Home > Uzywane

Używane samochody poleasingowe

Używane samochody poleasingowe

Rynek wtórny aut umożliwia pozyskanie dla siebie bądź swojej firmy pojazdu w bardzo atrakcyjnych cenach, a także w przyjaznej do spłaty formie. Firma Arval umożliwia bowiem odkup użytkowanego pojazdu bądź zakup na aukcji poleasingowego auta. Dajemy szansę dokonania zakupu bezpiecznego ponieważ pojazdy w naszej ofercie są sprawdzone, oraz uczciwego – gdyż wycena opiera się na realnej wartości pojazdu. Ponadto towarzyszymy naszym Klientom na każdym etapie dokonywania zakupu, dzieląc się naszą wiedzą oraz wyjaśniając niezrozumiałe zagadnienia.

Odkup użytkowanego pojazdu

Oferujemy usługę polegającą na odkupieniu pojazdu używanego przez właściciela. Jest to bardzo intratna propozycja, która pozwala na pozyskanie auta w wygodny dla Klienta sposób. Firma Arval proponuje osobom zainteresowanym trzy formy odkupu użytkowanego pojazdu:

- za gotówkę – bazującą na dokonaniu opłaty faktury pro-forma,
- w formie kredytu – opierającą się o potwierdzenie przyznania kredytu,
- jako leasing samochodów używanych – przy skorzystaniu z wniosku leasingowego wraz z wszelkimi, niezbędnymi dokumentami.

Szczegółowe informacje dotyczące powyższych form odkupu użytkowanego pojazdu zamieściliśmy w dedykowanych zakładkach i gorąco zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi tam informacjami. Pomogą podjąć decyzję o wybraniu najbardziej korzystnej formy. Ponadto wyjaśniają krok po roku, jakie czynności należy podjąć, aby dokonać odkupu. Na wszelkie dodatkowe pytania odpowiadamy telefonicznie oraz mailowo.

Nie jest to jedyna forma pozyskania pojazdu z rynku wtórnego z pomocą Arval. Proponujemy także samochody leasingowe i poleasingowe. Istnieje możliwość ich zakupu na specjalnym portalu z aukcjami.

Czy warto inwestować w aukcje poleasingowe?

Sprzedaż samochodów pokontraktowych to zawsze atrakcyjna okazja dla poszukujących pojazdów w dobrej cenie. Aukcje poleasingowe w zdecydowanej większości oferują samochody młodych roczników, użytkowane zaledwie od kilkunastu miesięcy do z reguły mniej niż 5 lat. Przedsiębiorcy często decydują się na sprzedaż takich pojazdów, ponieważ są to firmy, dla których istotne znaczenie ma prestiż, a co za tym idzie – posiadanie możliwie najnowszych aut. Wobec czego sprzedając używany pojazd już interesują ich nowe auta leasingowe. Serwis Arval posiada platformę z aukcjami aut pokontraktowych. Umożliwiamy dostęp do szerokiego wachlarza ofert po uprzednim zarejestrowaniu się i zalogowaniu na naszej platformie. Wystarczy podać podstawowe dane teleadresowe, aby dołączyć do naszej społeczności i móc korzystać z wszystkich udogodnień serwisu.