Wydajność i oszczędność

Flota odpowiedzialna społecznie

Dzisiejsze zarządzanie flotą powinno mieć w centrum uwagi społeczną odpowiedzialność biznesu i zrównoważony rozwój. Arval może pomóc w podążaniu za tymi wyzwaniami oraz wesprzeć Twoją firmę w przejściu na mobilność niskoemisyjną.

 • 1. Samochody elektryczne

  Aby zidentyfikować odpowiednie dla Ciebie pojazdy, możemy przeprowadzić tzw. „SMART audyt” Twojej floty, czyli analizę rzeczywistego wykorzystania i potrzeby parku pojazdów. Bierzemy pod uwagę kategorię pojazdu, jego użycie i przebieg, a także doradzamy, czy pojazdy elektryczne lub hybrydowe mogłby wpłynąć na zmniejszenie kosztów i spełnić cele CSR Twojej firmy. Ponadto oferujemy uzupełnienie Twojej floty w elektryczne samochody dostawcze. 

  Stacje ładowania

  Oferta samochodów elektrycznych od Arval obejmuje infrastrukturę ładowania, zainstalowaną zarówno w biurze, jak i w domu kierowcy. Oznacza to, że zawsze będziesz mieć wystarczający dostęp do punktów ładowania - z zarejestrowanym użyciem i prostym systemem płatniczym, zawsze wtedy, gdy Twoja flota tego potrzebuje.

 • 2. Ambasador Bezpiecznej Jazdy

  Zostań Ambasadorem Bezpiecznej Jazdy Arval!

  Patrzysz w lusterka, zachowujesz bezpieczną odległość, unikasz zdarzeń drogowych? Przyłącz się do naszej akcji! Zachowaj 12 miesięcy bezszkodowej jazdy, a w finale przedstaw pomysł na akcję poprawiającą bezpieczeństwo na drogach.

  Najważniejszym zadaniem Uczestników konkursu jest prowadzenie pojazdu zgodnie z obowiązującymi przepisami, w sposób odpowiedzialny z zachowaniem należytej ostrożności, co skutkowaćma  poprawą bezpieczeństwa na drogach oraz obniżeniem ilości zdarzeń z udziałem samochodu. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne i nieodpłatne.

 • 3. E-faktura

  Elektroniczna faktura to sprawdzone rozwiązanie przy zarządzaniu flotą pojazdów, które pozwala zadbać o środowisko, ułatwia obieg informacji, redukuje koszty wysyłki i archiwizacji dokumentów, a także zapewnia większe bezpieczeństwo.

  Pobierz formularz zgody na wystawianie faktury elektronicznej 

  Przejdź do Portalu e-faktura 

 • 4. Arval Driving Academy

  Zgodnie z naszą misją, którą jest troska o bezpieczeństwo na drodze, uruchomiliśmy kursy bezpiecznej jazdy dla naszych Klientów. Uczymy na nich technik, które pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo na drodze, poprawić efektywność jazdy oraz ograniczyć negatywny wpływ samochodów na środowisko. Arval Driving Academy to pierwszy tego typu projekt w branży wynajmu samochodów.