Home > Arval Nominowany Do Fleet Derby 2018

ARVAL NOMINOWANY DO FLEET DERBY 2018!

ARVAL NOMINOWANY DO FLEET DERBY 2018!

wtorek, Maj 29, 2018

Trwa ogólnopolski plebiscyt flotowy Fleet Derby 2018. Tym razem Arval otrzymał aż cztery nominacje. O status najlepszych produktów i usług ubiegają się: aplikacja mobilna My Arval Mobile, usługa telematyczna Arval Active Link oraz wynajem średnioterminowy Mid – Term Rental. O najbardziej prestiżową nagrodę - tytuł Flotowej Osobowości Roku - ubiega się Dyrektor Generalny Arval Polska, Grzegorz Szymański.

Ubiegły rok był dla nas wyjątkowy pod wieloma względami. Nasza flota powiększyła się aż o 19 proc., co oznacza, że wciąż jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą branży Car Fleet Management. Wprowadziliśmy także na polski rynek szereg innowacyjnych usług. Tak duża liczba nominacji do tej prestiżowej nagrody to dowód, że nasza praca została nie tylko zauważona, ale i doceniona – mówi Paweł Racis, dyrektor Handlowy Arval Polska.

Rok 2018 był także przełomowy pod względem rozwoju usług dedykowanych dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Takim firmom Arval oferuje dopasowane do ich potrzeb rozwiązania flotowe – te same, które od lat doskonale sprawdzają się w dużych przedsiębiorstwach. Aktywnym pozyskiwaniem i opieką nad klientami z sektora MŚP zajmie się dedykowany zespół specjalistów Arval. – Do końca 2018 r. planujemy zwiększyć sprzedaż usług w segmencie MŚP około trzykrotnie – mówi Paweł Racis.


 

NOMINACJE DO FLEET DERBY W ROKU 2018 OTRZYMALI:

Grzegorz Szymański (kategoria: Osobowość Flotowa) pełni funkcję Prezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego Arval Polska od grudnia 2014 r. Od tego czasu flota Arval powiększyła się (do końca 2017 r.) o ok. 7 000 samochodów, co oznacza, że Arval jest obecnie najszybciej rozwijającą się firmą CFM w Polsce. Należy także wspomnieć, że w marcu br. Grzegorz Szymański został Prezesem Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Wybór na to stanowisko jest wyrazem najwyższego uznania przez branżę CFM.

PZWLP to jedna z najważniejszych w Polsce organizacji nie tylko branży flotowej, ale również całego rynku motoryzacyjnego w kraju. Jej członkowie wygenerowali w 2017 r. łącznie ponad 1/3 sprzedaży nowych aut osobowych do firm, czyli ponad 114 tys. samochodów. Organizacja skupia obecnie największe i najważniejsze firmy w kraju, funkcjonujące na rynku wynajmu długoterminowego aut, Rent a Car, a także leasingu samochodów.

Głosuj na Grzegorza Szymańskiego


 

Arval Active Link (kategoria: Telematyka, GPS, Monitoring) to usługa telematyczna zapewniająca optymalizację kosztów floty samochodowej, zwiększenie produktywności oraz poprawę bezpieczeństwa kierowców na drodze. Automatyzacja oraz przetwarzanie w czasie rzeczywistym danych zebranych bezpośrednio z pojazdów zwiększa możliwość monitorowania i kontroli TCO (całkowitego kosztu posiadania) przez zarządcę floty. Poprzez przyjazną dla użytkownika aplikację on-line, Arval Active Link zapewnia monitorowanie zużycia paliwa, średniej emisji CO2, przebiegu czasu podróży, eksploatacji pojazdu, zachowania kierowców oraz wielu innych parametrów.

Głosuję na Arval Active Link


 

My Arval Mobile (kategoria: Aplikacja Mobilna) to aplikacja przeznaczona dla kierowców flotowych. My Arval Mobile umożliwia dostęp m.in. do polisy ubezpieczeniowej OC oraz do map z lokalizacją preferowanych serwisów. Użytkownicy samochodów mogą również sprawdzić historię zdarzeń serwisowych, szkód komunikacyjnych, transakcji paliwowych oraz uzyskać informację o otrzymanych mandatach. Użytkownicy samochodów Arval mają również dostęp do analizy stylu jazdy.

