Home > Arval Polska > News

News

Np. 09/2019
Np. 09/2019
wtorek, Sierpień 6, 2019

Arval, dostawca zaawansowanych rozwiązań w obszarze wynajmu flot samochodowych, wygrał przetarg organizowany przez Krakowski Holding Komunalny na dostawę 47 aut elektrycznych. Pojazdy będą użytkowane przez Spółki miejskie m.in. przez Urząd Miasta, Straż Miejską czy MOPS. Umowa została podpisana na trzy lata.

czwartek, Lipiec 25, 2019

Arval, wiodący dostawca kompleksowych usług leasingowych, zaangażowany we wdrażanie innowacji w sektorze mobilności, dołącza do europejskiego sojuszu MaaS (ang. Mobility as a Service – mobilność jako usługa). MaaS Alliance to partnerstwo publiczno-prywatne, którego celem jest wypracowanie wspólnego podejścia do mobilności jako usługi, w ramach jednego spójnego systemu, poprzez integrację różnych usług transportowych, dostępnych na żądanie.

 

wtorek, Lipiec 23, 2019

Pracownicy Arval mieli okazję rozwinąć skrzydła w 1. edycji Programu Rozwoju Talentów. Do udziału w projekcie zostało wybranych 12 przedstawicieli działów: operacyjnego, sprzedażowego i finansowego.

środa, Lipiec 10, 2019

Kierowcy samochodów Arval uczą się na autodromach i płytach poślizgowych, jak jeździć bezpiecznie i przy niższym spalaniu paliwa. Ich postępy monitoruje instalowany w autach system telematyczny. Nowoczesne szkolenia w ramach Arval Driving Academy to propozycja Arval dla firm, które chcą podnieść bezpieczeństwo swoich kierowców, obniżyć koszty floty i obniżyć emisję spalin wydzielanych przez samochody służbowe.

wtorek, Lipiec 2, 2019

Początek tego roku przyniósł polskiemu oddziałowi MŚP szereg nagród i wyróżnień przyznawanych przez największe media opiniotwórcze oraz branżowe.

Budując ofertę dla wymagającego sektora biznesu MŚP korzystaliśmy z doświadczeń, wartości i wiedzy całej grupy - spółek wewnętrznych i zagranicznych oddziałów Arval, partnerów biznesowych, a przede wszystkim profesjonalnego i zaangażowanego zespołu MŚP.

Cieszy nas, że wspólnie wypracowane rozwiązania zostały tak dobrze ocenione nie tylko przez  Klientów, ale też całą branżę motoryzacyjną.

środa, Czerwiec 26, 2019

Dziedzina mobilności korporacyjnej ewoluuje w szybkim tempie, tak jak błyskawicznie rozwijane i wdrażane są nowe rozwiązania w tym obszarze. Centrum badawcze Corporate Vehicle Observatory (CVO) przekształca się w Arval Mobility Observatory. Jednostka nadal dostarczać będzie niezależnych, miarodajnych danych pozwalających rozumieć i przewidywać zmiany wpływające na mobilność.

czwartek, Czerwiec 6, 2019

Usługa wynajmu długoterminowego dla małych i średnich przedsiębiorstw otrzymała ważne wyróżnienie: statuetkę FleetAwards 2019. To dla nas wielki powód do dumy, ponieważ z ofertą Arval dla tego sektora wystartowaliśmy w ubiegłym roku i planujemy nadal ją rozwijać. 

Fleet Awards Polska to plebiscyt, który cieszy się uznaniem fleet managerów, producentów i importerów samochodów oraz firm usługowych. Jest to poniekąd barometr popularności i prestiżu samochodów, produktów i usług flotowych w Polsce.

Dziękujemy za Państwa głosy.

Więcej zdjęć:

czwartek, Maj 23, 2019

Do pracy w Polsce przybywa coraz więcej obcokrajowców. Wraz z nimi rośnie rynek usług, które pozwalają szybko i wygodnie rozgościć się nad Wisłą bez skomplikowanych formalności.

wtorek, Kwiecień 2, 2019

Arval, wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie leasingu samochodów, zatrudnia 7 000 pracowników w 29 krajach. Firma tworzy innowacyjne rozwiązania, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów w zakresie mobilności. Aby przyciągnąć najlepszych ekspertów, Arval przebudowuje swoją politykę zarządzania zasobami ludzkimi. Na przestrzeni ostatnich trzech lat firma zwiększyła liczbę pracowników o ponad 25%

Press contact

Kontakt prasowy

Informacje dla mediów:
Telefon 
+48 22 45 45 500