Home > Nowy Dyrektor Handlowy Arval Polska

NOWY DYREKTOR HANDLOWY ARVAL POLSKA

NOWY DYREKTOR HANDLOWY ARVAL POLSKA

piątek, Kwiecień 7, 2017

W kwietniu br. Paweł Racis objął stanowisko dyrektora handlowego Arval Polska. Będzie odpowiedzialny m.in. za rozwój produktów oraz zarządzanie działem handlowym.

Paweł Racis zaczynał swoją karierę jako przedstawiciel handlowy, gdzie zdobywał kolejne awanse w strukturach działu handlowego UPS. Przez ostatnie dziewięć lat był członkiem Krajowej Rady Dyrektorów UPS Polska, pełniąc odpowiednio role dyrektora ds. współpracy z przedstawicielstwami i dyrektora handlowego. Zajmował się m.in. rozwojem struktur sprzedaży, budżetowaniem oraz szkoleniem terenowych menedżerów sprzedaży.

– Kierowanie działem handlowym Arval Polska, wicelidera na polskim rynku FSL, z pewnością będzie dla mnie dużym wyzwaniem. Jestem przekonany, że dzięki zdobytym dotychczas doświadczeniom oraz wiedzy uda mi się wesprzeć rozwój firmy – mówi Paweł Racis, dyrektor handlowy Arval Polska.

- Bardzo się cieszę, mogąc powitać Pawła w moim zespole. Liczę, że doświadczenie Pawła w zarzadzaniu dużymi strukturami sprzedaży w segmencie B2B pozwoli na dalszy dynamiczny rozwój naszej floty, rozwój kompetencji osób zatrudnionych w dziale sprzedaży i zapewnienie najwyższej satysfakcji klientów z poziomu obsługi. Branża logistyczna jak i Zarządzanie Flotą mają wiele analogii pod względem profilu klientów, procesu sprzedaży i obsługi – zarówno zapewnienie ciągłości dostaw jak i zapewnienie mobilności dla pracowników, są kluczowe dla klienta biznesowego – mówi Grzegorz Szymański, dyrektor generalny Arval Polska.

Paweł Racis jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych MBA organizowanych przez Instytut Nauk Ekonomicznych PAN wspólnie z Wiedeńskim Instytutem Badań Ekonomicznych. Ma wieloletnie doświadczenie biznesowe zdobyte w firmie UPS – globalnym liderze rynku logistycznego.

O Arval

Firma Arval, założona w 1989 roku i będąca w pełni własnością BNP Paribas, specjalizuje się w pełnym wynajmie długoterminowym. Arval oferuje swoim klientom – dużym międzynarodowym korporacjom, MŚP i specjalistom – dopasowane do ich potrzeb rozwiązania, które optymalizują mobilność ich pracowników i przenoszą ryzyko związane
z zarządzaniem flotą. Ponad 6.400 pracowników zapewnia w 28 krajach fachowe doradztwo i usługi wysokiej jakości, które są podstawowymi wartościami w ramach obsługi klientów Arval. Całkowita wynajmowana flota Arval obejmuje 1.028.142 pojazdów na całym świecie (stan na grudzień 2016 r.).

Arval jest członkiem i założycielem Element-Arval Global Alliance, najdłuższego sojuszu strategicznego w branży zarządzania flotą, a także światowym liderem oferującym 3 mln pojazdów w 50 krajach. Arval należy do podstawowej działalności Retail Banking (bankowości detalicznej) w ramach BNP Paribas.

www.arval.com

www.arval.pl

 

O BNP PARIBAS

BNP Paribas jest wiodącym bankiem w Europie o międzynarodowym zasięgu. Bank jest obecny w 74 krajach i zatrudnia 190.000 pracowników, w tym ponad 146.000 w Europie. Grupa zajmuje kluczowe pozycje w trzech głównych rodzajach działalności: Domestic Markets (rynki krajowe), International Financial Services (międzynarodowe usługi finansowe), których sieci bankowości detalicznej i usługi finansowe ujęte są w Retail Banking & Services (bankowość i usługi detaliczne), oraz Corporate & Institutional Banking (bankowość korporacyjna i instytucjonalna), obsługująca klientów korporacyjnych i inwestorów instytucjonalnych. Grupa pomaga wszystkim swoim klientom (osobom fizycznym, stowarzyszeniom społecznym, przedsiębiorcom, MŚP, korporacjom i klientom instytucjonalnym) w realizacji ich projektów, wykorzystując rozwiązania obejmujące finansowanie, inwestycje, oszczędności i ubezpieczenia.

Grupa w Europie obecna jest na czterech rynkach krajowych (Belgia, Francja, Włochy i Luksemburg), BNP Paribas Personal Finance jest liderem w udzielaniu kredytów konsumenckich. BNP Paribas wprowadza swój zintegrowany model bankowości detalicznej w krajach śródziemnomorskich, w Turcji, w Europie Wschodniej, a także realizuje dużą sieć
w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W ramach swojej działalności Corporate & Institutional Banking (bankowość korporacyjna i instytucjonalna) i International Financial Services (międzynarodowe usługi finansowe) BNP Paribas zajmuje również czołowe miejsca w Europie, posiada silną pozycję w obu Amerykach, jak również stabilne i szybko rozwijające się gałęzie w regionie Azji i Pacyfiku.

 www.bnpparibas.com

Press contact

Kontakt prasowy

Informacje dla mediów:
Telefon 
+48 22 45 45 500