Strona główna > Outright Purchase Comparison > Wybierz naszą ofertę

Wybierz naszą ofertę

Uzyskaj wycenę

Skontaktuj się z nami: to może być twoja najlepsza decyzja!

Sprzedaż i leasing zwrotny

Zapytaj nas o wycenę sprzedaży swojej floty i leasingu zwrotnego. Rozwiązanie to pozwala na uwolnienie kapitału zamrożonego we flocie i zapewnia natychmiastowy zastrzyk gotówki. Wykreślenie pojazdów z pozycji aktywów poprawia wskaźniki finansowe i eliminuje ryzyko związane z odsprzedażą lub utrzymaniem samochodów.

 

Analiza polityki flotowej

Dokładnie przeanalizujemy politykę dotyczącą floty samochodów obowiązującą w firmie Klienta lub pomożemy w opracowaniu nowej - uwzględnimy parametry techniczne i finansowe, ale weźmiemy również pod uwagę kwestie związane z HR (human resources) i CSR (corporate social responsibility). Stworzymy idealnie dopasowaną do potrzeb Klienta propozycję samochodów, serwisu i finansowania.

 

Porównanie szyte na miarę

Gdy wszystkie dane, w tym informacje o obecnych aktywnościach związanych z zarządzaniem flotą zostaną nam dostarczone, z przyjemnością stworzymy dostosowane do potrzeb Klienta zestawienie, prezentujące obecnie wykorzystywane metody finansowania zakupu pojazdów oraz rozwiązania z zakresu leasingu operacyjnego oferowane przez Arval.

 

W celu umówienia spotkania, prosimy wypełnić formularz na stronie Wycena wynajmu. Z przyjemnością przeanalizujemy politykę flotową firmy lub podamy wycenę i warunki leasingu zwrotnego. Nie zwlekaj, czas to pieniądz!