Home > Nagrody Dla Arval Polska Za Oferte Dla Msp

Nagrody dla Arval Polska za ofertę dla MŚP

Nagrody dla Arval Polska za ofertę dla MŚP

wtorek, Lipiec 2, 2019

Początek tego roku przyniósł polskiemu oddziałowi MŚP szereg nagród i wyróżnień przyznawanych przez największe media opiniotwórcze oraz branżowe.

Budując ofertę dla wymagającego sektora biznesu MŚP korzystaliśmy z doświadczeń, wartości i wiedzy całej grupy - spółek wewnętrznych i zagranicznych oddziałów Arval, partnerów biznesowych, a przede wszystkim profesjonalnego i zaangażowanego zespołu MŚP.

Cieszy nas, że wspólnie wypracowane rozwiązania zostały tak dobrze ocenione nie tylko przez  Klientów, ale też całą branżę motoryzacyjną.

W plebiscycie Fleet Derby 2019 w kategoriach poświęconych rozwiązaniom dla MŚP nagrodzone zostały dwa produkty:

  • Wynajem długoterminowy dla segmentu MŚP
  • „Kia For You” - najlepszy program finansowy importera dla MŚP.

Fleet Derby to coroczny, ogólnopolski plebiscyt organizowany przez magazyn branżowy „Fleet”. Jego celem jest prezentacja najlepszych rozwiązań i usług flotowych dostępnych na polskim rynku. Kolejny z plebiscytów Fleet Awards Polska cieszy się uznaniem fleet managerów, producentów i importerów samochodów oraz firm usługowych. Jest to poniekąd barometr popularności i prestiżu samochodów, produktów i usług flotowych w Polsce.

W plebiscycie Fleet Awards 2019 zostaliśmy nagrodzeni w kategorii:

  • Najlepsza usługa finansowa dla MŚP

To cenne nagrody, które dają nam ogromną satysfakcję. To wielka motywacja na najbliższe lata, by dalej pracować nad rozwojem oferty produktowej, wykorzystaniem potencjału polskiego rynku, a także nad zadowoleniem i zaufaniem naszych Klientów.

 

Press contact

Kontakt prasowy

Informacje dla mediów:
Telefon 
+48 22 45 45 500