisku

wtorek, Marzec 20, 2018

"Dodaj energii swojemu biznesowi!" to wiosenna kampania Arval, która poza Polską obejmie także Włochy, Hiszpanię, Francję, Wielką Brytanię, Belgię oraz Turcję. W ofercie znalazły się ekologiczne samochody z napędem elektrycznym oraz hybrydowym z bogatym pakietem usług.

Tę, wyjątkową na naszym rynku, promocję wprowadza - Arval MŚP Polska - dedykowany zespół profesjonalistów oferujący rozwiązania leasingowe dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Podobne zespoły funkcjonują już w 8 krajach i zarządzają flotą liczącą 210 000 pojazdów (w produkcie wynajmu długoterminowego), współpracując z ponad dwoma tysiącami  partnerów.

Promocyjna oferta wynajmu długoterminowego jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem kanału internetowego i zawiera wygodne pakiety usług w zakresie finansowania, konserwacji i napraw serwisowych, wymiany opon, pojazdu zastępczego, ubezpieczenia, Assistance oraz wsparcia w administracji pojazdem lub małą eko-flotą.

Jako eksperci, mamy obowiązek doradzać naszym klientom w zakresie rozwiązań najlepiej odpowiadających ich potrzebom, ale także wpisujących się w obowiązujące trendy obniżania poziomu emisji CO2. Wiosenna promocja umożliwia dostęp do specjalnej oferty przyjaznych środowisku samochodów elektrycznych oraz z napędem hybrydowym – mówi Łukasz Niemczuk, SME Solutions Director.

Oferta wpisuje się także w zobowiązania z zakresu odpowiedzialności społecznej Arval Polska. Jednym z celów polityki CSR w Arval jest wspieranie klientów w przejściu na bardziej ekologiczne rozwiązania samochodów w biznesie.

Aby obejrzeć ofertę kampanii wiosennej w Arval w Polsce, odwiedź stronę www.arval.pl.

 

Kontakt dla mediów: Anna Lelonek – anna.lelonek@arval.pl - +48 22 45 45 500

 

O firmie Arval

Firma Arval powstała w 1989 roku i jest w pełni własnością BNP Paribas. Arval specjalizuje się w leasingu pojazdów. Arval oferuje swoim klientom – dużym przedsiębiorstwom międzynarodowym, małym i średnim przedsiębiorcom oraz wolnym zawodom – dopasowane do nich rozwiązania optymalizujące przemieszczanie się pracowników i outsourcing ryzyka związanego z zarządzaniem flotą. Specjalistyczne doradztwo oraz jakość obsługi, które stanowią podstawę obietnicy Arval wobec klientów, zapewnia ponad 6 500 pracowników w 29 krajach. Łączna flota leasingowana przez Arval składa się z 1 103 835 pojazdów na całym świecie (grudzień 2017 r.).

Arval jest członkiem założycielem sojuszu Element-Arval Global Alliance Jest to najdłużej działający sojusz strategiczny w branży i światowy lider w zarządzaniu flotą ponad 3 mln pojazdów w 50 krajach. W ramach organizacyjnych BNP Paribas, Arval prowadzi działalność w pionie podstawowej bankowości detalicznej.

www.arval.com

 

O BNP Paribas:

BNP Paribas jest czołowym bankiem europejskim o zasięgu międzynarodowym. Jest obecny w 74 krajach i zatrudnia ponad 192 000 pracowników, w tym ponad 146 000 w Europie. Grupa zajmuje kluczowe pozycje w trzech głównych rodzajach działalności: rynki krajowe i międzynarodowe usługi finansowe (ang. Domestic Markets and International Financial Services), gdzie sieci banków detalicznych i usług finansowych obsługuje pion bankowości i usług detalicznych (ang. Retail Banking & Services) oraz bankowość dla przedsiębiorstw i instytucji (ang. Corporate & Institutional Banking), która obsługuje dwie franszyzy: klientów korporacyjnych i inwestorów instytucjonalnych.

Grupa pomaga wszystkim swoim klientom (osobom fizycznym, stowarzyszeniom społecznym, przedsiębiorcom, małym i średnim przedsiębiorstwom, korporacjom oraz klientom instytucjonalnym) w realizacji ich projektów dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań: od finansowania, przez inwestycje i oszczędności po ochronę ubezpieczeniową. W Europie Grupa działa na czterech rynkach krajowych (w Belgii, Francji, we Włoszech i w Luksemburgu), a BNP Paribas Personal Finance jest europejskim liderem w kredytach konsumpcyjnych. BNP Paribas rozwija swój zintegrowany model bankowości detalicznej w krajach śródziemnomorskich, w Turcji i w Europie Wschodniej, posiada także szeroką sieć w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W bankowości dla przedsiębiorstw i instytucji oraz działalności w zakresie międzynarodowych usług finansowych BNP Paribas również zajmuje czołowe miejsce w Europie, ma silną pozycję w Ameryce Północnej i Południowej, i szybko rośnie w krajach Azji i Pacyfiku.

www.bnpparibas.com

Press contact

Kontakt prasowy

Informacje dla mediów:
Telefon 
+48 22 45 45 500