Home > Arval Polska > News

News

Np. 11/2019
Np. 11/2019
czwartek, Listopad 14, 2019

Pracownicy Poczty Polskiej od połowy listopada br. będą doręczać paczki przy pomocy elektrycznych Nissanów e-NV200, które w usłudze wynajmu długoterminowego dostarczy firma Arval Service Lease Polska.  Poczta posiada obecnie największą flotę użytkowych aut elektrycznych w Polsce.

środa, Październik 30, 2019

30 października 2019 r. Arval Service Lease Polska przekazał Krakowskiemu Holdingowi Komunalnemu S.A. pierwszą pulę 17 samochodów elektrycznych marki Hyundai Kona Electric. Zamówienie realizowane jest w ramach usługi wynajmu długoterminowego. Do końca 2019 roku do floty instytucji miejskich w Krakowie dołączy jeszcze 30 takich pojazdów.

wtorek, Październik 22, 2019

Już w najbliższą środę, 23 października, Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. świętować będzie 20-lecie istnienia w Polsce. Firma od 1999 roku oferuje polskim klientom długoterminowy wynajem samochodów i zarządzanie flotą. Wśród zaproszonych na uroczystą Galę gości, pojawią się najważniejsze osobistości Arval, a wśród nich Alain van Groenendael – Chairman and CEO Arval oraz Grzegorz Szymański – Regional Manager of Central Europe. Jubileusz 20-lecia firma obchodzić będzie w Centrum Sztuki Współczesnej w Zamku Ujazdowskim w Warszawie.

środa, Październik 16, 2019

Firma Arval Service Lease Polska opublikowała raport dot. stanu branży CFM i kierunków rozwoju rynku flotowego. Wyniki badań wskazują na dobrą kondycję i perspektywy branży oraz główne kierunki zmian: elektryfikację flot i zmianę podejścia do mobilności. Interesujących wniosków w nowym Barometrze Flotowym jest jednak więcej.

wtorek, Sierpień 6, 2019

Arval, dostawca zaawansowanych rozwiązań w obszarze wynajmu flot samochodowych, wygrał przetarg organizowany przez Krakowski Holding Komunalny na dostawę 47 aut elektrycznych. Pojazdy będą użytkowane przez Spółki miejskie m.in. przez Urząd Miasta, Straż Miejską czy MOPS. Umowa została podpisana na trzy lata.

czwartek, Lipiec 25, 2019

Arval, wiodący dostawca kompleksowych usług leasingowych, zaangażowany we wdrażanie innowacji w sektorze mobilności, dołącza do europejskiego sojuszu MaaS (ang. Mobility as a Service – mobilność jako usługa). MaaS Alliance to partnerstwo publiczno-prywatne, którego celem jest wypracowanie wspólnego podejścia do mobilności jako usługi, w ramach jednego spójnego systemu, poprzez integrację różnych usług transportowych, dostępnych na żądanie.

 

wtorek, Lipiec 23, 2019

Pracownicy Arval mieli okazję rozwinąć skrzydła w 1. edycji Programu Rozwoju Talentów. Do udziału w projekcie zostało wybranych 12 przedstawicieli działów: operacyjnego, sprzedażowego i finansowego.

środa, Lipiec 10, 2019

Kierowcy samochodów Arval uczą się na autodromach i płytach poślizgowych, jak jeździć bezpiecznie i przy niższym spalaniu paliwa. Ich postępy monitoruje instalowany w autach system telematyczny. Nowoczesne szkolenia w ramach Arval Driving Academy to propozycja Arval dla firm, które chcą podnieść bezpieczeństwo swoich kierowców, obniżyć koszty floty i obniżyć emisję spalin wydzielanych przez samochody służbowe.

wtorek, Lipiec 2, 2019

Początek tego roku przyniósł polskiemu oddziałowi MŚP szereg nagród i wyróżnień przyznawanych przez największe media opiniotwórcze oraz branżowe.

Budując ofertę dla wymagającego sektora biznesu MŚP korzystaliśmy z doświadczeń, wartości i wiedzy całej grupy - spółek wewnętrznych i zagranicznych oddziałów Arval, partnerów biznesowych, a przede wszystkim profesjonalnego i zaangażowanego zespołu MŚP.

Cieszy nas, że wspólnie wypracowane rozwiązania zostały tak dobrze ocenione nie tylko przez  Klientów, ale też całą branżę motoryzacyjną.

Press contact

Kontakt prasowy

Informacje dla mediów:
Telefon 
+48 22 45 45 500