Głosuję na My Arval Mobile


 

Mid-Term Rental (kategoria: Short & Mid-term Rental) od Arval to połączenie korzyści wynajmu długoterminowego z elastycznym okresem leasingu od 1 do 24 miesięcy. W ramach usługi MTR Arval zapewnia: szybki dostęp do samochodów w pięciu kategoriach B, C, D, E i LCV, atrakcyjne i stałe warunki cenowe, bogaty pakiet świadczonych usług jak przy wynajmie długoterminowym: finansowanie, serwisowanie, obsługa opon, ubezpieczenie, assistance, samochód zastępczy oraz dedykowany zespół obsługi.

Głosuję na MTR


 

Nominację do Fleet Derby (kategoria: Fleet Manager) otrzymał także Marek Andruchów, Kierownik Zespołu Administracji BGŻ BNP Paribas, największego klienta Arval oraz jednocześnie banku należącego do tej samej grupy kapitałowej.

Głosuję na Marka Andruchowa


 

Fleet Derby 2018 to już siódma edycja plebiscytu, którego celem jest prezentacja produktów i usług flotowych dostępnych na polskim rynku, promocja dostawców rynkowych, jak i najlepszych rozwiązań do firm. Głosowanie trwa do 10 czerwca 2017 br.

Ogłoszenie wyników Fleet Derby 2018 nastąpi 21 czerwca 2018 w Warszawie. Statuetki zostaną wręczone w trakcie uroczystej gali, która odbędzie się w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler.

 

O firmie Arval

Firma Arval powstała w 1989 roku i jest w pełni własnością BNP Paribas. Arval specjalizuje się w leasingu pojazdów. Arval oferuje swoim klientom – dużym przedsiębiorstwom międzynarodowym, małym i średnim przedsiębiorcom oraz wolnym zawodom – dopasowane do nich rozwiązania optymalizujące przemieszczanie się pracowników i outsourcing ryzyka związanego z zarządzaniem flotą. Specjalistyczne doradztwo oraz jakość obsługi, które stanowią podstawę obietnicy Arval wobec klientów, zapewnia ponad 6 500 pracowników w 29 krajach. Łączna flota leasingowana przez Arval składa się z 1 103 835 pojazdów na całym świecie (grudzień 2017 r.).

Arval jest członkiem założycielem sojuszu Element-Arval Global Alliance Jest to najdłużej działający sojusz strategiczny w branży i światowy lider w zarządzaniu flotą ponad 3 mln pojazdów w 50 krajach. W ramach organizacyjnych BNP Paribas, Arval prowadzi działalność w pionie podstawowej bankowości detalicznej.

www.arval.com

 

O BNP Paribas:

BNP Paribas jest czołowym bankiem europejskim o zasięgu międzynarodowym. Jest obecny w 74 krajach i zatrudnia ponad 192 000 pracowników, w tym ponad 146 000 w Europie. Grupa zajmuje kluczowe pozycje w trzech głównych rodzajach działalności: rynki krajowe i międzynarodowe usługi finansowe (ang. Domestic Markets and International Financial Services), gdzie sieci banków detalicznych i usług finansowych obsługuje pion bankowości i usług detalicznych (ang. Retail Banking & Services) oraz bankowość dla przedsiębiorstw i instytucji (ang. Corporate & Institutional Banking), która obsługuje dwie franszyzy: klientów korporacyjnych i inwestorów instytucjonalnych.

Grupa pomaga wszystkim swoim klientom (osobom fizycznym, stowarzyszeniom społecznym, przedsiębiorcom, małym i średnim przedsiębiorstwom, korporacjom oraz klientom instytucjonalnym) w realizacji ich projektów dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań: od finansowania, przez inwestycje i oszczędności po ochronę ubezpieczeniową. W Europie Grupa działa na czterech rynkach krajowych (w Belgii, Francji, we Włoszech i w Luksemburgu), a BNP Paribas Personal Finance jest europejskim liderem w kredytach konsumpcyjnych. BNP Paribas rozwija swój zintegrowany model bankowości detalicznej w krajach śródziemnomorskich, w Turcji i w Europie Wschodniej, posiada także szeroką sieć w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W bankowości dla przedsiębiorstw i instytucji oraz działalności w zakresie międzynarodowych usług finansowych BNP Paribas również zajmuje czołowe miejsce w Europie, ma silną pozycję w Ameryce Północnej i Południowej, i szybko rośnie w krajach Azji i Pacyfiku.

www.bnpparibas.com

Press contact

Kontakt prasowy

Informacje dla mediów:
Telefon 
+48 22 45 45 500