Home > Fleet Activites Partner > Arval dla kierowców

Arval dla kierowców

Kierowcy odgrywają kluczową rolę w redukcji kosztów

Arval oferuje unikalną aplikację, poprzez którą kierowcy mogą wybierać, zarządzać oraz serwisować pojazdy. Dostarczamy użytkownikom aktualnych informacji za pomocą narzędzi online i pomagamy kontrolować koszty

Jeden punkt kontaktowy

Arval zajmuje się wszystkimi aspektami umowy leasingowej z kierowcą: wyborem i konfiguracją pojazdu, z uwzględnieniem kryteriów opisanych w polityce dotyczącej samochodów służbowych Klienta; zamawianiem i zarządzaniem flota samochodów oraz szkoleniem kierowców, również z zakresu bezpieczeństwa i ecodriving. Zarządzamy również wszystkimi reklamacjami, zamawiamy usługi serwisowe oraz podejmujemy działania w razie wypadku takie jak auto serwis czy samochód zastępczy.

 

Informujemy i edukujemy kierowców

Informacje są kluczowym elementem dla udanych relacji pomiędzy Arval a kierowcami. Dlatego też oferujemy użytkownikom stały przepływ informacji dzięki najnowocześniejszym aplikacjom mobilnym czy dostępowi do platformy online, zapewniającej wgląd do archiwum. W ten sposób kierowcy są regularnie informowani o aktualnych stanie floty samochodowej oraz są świadomi związanych z tym kosztów.

 

Kontrola nad bieżącymi kosztami

Firmy korzystające z usług Arval zwykle obniżają swoje bieżące koszty o 10%. Jak im się to udaje? Po prostu modyfikujemy zachowania użytkowników za kierownicą. Kierowcy są zaangażowani w eksploatację floty firmowej i otrzymują związane z tym informacje - kwartalne podsumowanie zawierające historię szkód, koszty serwisowania, cenę paliwa i emisję CO2 oraz ich porównanie z ustalonymi standardami.

 

Badamy zadowolenie kierowcy

Lubimy mieć pewność, że współpraca z Arval jest korzystna z punktu widzenia kierowców. Dlatego regularnie badamy ich opinie, aby dowiedzieć się więcej o stanie używanych przez nich pojazdów oraz o jakości i szybkości świadczonych usług, zarówno w chwili dostawy, jak i później. Z chęcią zapoznajemy się z ich uwagami, które mogą pozytywnie wpłynąć na naszą współpracę

Usługi mobilne dopasowane do potrzeb kierowców

Arval korzysta z najnowszej technologii w swoich relacjach z kierowcami - aplikacje mobilne informują ich o parametrach pojazdów, a także pomagają poprawić ich umiejętności.

Arval Mobile+

Ta mobilna aplikacja dostarcza kierowcom informacji dotyczących użytkowanych pojazdów oraz niezbędną dokumentację zawsze, kiedy jej potrzebują, dzięki czemu firma oszczędza cenny czas oraz pieniądze. oferuje także mapy wskazujące najbliższe serwisy samochodowe i punkty obsługowe, a kierowcy mogą za jej pośrednictwem zarezerwować wizytę u mechanika samochodowego, zarówno z poziomu telefonu, jak i tabletu.

Opcje dostępne dla kierowców przez Arval Mobile + obejmują:

 • Użycie technologii GPS
 • Wszystkie szczegóły dotyczące pojazdu oraz licznik odmierzający dni do odnowienia umowy
 • Bezpośredni, całodobowy dostęp do zespołu doradców Arval
 • Mapy serwisów samochodowych i punktów obsługowych
 • Stronę rezerwacji usług
 • Archiwum dokumentów
 • Statystyki kwartalne 

Arval Drive Challenge

Arval Drive Challenge to zabawna gra mobilna, której dodatkową wartością jest możliwość poprawy

wydajność jazdy kierowców. Celem tej darmowej aplikacji (dostępnej na iPhone’a, jak i Androida) jest zwiększenie świadomości kierowców o tym jak jeżdżą i, docelowo, zmiana ich nawyków na lepsze. Arval Drive Challenge korzysta z technologii GPS na telefony komórkowe, aby zmierzyć szybkość jazdy oraz dynamikę jazdy, która jest częścia ecodriving i bezpiecznej jazdy. Następnie aplikacja wskazuje obszary wymagające poprawy i nagradza za dobrą jazdę. Poniżej przedstawiamy listę kilku specjalnych opcji Arval Drive Challenge:

 • Wykorzystuje technologii GPS
 • Mierzy wydajność jazdy podczas każdej podróży
 • Wskazuje obszary wymagające poprawy
 • Przyznaje nagrody
 • Łączy się bezpośrednio z mediami społecznościowymi